Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Creamfinance – pożyczki LendOn, ExtraPortfel, Retino, Finto

Creamfinance – pożyczki LendOn, ExtraPortfel, Retino, Finto

Grupa finansowa Creamfinance zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług pożyczkowych. Działa pod markami Retino, LendOn, ExtraPortfel oraz Finto. Jeżeli potrzebna jest szybka pożyczka pozabankowa, jej oferta jest jedną z dostępnych w naszym kraju. Aktualnie znajduje się w pierwszej piątce największych firm pożyczkowych w Polsce.

Creamfinance należy do międzynarodowej grupy finansowej, która skupia się na świadczeniu usług pożyczkowych. Proponuje nowoczesne pożyczki krótkoterminowe dla swoich klientów udzielane przez internet. Oprócz Polski działa także na takich rynkach jak Łotwa, Czechy, Gruzja.

Najbardziej znanym produktem grupy finansowej Creamfinance jest pożyczka LendOn, którą możemy otrzymać on-line. Osoby zainteresowane pożyczkami pozabankowymi mogą również skojarzyć ExtraPortfel, natomiast marki Retino oraz Finto są już mniej rozpoznawalne. Poniżej prezentujemy dokładniejsze informacje dotyczące pożyczek dostępnych za pośrednictwem Creamfinance.

Pożyczki chwilówki LendOn

Pożyczki internetowe LendOn są przeznaczone dla każdego, kto potrzebuje dodatkowej gotówki. Kwota pierwszej pożyczki dla nowego klienta w LendOn to 2 500 złotych. Stali klienci mogą liczyć już na wyższe sumy – do 5 000 złotych. Pieniądze pożyczyć możemy na okres od 5 do 45 dni.

Pożyczkę w LendOn może otrzymać osoba, która jest obywatelem Polski i ma miejsce stałego pobytu w kraju, jest w wieku od 21 do 70 lat, posiada rachunek w jednym z polskich banków oraz telefon komórkowy. W celu otrzymania pożyczki musimy też przejść proces weryfikacji on-line, podobnie jak w innych parabankach. Firma nie wskazuje dokładnie na resztę wymogów i indywidualnie podchodzi do klientów. Istnieje także możliwość otrzymania pożyczki jako osoba bezrobotna czy zadłużona. Wszystko zależy od oceny zdolności kredytowej klienta.

Pożyczka internetowa ExtraPortfel

Pożyczki ExtraPortfel to pożyczki internetowe w kwocie od 100 do 5 000 złotych udzielne na okres do 45 dni. Wysokość pierwszej pożyczki do maksymalnie 2 000 złotych. Warunki oraz koszty są podobne do pożyczki LendOn. Pożyczkę można także otrzymać całkowicie on-line, bez wychodzenia z domu i przeznaczyć na dowolny wydatek.

Pożyczki na raty Retino

Retino to pożyczki udzielane na raty i już na wyższe sumy od chwilówek LendOn oraz ExtraPortfel. Limit pożyczki to 4 000 złotych W celu otrzymania pożyczki należy zarejestrować się na stronie internetowej i złożyć wniosek, a także przeprowadzić weryfikację.

Pożyczka Retino jest skierowana do osób w wieku od 23 do 65 lat będących obywatelami Rzeczypospolitej i mieszkających na stałe w Polsce. Należy mieć również rachunek bankowy i numer telefonu. Firma zastrzega, że może nie udzielić pożyczki klientom wpisanym do rejestru dłużników BIG i BIK.

Pożyczki Finto

Są to ekspresowe pożyczki internetowe na sumę do 5 000 złotych. Nowi klienci mogą otrzymać maksymalnie do 2 000 złotych na okres do 30 dni. Pożyczki Finto są udzielane od 21. roku życia i dla osób posiadających regularne źródło dochodów.

Jeśli szukasz innej pożyczki gotówkowej, która będzie opowiadała twoim potrzebom w pełni, sprawdź już teraz pożyczki ratalne od Aasa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pożyczki przez internet do 10 000 złotych, ze spłatą rozłożoną nawet na 24 miesiące. Wniosek możesz złożyć już teraz.

Ten wpis znajduje się w kategorii