W związku z decyzją Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydaną w dniu 19 września 2019 r. nr DOZIK-4/2019 Aasa Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie informuje, że stosowała praktykę naruszającą zbiorowe interesy konsumentów polegającą na nieobniżaniu w przypadku przedterminowej spłaty kredytu konsumenckiego całkowitego kosztu kredytu o koszty opłaty przygotowawczej, które dotyczą okresu, o który skrócono czas obowiązywania umowy, co jest niezgodne z art. 49 ust. 1 ustawy o kredycie konsumenckim (tekst jedn.: Dz.U. z 2018 r. poz. 993 ze zm.) oraz godzi w zbiorowe interesy konsumentów. Decyzja Prezesa UOKiK nr DOZIK-4/2019 z dnia 19 września 2019 r. dostępna jest pod adresem www.uokik.gov.pl

Weź pożyczkę, której rata nie wzrośnie przez cały okres spłaty. RRSO: 77,46%

Sprawdź!
pożyczka online w Aasa Polska

Wybierz
Pakiet Korzyści Aasa
i zyskaj:

 • Stałe oprocentowanie, które nie wzrośnie
 • Szybki przelew za 0 zł wprost na konto
 • Pakiet Usług Medycznych tj. dostęp do lekarzy specjalistów, badania laboratoryjne i ocena ich wyników, konsultacje i porady online i w placówkach stacjonarnych
 • Wakacje od spłaty raty

POŻYCZKA ONLINE W TRZECH KROKACH

 1. Wybierz kwotę pożyczki online

  WYBIERZ
  KWOTĘ POŻYCZKI

  Korzystając z zamieszczonego na naszej stronie kalkulatora zdecyduj, jakiej kwoty potrzebujesz.

 2. Wypełnij formularz o kredyt online

  WYPEŁNIJ
  WNIOSEK ONLINE

  Do jego uzupełnienia potrzebujesz jedynie dowodu osobistego
  Nie wymagamy od Ciebie dodatkowych poręczeń czy zabezpieczeń. 

 3. Poczekaj aż szybka gotówka wpłynie na Twoje konto

  OTRZYMAJ PIENIĄDZE
  NA KONTO

  Po wydaniu pozytywnej decyzji  kredytowej, poczekaj na przelew i… ciesz się swoją pożyczką.

Zadzwoń teraz
Zadzwoń teraz
801 40 40 40 lub 22 460 03 00
Napisz do nas
Napisz do nas
info@aasapolska.pl
Skorzystaj z formularza
Skorzystaj z formularza
i wyślij wiadomość
Porozmawiaj z nami na czacie
Porozmawiaj z nami
na czacie

KIM JESTEŚMY?

Pożyczka online to flagowy produkt firmy Aasa Polska

Specjalizujemy się w pożyczkach ratalnych udzielanych klientom indywidualnym oraz osobom prowadzącym działalność gospodarczą w oparciu o unikalny i wieloetapowy proces oceny kredytowej, który zajmuje zaledwie kilka sekund.

Jesteśmy Członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

W swoich działaniach stosujemy Zasady Dobrych Praktyk, będące spisem wytycznych etycznego postępowania, przyjętym do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym będące Członkami ZPF.

ZPFZPF

WIĘCEJ

BLOG

pożyczka_na_black_friday

Na co pożyczamy?

Pożyczka na Black Friday i Cyber Monday

Już niebawem wypada największe w roku święto zakupów, w ramach którego w wielu sklepach można skorzystać z naprawdę dużych promocji i sporo zaoszczędzić. Zebraliśmy najważniejsze informacje na ten temat! Odpowiadamy, kiedy jest Black Friday i Cyber Monday, jak się do nich przygotować, ile trwają oraz czy warto wziąć pożyczkę na zakupy.

więcej
Renta socjalna – ile wynosi, komu przysługuje?

Wydatki i budżet

Renta socjalna – ile wynosi, komu przysługuje?

Renta socjalna to państwowe wsparcie, które zapewnia dochód osobom, które są niezdolne do pracy, a ta niezdolność powstała przed wejściem na rynek pracy. W tym roku przepisy zmieniły się na korzyść rencistów, więc warto się z nimi zapoznać. Omawiamy najważniejsze kwestie związane z rentą socjalną 2022

więcej
skladka_zdrowotna_2022

Słownik pożyczkowy

Składka zdrowotna 2022 – czy jest obowiązkowa?

