Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Bank Pocztowy – pożyczka na poczcie

Bank Pocztowy – pożyczka na poczcie

Poczta najczęściej kojarzy nam się z listami oraz paczkami, ale obecnie w jej placówkach możemy skorzystać też z usług bankowych. Są one oferowane przez Bank Pocztowy S.A., który został założony w 1990 roku.

Bank Pocztowy S.A. jest bankiem komercyjnym, którego akcjonariuszami są Poczta Polska S.A. oraz PKO BP. Zajmuje się on świadczeniem usług finansowych w szerokim spektrum dla klientów indywidualnych, a także dla mikro i małych przedsiębiorców. Z usług banku możemy skorzystać w placówkach Poczty Polskiej, a także w placówkach własnych. Dzięki temu Bank Pocztowy posiada największą w Polsce sieć dystrybucyjną.

Początkowo Bank Pocztowy zajmował się oferowaniem usług rozliczeniowych dla przedsiębiorstw oraz samorządów, ale stopniowo zaczął rozszerzać swoje usługi również dla klientów detalicznych. Aktualnie posiada on w ofercie szeroką gamę propozycji dla swoich klientów – konta bankowe, lokaty, pożyczki i kredyty. Możemy także korzystać z bankowości internetowej.

Pożyczki i kredyty w Banku Pocztowym

W Banku Pocztowym klienci mogą skorzystać z różnych ofert pożyczkowych i kredytowych. Do dyspozycji mamy kredyt gotówkowy na dowolny cel, pożyczki hipoteczne oraz kredyty mieszkaniowe, hipoteczne kredyty konsolidacyjne, a także prostą Pożyczkę na Poczcie. Ta ostatnia oferta cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ pozwala na uzyskanie szybkiej gotówki bezpośrednio w najbliższej placówce pocztowej. Dzięki temu stanowi atrakcyjną alternatywę dla pożyczek pozabankowych – chwilówek, pożyczek ratalnych.

Pożyczka na Poczcie – co warto wiedzieć?

Prezentowana pożyczka ratalna jest przeznaczona dla osób chcących otrzymać szybkie wsparcie finansowe. Oferowana jest w okienku pocztowym, gdzie składamy wniosek, zawieramy umowę oraz odbieramy pieniądze – wszystko w ciągu jednej wizyty. Pożyczkę można otrzymać w każdej placówce pocztowej – adresy można znaleźć na stronie internetowej Banku Pocztowego.

Pożyczka na Poczcie pozwala na pożyczenie do 3 500 złotych na oświadczenie. Spłata następuje w okresie od 3 do 48 miesięcy. Oprocentowanie rozpoczyna się od 2,99%.

W celu uzyskania pożyczki potrzebny jest tylko dowód osobisty, dlatego stanowi ona bardzo atrakcyjną ofertę dla każdego, kto potrzebuje szybkiego wsparcia finansowego. Bank sprawdza klientów w bazach dłużników, dlatego jeżeli mamy długi czy zajęcia komornicze, nie będziemy mogli otrzymać finansowania. We wniosku będziemy musieli też podać dokładniejsze informacje o dochodach, dlatego też wtedy, gdy jesteśmy osobą bezrobotną, możemy mieć problem z uzyskaniem pożyczki.

Jeśli szukasz innej pożyczki gotówkowej, która będzie opowiadała twoim potrzebom w pełni, sprawdź już teraz pożyczki ratalne od Aasa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pożyczki przez internet do 10 000 złotych, ze spłatą rozłożoną nawet na 24 miesiące. Wniosek możesz złożyć już teraz.

Ten wpis znajduje się w kategorii