Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

SMS Kredyt – na jaką pożyczkę możemy liczyć?

SMS Kredyt – na jaką pożyczkę możemy liczyć?

Firma SMS Kredyt jest jednym z parabanków oferujących szybkie pożyczki pozabankowe. W jej ofercie znajdziemy szeroką gamę pożyczek przeznaczonych dla osób potrzebujących dodatkowej gotówki.

SMS Kredyt Sp. z o. o. (dawniej SMS Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt sp.j.) zajmuje się udzielaniem pożyczek osobom fizycznym. Posiada wieloletnie doświadczenie, ponieważ na rynku dostępna jest już od 2007 roku. Jest jedną z pierwszych firm pożyczkowych, które rozpoczęły swoją działalność w Polsce. Jest także firmą z całkowicie polskim kapitałem.

Aktualnie firma zajmuje się udzielaniem pożyczek ratalnych, chociaż początkowo koncentrował się na chwilówkach. Aktualnie, wychodząc naprzeciwko potrzebom swoich klientów, podwyższyła limity oraz wydłużyła okresy spłaty. Pożyczka ratalna tego rodzaju pozwala na otrzymanie wyższej sumy ze spłatą podzieloną na kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt miesięcy. W rezultacie regulowanie zobowiązania jest wtedy prostsze niż w przypadku chwilówek, które wymagają jednorazowej spłaty.

Ile możemy pożyczyć w firmie SMS Kredyt?

Na swojej stronie internetowej firma SMS Kredyt prezentuje, że udziela pożyczek ratalnych w kwocie do 10 000 zł na okres do 48 miesięcy w biurach kredytowych oraz w kwocie do 5 000 zł na okres do 30 miesięcy przez internet. Wobec tego wszystko zależy od miejsca, w którym zdecydujemy się na zaciągnięcie pożyczki.

Kalkulator znajdujący się na stronie WWW firmy SMS Kredyt pozwala na obliczenie kosztów związanych z pożyczką. Możemy wybrać w nim potrzebną nam kwotę oraz czas spłaty.

Jakie są wymagania?

Firma wskazuje, że udziela pożyczek osobom tylko z odpowiednimi dochodami. Akceptowane przez nią źródła dochodu to umowa o pracę, ale także na czas określony czy na zastępstwo, umowa o zlecenie i o dzieło, renty na czas określony i nieokreślony, emerytury, własna działalność gospodarcza oraz gospodarstwo rolne. Nie są akceptowane takie dochody jak 500+, renty socjalne, zasiłki społeczne – dokładna lista zaprezentowana jest na stronie internetowej.

Oczywiście, musimy spełnić też inne podstawowe warunki podobne jak w pozostałych firmach pożyczkowych, w tym polskie obywatelstwo, miejsce zamieszkania w Polsce, musimy posiadać dowód osobisty. Musimy mieć również pozytywną historię kredytowania, która zawarta jest w bazach typu BIK, BIG, KRD.

Jak otrzymać pożyczkę od SMS Kredyt? Dokładny proces ubiegania się o pożyczkę on-line jest zaprezentowany na stronie internetowej. Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiadającej nam kwoty i okresu pożyczki oraz zapoznanie się z koszami. Drugim jest wypełnienie wniosku o pożyczkę, w którym uzupełniamy dane potrzebne też do wykonania weryfikacji wniosku. Decyzję otrzymujemy najczęściej w kilka minut po złożeniu wniosku przez wiadomość SMS.

Jeżeli wydana decyzja będzie pozytywna, z klientem kontaktuje się również pracownik firmy, który zamawia dla niego kuriera z umową. Umowę należy podpisać i jeden egzemplarz przekazać kurierowi. Gdy umowa zostanie doręczona z powrotem do SMS Kredyt, następuje wypłata pieniędzy.

Jeśli szukasz innej pożyczki gotówkowej, która będzie opowiadała twoim potrzebom w pełni, sprawdź już teraz pożyczki ratalne od Aasa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pożyczki przez internet do 10 000 złotych, ze spłatą rozłożoną nawet na 24 miesiące. Wniosek możesz złożyć już teraz.

Ten wpis znajduje się w kategorii