Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Pożyczki z obsługą w domu na przykładzie firmy Bocian

Pożyczki z obsługą w domu na przykładzie firmy Bocian

W Polsce działa bardzo dużo firm pożyczkowych, które oferują różne formy finansowania dla swoich klientów. Oprócz pożyczek chwilówek udzielanych on-line do dyspozycji mamy też innego rodzaju pożyczki gotówkowe, w tym ratalne. Zalicza się do nich także pożyczki domowe, inaczej pożyczki z obsługą w domu. Do kogo są one skierowane, ile kosztują i jak możemy je otrzymać?

Zminimalizowane formalności, brak potrzeby wychodzenia z domu, dogodna wysokość rat – to najważniejsze cechy pożyczek „z dostawą do domu. Chociaż na rynku pożyczkowym dominują obecnie oferty on-line, to jednak nadal możemy spotkać wiele firm pożyczkowych działających właśnie z dojazdem do klienta. To zarówno firmy ogólnopolskie, które mają swoje biura w każdym województwie, ale również firmy lokalne, które skupiają się na poszczególnych obszarach.

Jedną z popularnych firm udzielających pożyczek domowych jest Provident, ale na polskim rynku znajdziemy też wiele innych ofert, na przykład Bocian Pożyczki, którą niektórzy z nas mogą kojarzyć z kampanii reklam w telewizji. Jak wskazuje firma Bocian na swojej stronie internetowej, jej misją jest udzielanie pożyczek w najdogodniejszym dla klienta miejscu, czyli właśnie w jego domu.

Ile pieniędzy możemy pożyczyć?

Firmy zajmujące się udzielaniem pożyczek domowych nie wskazują często jednoznacznie, ile maksymalnie możemy w nich pożyczyć. Podobnie jest z firmą Bocian, która na swojej stronie zaznacza, że oferuje pożyczki od 500 złotych. Nie ma podanego górnego limitu, ponieważ kwota pożyczki jest każdorazowo ustalana z klientem indywidualnie na podstawie jego zdolności kredytowej. W ten sposób można spłacić zadłużenie najbardziej komfortowo i bez ryzyka, ponieważ wysokość raty będzie dopasowana do możliwości pożyczkobiorcy.

Czas spłaty pożyczki to 25, 35, 44, 52 tygodnie, przy czym nowi klienci, którzy biorą pożyczkę po raz pierwszy, mogą spłacić ją tylko w 25 tygodni, czyli w około 6 miesięcy. Raty płacone są co tydzień, dlatego firma podaje długość okresu pożyczki w tygodniach.

Jak wziąć pożyczkę domową?

W przypadku firmy Bocian na początku powinniśmy skontaktować się z firmą. Można zrobić to telefonicznie, wysłać SMS lub też wysłać zapytanie on-line. Następnie pracownik terenowy firmy przyjedzie do domu w wyznaczonej godzinie i będzie mógł dokładnie przedstawić ofertę i odpowiedzieć na pytania klienta.

Firma Bocian Pożyczki wymaga od klientów przedstawienia dowodu tożsamości oraz stałego zameldowania, a także stałego źródła dochodu, na przykład z tytułu pracy, renty, emerytury. Istnieje możliwość otrzymania pożyczki, gdy jest się wpisanym w BIK jako dłużnik. Pracownik firmy ocenia wtedy samodzielnie zdolność kredytową klienta i na jej podstawie przygotowuje decyzję. Pieniądze możemy otrzymać jako gotówka lub karta przedpłacona. Spłata następuje w domu, do rąk doradcy.

Zatem jeżeli interesuje cię pożyczka ratalna z dostawą do domu, Bocian to jedna z wielu propozycji na polskim rynku. Gdy jednak możesz załatwić wszystko przez internet, zapraszamy do złożenia wniosku nawet teraz w Aasa.

Ten wpis znajduje się w kategorii