W zeszłym roku podczas prezentacji Polskiego Ładu przedsiębiorców oburzyła informacja, że od początku 2022 roku nie będą mogli oni odliczać składki zdrowotnej od podatku, co aż o 9% zwiększy ich obciążenie podatkowe. Był to jeden z najbardziej krytykowanych przepisów w Polskim Ładzie, więc od lipca 2022 roku został on częściowo złagodzony. Wyjaśniamy, co w temacie składki na ubezpieczenie zdrowotne powinien wiedzieć pracownik, przedsiębiorca i emeryt

więcej
Limit płatności gotówką 2022

Słownik pożyczkowy

Limit płatności gotówką 2022

Jak pokazują badania Narodowego Banku Polskiego, 47,3% Polaków woli płacić bezgotówkowo – kartą, telefonem czy zegarkiem. Takie sposoby płatności są naprawdę wygodne i zmniejszają ryzyko defraudacji. Dla zwolenników nieużywania gotówki mamy dobrą wiadomość – od początku 2023 roku zostanie obniżona kwota dla przedsiębiorców, którą można w ten sposób opłacić. Natomiast konsumenci otrzymają takie ograniczenie po raz pierwszy

więcej
Zasiłek dla bezrobotnych 2022 – ile wynosi?

Porady finansowe

Zasiłek dla bezrobotnych 2022 – ile wynosi?

Sytuacja na rynku pracy w ostatnich latach była naprawdę zróżnicowana. Z jednej strony wysokość płac średnio rosła, a wiele firm poszukiwało wyspecjalizowanych pracowników. Z drugiej zaś za nami łącznie kilkanaście miesięcy pandemicznych obostrzeń, które zmieniły standardy zatrudnienia np. w hotelach czy restauracjach. PKB Polski się zmniejszyło, a to może zwiastować kryzys, przez który może być trudniej znaleźć pracę. Dlatego sprawdzamy, jakie jest bezrobocie w porównaniu do poprzednich lat i kto może ubiegać się o zasiłek dla bezrobotnych.

więcej

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 88,30%. Rata miesięczna od 353,49 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7161,48 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 5286,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12461,48 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r                                    

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 77,46%. Rata miesięczna od 329,64 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa stała). Całkowity koszt pożyczki: 6326,73 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 4452 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11626,73 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 400,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.     

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna (NNLife TUnŻiR S.A., dalej jako Towarzystwo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.

Masz w planach wziąć pożyczkę online? Dobrze trafiłeś! Zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące takiego produktu, więc z tekstu dowiesz się: czym jest pożyczka online, gdzie można ją wziąć, co zrobić, by taka szybka gotówka trafiła na nasze konto oraz na co można wydać pożyczone pieniądze.

Pierwsza pożyczka online to zawsze wyzwanie. Nie wiadomo, na jakiego pożyczkodawcę się zdecydować, jak złożyć wniosek i czy w Twojej sytuacji w ogóle masz szansę na uzyskanie finansowania. Jednak nie taki diabeł straszny jak go malują. Odsłaniamy kulisy takiego produktu jak kredyt online żebyś wiedział, czego możesz się spodziewać.

Krok 1 – Zastanów się nad kwotą pożyczki online

Już wiesz, że chcesz wziąć pożyczkę online. Ani bank, ani firma pożyczkowa nie będą rozliczały Cię z wydanych pieniędzy, co oznacza, że taka szybka gotówka może zostać przeznaczona na dowolny cel. Warto jednak pożyczyć tylko tyle, ile potrzebujesz. Pamiętaj, że im więcej pożyczysz, tym więcej będziesz musiał później oddać. Zaciągnięty teraz kredyt online, to dług jak każdy inny, który będzie obciążeniem dla Twojego budżetu. 

Krok 2 – Szybka gotówka w banku czy w firmie pożyczkowej?

Pożyczki online oferują banki oraz firmy pozabankowe. Jeżeli potrzebujesz więcej niż 15 -20 tys. zł, to do wyboru zostają Ci tylko te pierwsze instytucje, bo one mogą zaproponować nawet kilkaset tysięcy złotych. Jeśli jednak satysfakcjonuje Cię kilka lub kilkanaście tysięcy złotych, to możesz rozważyć także sektor pozabankowy. Wnioski rozpatrywane są szybciej, a dodatkowo nie trzeba odwiedzać żadnych placówek. Od złożenia aplikacji aż do momentu, gdy szybka pożyczka trafi na Twoje konto, wszystko załatwiasz online.

Gdy wcześniej zdarzały Ci się niewielkie zaległości w spłacie zobowiązań albo nie masz umowy o pracę, to pożyczkę online również łatwiej uzyskasz w firmie pozabankowej. Banki są dużo bardziej restrykcyjne w ocenie szans na kredyt. Dłużej trwa również oczekiwanie na przyznanie finansowania. W zależności od tego, gdzie szukasz pożyczki online, taka szybka gotówka może trafić na Twoje konto bankowe nawet w kilka minut. 

Krok 3 – Sprawdź, czy masz szansę na uzyskanie pożyczki online

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać finansowanie?

