Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Pożyczki Creditech – dla klientów indywidualnych i firm

Pożyczki Creditech – dla klientów indywidualnych i firm

Creditech specjalizuje się w pożyczkach pozabankowych. Oferuje pożyczki ratalne na dogodnych warunkach przeznaczone dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Posiada też pożyczki bez BIK nawet do 25 000 złotych.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży i związana jest z OK-Kredyt. Na swojej stronie internetowej firma Creditech zaznacza, że jej głównym celem jest dopasowanie optymalnej oferty pożyczkowej dla klientów i do każdego z nich podchodzi indywidualnie. Stanowi ona ciekawą propozycję dla osób, które potrzebują wyższej sumy i nie mogą liczyć na nią w bankach, a także w niektórych parabankach.

Pożyczki oferowane przez firmę Creditech wyróżniają się szybkością – wnioski rozpatrywane są najczęściej do 24 godzin, a pieniądze przekazywane są do klienta w 48 godzin. Pożyczki są także oferowane z minimalnymi formalnościami oraz na przejrzystych warunkach, bez ukrytych opłat. Aby ubiegać się o pieniądze, należy złożyć swój wniosek na stronie internetowej firmy i poczekać na odpowiedź. Pieniądze są przelewane na konto albo dostarczane do domu.

Ile możemy pożyczyć w Creditech?

Minimalna kwota pożyczki bez BIK, o którą możemy wnioskować w firmie Creditech, to 500 złotych, natomiast maksymalna to 25 000 złotych. Pożyczki są ratalne i udzielane na okres od 6 miesięcy do 60 miesięcy.

W przypadku pożyczek przeznaczonych dla firm limity są wyższe i możemy pożyczyć aż do 300 000 złotych na okres 120 miesięcy. Pożyczki te także są udzielane bez sprawdzania w BIK.

Oprócz tych pożyczek firma oferuje również pożyczkę gotówkową ze sprawdzaniem klienta w bazach, w tym BIK. W tym przypadku kwota pożyczki może wynosić nawet do 150 000 złotych i okres kredytowania wynosi wtedy do 96 miesięcy. Istnieje możliwość skorzystania z opcji przedłużenia okresu spłaty pożyczki.

Jaki są warunki pożyczki w Creditech?

Zasadniczo firma Creditech nie ma żadnych szczególnych wymagań w stosunku do swoich klientów. W przypadku pożyczki bez BIK nie wymaga ona pozytywnej historii kredytowania, dlatego pieniądze można otrzymać bez względu na przeszłość w tym zakresie. Co więcej, firma nie żąda również prezentowania zaświadczeń o dochodach. Jedyne wymogi to pełnoletniość oraz stałe zameldowanie w Polsce.

Takie pożyczki są bardzo dogodne dla klientów, ale powinniśmy pamiętać o tym, że najczęściej stoją za nimi także wysokie koszty. Chociaż firma zaznacza, że oferuje niskie oprocentowanie, to z pewnością jej pożyczka ratalna będzie związana z bardzo wysokimi opłatami dodatkowymi.

W przypadku pożyczek gotówkowych ze sprawdzeniem klienta w bazach firma wymaga, aby miał on stałe dochody, na przykład z tytułu umowy o pracę, zlecenia, dzieła, własnej działalności, renty, emerytury czy kontraktu. Minimalne dochody miesięczne netto muszą wynosić 650 złotych.

Jeśli szukasz innej pożyczki gotówkowej, która będzie opowiadała twoim potrzebom w pełni, sprawdź już teraz pożyczki ratalne od Aasa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pożyczki przez internet do 10 000 złotych, ze spłatą rozłożoną nawet na 24 miesiące. Wniosek możesz złożyć już teraz.

Ten wpis znajduje się w kategorii