Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Co oferuje firma pożyczkowa Skarabeusz?

Co oferuje firma pożyczkowa Skarabeusz?

Firma Skarabeusz specjalizuje się w branży finansowej, ale nie jest szerzej znana na rynku pożyczek pozabankowych. Działa przede wszystkim lokalnie, pomagając klientom w podreperowaniu domowego budżetu.

Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się pożyczki pozabankowe on-line – dzięki nim możemy błyskawicznie otrzymać pieniądze na swoje konto bankowe. Wystarczy tylko dostęp do sieci, konto bankowe oraz telefon komórkowy. Jednak nadal jest wiele osób, które preferują standardowy kontakt z firmą pożyczkową, czyli osobiste wnioskowanie oraz otrzymanie pieniędzy do ręki. Właśnie do takich osób swoją ofertę kieruje firma Skarabeusz, która skupia się na lokalnej działalności w różnych rejonach kraju.

Swoim zasięgiem firma obejmuje obecnie Wielkopolskę, Śląsk, Podkarpacie, Łódź i okolice oraz Małopolskę. Mieszkańcy tych właśnie rejonów zapewne mogli już natknąć się na reklamy firmy Skarabeusz oraz jej pożyczek gotówkowych. Jednocześnie firma rozwija się przez cały czas i poszerza zakres swojej działalności poprzez rozbudowę sieci doradców pomagających w uzyskaniu pożyczek.

Ile pieniędzy możemy pożyczyć w firmie Skarabeusz?

Na stronie internetowej firmy możemy zobaczyć, że minimalna suma pożyczki wynosi 300 złotych. Nie znajdziemy, niestety, innych informacji dotyczących maksymalnej wysokości pożyczki, jaką moglibyśmy otrzymać w Skarabeuszu. Zapewne, podobnie jak w innych parabankach, wynosi ona do około 5 000 złotych albo jest ustalana indywidualnie w zależności od sytuacji finansowej klienta.

Na innych stronach WWW możemy znaleźć informacje, że spłata pożyczek w firmie Skarabeusz odbywa się ratalnie i raty pobierane są co tydzień. Jest to dodatkowe udogodnienie, szczególnie dla osób mniej zarabiających, które mają problemy z utrzymaniem budżetu w ryzach. Spłacanie mniejszych sum pozwoli wtedy na łatwiejsze uporanie się z zadłużeniem.

Kto może otrzymać pożyczkę w Skarabeuszu?

Firma wskazuje, że akceptuje różne formy dochodu, dlatego też zapewne pozwala ona na uzyskanie pożyczki zarówno przy regularnych dochodach, na przykład z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury, jak również tych mniej regularnych, na przykład pracy na podstawie umowę o dzieło czy zlecenia. Możemy też znaleźć informacje, że firma oferuje pożyczki bez BIK, dlatego będzie dobrym wyborem dla osób mających problemy z zadłużeniem.

Pożyczka z dostawą do klienta

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, firma Skarabeusz specjalizuje się w pożyczkach lokalnych. Jej doradcy są gotowi do szybkiego dojazdu do domu klienta w celu prezentacji oferty pożyczkowej oraz podpisania umowy i przekazania pieniędzy. Pracownik będzie również przyjeżdżał co tydzień w celu odebrania raty. Jeżeli chcemy otrzymać pożyczkę, powinniśmy skontaktować się z lokalnym doradcą lub zadzwonić pod ogólnopolski numer telefonu firmy, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Gdy firma Skarabeusz nie działa na twoim terenie lub jej oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, wybierz dla siebie szybkie pożyczki ratalne od Aasa. Razem z nami wszystko możesz załatwić przez internet, dlatego także bez wychodzenia z domu, ale jeszcze wygodniej. Swój wniosek pożyczkowy możesz wypełnić nawet w tym momencie.

Ten wpis znajduje się w kategorii