 • Trzeba być w odpowiednim wieku.
 • Trzeba mieć polskie obywatelstwo oraz na stałe mieszkać na terenie kraju.
 • Trzeba mieć aktywny numer telefonu do obsługi wniosku.
 • Trzeba mieć konto bankowe, które posłuży do weryfikacji danych osobowych.
 • Trzeba uzyskać pozytywną ocenę zdolności do spłaty pożyczki, czyli zarabiać na tyle, aby z bieżących dochodów bez problemu spłacać ratę.
 • Nie można widnieć w rejestrach dłużników.

Jeżeli spełniasz te warunki, to z dużym prawdopodobieństwem pożyczka online zostanie Ci przyznana. 

Krok 4 – Zobacz, jak wybrać odpowiednią ofertę

Jeżeli decydujesz się skorzystasz z oferty sektora pozabankowego, to wiedz, że masz do wyboru kilkadziesiąt firm, udzielających pożyczek online.

Najpierw warto sprawdzić, czy dana firma działa legalnie. Potwierdzeniem będzie wpis w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego i członkostwo w Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Po drugie, trzeba zweryfikować, czy firma pożycza bezpiecznie, czy robi to za wszelką cenę, nie zwracając uwagi na to, czy zadłużenie ma szansę zostać terminowo spłacone. Rozsądni pożyczkodawcy tacy jak Aasa Polska działają zgodnie z zasadami odpowiedzialnego pożyczania i weryfikują zapisy w Biurze Informacji Kredytowej oraz biurach informacji gospodarczej.

Następnie musisz oczywiście porównać parametry cenowe. Konkurencja jest spora, więc warto odwiedzić porównywarki pożyczek, aby zweryfikować, która firma pożycza najtaniej.

Jeśli wyłonisz już najlepszego dla Ciebie pożyczkodawcę, to pamiętaj, aby dokładnie przeczytać umowę, a wątpliwości od razu wyjaśniać na chacie lub infolinii. Jeżeli pod drugiej stronie telefonu czy komputera znajdują się kompetentni i pomocni doradcy, to jest to również dla Ciebie znak, że warto w danej firmie wziąć pożyczkę. Co później? Złożenie wniosku o kredyt online!

Krok 5 – Dowiedz się, jak złożyć wniosek o pożyczkę

O pożyczki online jak wskazuje sama nazwa wnioskuje się przez internet. A to oznacza, że wchodzisz na stronę internetową konkretnego pożyczkodawcy, wybierasz na kalkulatorze kwotę, która Cię interesuje, a algorytm od razu przelicza prawdopodobną ratę oraz koszty pożyczki.

Następnie przechodzisz do wniosku i wypełniasz go informacjami o sobie (imię, nazwisko, PESEL, adres, numer dowodu osobistego itp.). Później wypełniasz dane dotyczące uzyskiwanych przez Ciebie dochodów. Po wypełnieniu wniosku pozostaje Ci czekać na decyzję kredytową.

Krok 6 – Pamiętaj o terminowej spłacie

Otrzymanie przelewu z pożyczką online to jednak jeszcze nie koniec. Pamiętaj, że musisz wywiązać się z podpisanej umowy i zgodnie z jej zapisami spłacać raty. W swojej umowie o pożyczkę znajdziesz numer konta, na który trzeba przelewać pieniądze. Otrzymasz również harmonogram spłaty, który będzie wskazywał, jakie kwoty i kiedy musisz uiszczać.

Pamiętaj, że terminowa spłata zwiększa szansę na uzyskanie kolejnej pożyczki online w przyszłości.

Warto pamiętać, że pożyczki online to takie same zobowiązania finansowe jak kredyty w banku i trzeba podchodzić do tego rozsądnie i odpowiedzialnie.

Pożyczka przez internet – co to jest?

Pożyczka przez internet to pieniądze, które możesz pożyczyć w firmie, która oferuje właśnie takie usługi. Wniosek składasz, jak wskazuje sama nazwa przez internet, a to oznacza, że nie musisz wychodzić z domu, aby wypełnić swoją aplikację. Potrzebny jest Ci do tego tylko ważny dowód osobisty. Umowę podpisujesz również przez internet, nie musisz czekać na kuriera, ani nigdzie chodzić.  Po pozytywnej decyzji pożyczkowej wyślemy Ci link SMS-em oraz e-mailem, który to umożliwia.

Pożyczka przez internet to także dobre rozwiązanie, jeśli nie chcesz nikomu mówić o swoich planach dotyczących uzyskania takiej pomocy finansowej. Wniosek składasz w zaciszu swojego domu czy biura, o dowolnej porze i nie są konieczne żadne rozmowy telefoniczne. Choć oczywiście możesz do nas zadzwonić albo napisać na chacie, jeśli masz wątpliwości związane z uzyskaniem pożyczki. Możesz również złożyć wniosek przez telefon, wówczas w trakcie całego procesu będziesz mógł liczyć na pomoc naszego konsultanta.

