Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Zaplo – pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

Zaplo – pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

Chcesz szybko załatać dziurę budżetową? W takiej sytuacji, gdy nie masz możliwości pożyczenia środków od bliskich, pozostaje skorzystanie z usług bankowych lub pozabankowych. Niestety, gdy nie jesteś w stanie do końca udokumentować swoich dochodów, nie możesz liczyć zawsze na pożyczkę gotówkową w banku. Wówczas warto poszukać pożyczki bez zaświadczeń o dochodach – można otrzymać ją między innymi w firmie Zaplo.

Firma Zaplo działa na polskim rynku już od dłuższego czasu i proponuje swoim klientom szybkie pożyczki gotówkowe. Jest częścią Grupy Kapitałowej 4finance Group, która udziela pożyczek w wielu krajach europejskich. Firma specjalizuje się głównie w pożyczkach ratalnych, które można otrzymać kwotę do 10 000 złotych na okres od 3 do 24 miesięcy. Dzięki temu można łatwiej zrealizować swoje plany, które opiewają na wyższe sumy. Właśnie dlatego Zaplo to atrakcyjna alternatywa dla chwilówek udzielanych na krótsze okresy i mniejsze sumy.

Kiedy warto wybrać pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach?

W ofercie firmy Zaplo możemy znaleźć również pożyczki bez zaświadczeń o dochodach. Możemy pożyczyć wtedy do 7 000 złotych. Pożyczki te są skierowane do osób, które nie są w stanie udokumentować swojego dochodu. Wbrew pozorom, jest wielu Polaków, którzy nie mogą liczyć na pożyczki bankowe właśnie z tego powodu.

Istnieje wiele sytuacji, w których pożyczkobiorca nie jest w stanie potwierdzić swoich dochodów odpowiednimi dokumentami, na przykład zaświadczeniem o zarobkach od pracodawcy. Poniżej prezentujemy wybrane z nich.

Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach:

• dla osób zarabiających na umowie o dzieło

• dla osób zarabiających na umowie zlecenia

• dla osób pracujących sezonowo

• dla osób bezrobotnych

• dla osób niemogących wykazać swoich dochodów

W takich przypadkach nie możemy, niestety, liczyć na pomoc banku, zwłaszcza wtedy, gdy chcemy pożyczyć wyższą sumę. Banki skrupulatnie sprawdzają swoich klientów, dlatego najczęściej proszą o przekazanie dokumentów potwierdzających dochody. Ponadto sprawdzają pożyczkobiorców w bazach informacji gospodarczej, BIK-u, dlatego w sytuacji, gdy mieliśmy w przeszłości zadłużenie dłuższe niż jeden miesiąc, w takim przypadku bank może odmówić nam pożyczki.

Ile kosztuje pożyczka bez zaświadczeń w Zaplo?

Firma Zaplo wychodzi naprzeciwko potrzebom takich klientów, dlatego oferuje im pożyczki bez zaświadczeń do 7 000 złotych. Jest to pożyczka ratalna – raty płacone są co miesiąc. W związku z tym można sfinansować nimi różne swoje potrzeby.

Koszty pożyczki zależne są przede wszystkim od wybranej sumy oraz od liczby rat. Na stronie internetowej firmy znajdziemy kalkulator, który pozwala na wybranie kwoty pożyczki oraz określenie wysokości raty, którą będziemy w stanie spłacać co miesiąc.

Na przykład przy maksymalnej sumie pożyczki wynoszącej 7 000 złotych i racie miesięcznej w wysokości 570,93 złotych, czas spłaty będzie wynosił 24 miesiące i będziemy mieli do oddania 13 702,24 złotych. Wniosek o pożyczkę bez zaświadczeń możemy złożyć od razu przez internet.

Jeśli szukasz innej pożyczki gotówkowej, która będzie opowiadała twoim potrzebom w pełni, sprawdź już teraz pożyczki ratalne od Aasa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pożyczki przez internet do 10 000 złotych, ze spłatą rozłożoną nawet na 24 miesiące. Wniosek możesz złożyć już teraz.

Ten wpis znajduje się w kategorii