Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Bocian – pożyczki domowe i pożyczki dla firm

Bocian – pożyczki domowe i pożyczki dla firm

Firma Bocian specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek pozabankowych w domu klienta. W jej ofercie dostępne są także pożyczki dla firm.

Bocian Pożyczki to marka należąca do EVEREST FINANSE S.A. – spółki, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych. Dostępna jest na rynku już od 2000 roku. Aktualnie prowadzi działalność na terenie całej Polski.

O pożyczki w firmie Bocian można wnioskować głównie poprzez kontakt telefoniczny – wówczas możemy zamówić spotkanie z pracownikiem firmy, który będzie mógł po dojeździe na wskazane miejsce zaprezentować pełną ofertę. Można także wypełnić formularz zamieszczony na stronie internetowej firmy – wtedy jej pracownik oddzwoni i umówi się na spotkanie.

Czym jest pożyczka od Bociana?

Firma Bocian Pożyczki specjalizuje się w pożyczkach z obsługą terenową prezentowanych przez Doradców Klienta. Wobec tego w celu uzyskania pożyczki nie musimy wychodzić z domu. To alternatywa dla popularnych obecnie firm pozabankowych oferujących pożyczki on-line. Jej usługi wybierają przede wszystkim osoby, które nie mają dostępu do sieci, nie znają się na obsłudze komputera i internetu, ale też te, którym zależy na załatwieniu wszystkiego z domu i otrzymaniu gotówki do ręki.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, pożyczki od firmy Bocian dostępne są w dwóch wariantach – jako pożyczka domowa oraz pożyczka dla firm. Poniżej prezentujemy dokładne informacje na ich temat.

Bocian – pożyczka domowa

Jest to pożyczka udzielana w najbardziej dogodnym dla klienta miejscu, czyli właśnie w jego domu. Polega ona na realizacji wszystkich formalności w domu przez doradcę, bez potrzeby udawania się do siedziby firmy. Minimalna suma pożyczki to 500 złotych, natomiast maksymalna suma jest wyznaczana na podstawie zdolności kredytowej klienta. Firma zapewnia szerokiokres spłat – do wyboru mamy 25, 35, 44 albo 52 tygodnie. Raty płacone są cotygodniowo doradcy przyjeżdżającemu do domu. Pieniądze otrzymujemy w formie gotówki lub karty przedpłaconej, która daje dodatkowe rabaty.

W celu uzyskania pożyczki należy być osobą pełnoletnią i mieć do 75 lat, posiadać stałe zameldowanie oraz stałe źródło dochodu – pensję, rentę albo emeryturę. Pożyczki oferowane są również dla rolników. Istnieje możliwość otrzymania pożyczki bez BIK – firma zaznacza na swojej stronie, że każdy przyjęty wniosek rozpatruje indywidualnie.

Bocian – pożyczka dla firm

To pożyczka przeznaczona dla przedsiębiorców potrzebujących wsparcia finansowego. Udzielana jest na indywidualnych warunkach. Na spotkanie z doradcą firmy Bocian należy przygotować kserokopię wpisu w CEIDG, 3 ostatnie odcinki z ZUS-u, PIT rozliczeniowy za ubiegły rok oraz kserokopię dowodu tożsamości albo rachunku wystawionego na własne nazwisko i adres.

Jeśli szukasz innej pożyczki gotówkowej, która będzie opowiadała twoim potrzebom w pełni, sprawdź już teraz pożyczki ratalne od Aasa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pożyczki przez internet do 10 000 złotych, ze spłatą rozłożoną nawet na 24 miesiące. Wniosek możesz złożyć już teraz.

Ten wpis znajduje się w kategorii