Kiedy otrzymasz pieniądze, możesz wydać je, na co chcesz. My tego nie sprawdzamy ani nie weryfikujemy. Dla nas ważne jest, aby raty były płacone w terminie. Należności spłacasz, wysyłając do miesiąc przelew na konto wskazane w Twojej umowie pożyczki.

Czy można wziąć pożyczkę przez internet?

Pożyczkę przez internet jak najbardziej można wziąć. Przewaga firm pozabankowych nad bankami jest taka, że załatwisz wszystko zdalnie, przez co oszczędzasz czas. Niestety banki podejrzliwie patrzą szczególnie na osoby, które do tej pory nie korzystały z ich usług i często przed udzieleniem pierwszego kredytu wymagają, aby potencjalny klient zjawił się w placówce wraz ze swoim dowodem osobistym.

Jest to oczywiście umotywowane tym, aby bank wiedział, komu pożycza pieniądze i aby nie dochodziło do wyłudzeń. Firmy pożyczkowe także to weryfikują, ale opracowały takie procesy, które pozwalają zrobić to bez wychodzenia z domu. Zobacz, jak robimy to w Aasa!

Formalności ograniczamy do minimum, czyli w większości przypadków do wypełnienia wniosku wystarczy tylko dowód osobisty. W niektórych przypadkach możemy także poprosić o podstawowe dokumenty dochodowe. Aby potwierdzić Twoje dane osobowe, poprosimy Cię o przelanie 1 zł na wskazane przez nas konto. Oczywiście tę niewielką sumę natychmiast Ci zwrócimy. Chodzi tylko o to, abyśmy mogli sprawdzić, czy dane, które podałeś nam we wniosku, zgadzają się z tymi podanymi w banku. Możesz również zweryfikować swoją tożsamość korzystając z takiej usługi jak Kontomatik, a wówczas przelew weryfikacyjny nie będzie potrzebny.

Jak wziąć pożyczkę przez internet?

Zaciągnięcie pożyczki przez internet jest naprawdę więc proste. Co trzeba więc zrobić?

 1. Wypełnij wniosek o pożyczkę na stronie Aasa. Na suwaku zaznaczasz, jaką kwotą jesteś zainteresowany, a my od razu wyliczamy Ci szacunkową ratę. Następnie podajesz niezbędne informacje o sobie, wysokość i źródło dochodu oraz wybierasz metodę wypłaty środków. Nie zapomnij zaznaczyć, że decydujesz się również na Pakiet Korzyści, który gwarantuje Ci wypłatę pożyczki w formie szybkiego przelewu za 0 zł. Możesz również wybrać przelew standardowy, na którego wysłanie mamy 10 dni roboczych
 2. Kiedy wyślesz aplikację, ruch jest po naszej stronie. Analizujemy Twój wniosek. Jeśli masz stałe źródło dochodów i nie masz negatywnych wpisów w bazach kredytowych, to najprawdopodobniej otrzymasz pożyczkę przez internet. Status swojego wniosku możesz w każdej chwili sprawdzić w profilu klienta, do którego otrzymasz dostęp.
 3. Jeśli decyzja będzie pozytywna, czas na podpisanie umowy. Robisz to bez wychodzenia z domu – za pomocą kliknięcia w link, który wyślemy Ci e-mailem albo SMS-em.
 4. Przelewamy na Twoje konto bankowe pieniądze z pożyczki przez internet.
 5. To jednak jeszcze nie koniec! Teraz musisz dbać o terminową spłatę rat. Rachunek, na który należy przelewać pieniądze, znajdziesz w swojej umowie o pożyczkę albo w profilu klienta.

Gdzie wziąć pożyczkę przez internet? Tylko w Aasa!

Podsumujmy – czy Aasa to dobry adres, aby wziąć pożyczkę przez internet? Jeżeli cenisz sobie przejrzyste warunki, sprawiedliwą ocenę Twojej sytuacji finansowej oraz korzystne parametry cenowe, to jak najbardziej.

Warto wiedzieć, że jesteśmy członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, co zobowiązuje nas do stosowania etycznych zasad pożyczania i oferowania wysokiej jakości obsługi klienta. Jednak dla nas nie jesteś tylko klientem. Chcemy Ci zaoferować transparentne warunki pożyczania pieniędzy, kiedy tego potrzebujesz. Środki możesz wydać na przykład na leczenie, wymianę domowego sprzętu, remont czy wymarzone wakacje.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, dotyczące naszej oferty pożyczki przez internet albo sposobu wnioskowania, to zadzwoń do nas, wyślij e-mail albo napisz na chacie. Będzie nam bardzo miło z Tobą porozmawiać!

czytaj więcej