Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

InCredit – szybkie pożyczki ratalne. Dla kogo?

InCredit – szybkie pożyczki ratalne. Dla kogo?

Zainteresowanie pożyczkami pozabankowymi jest obecnie bardzo wysokie. Do wyboru mamy dzisiaj szeroką gamę firm, które oferują nie tylko chwilówki, ale również pożyczki ratalne, które są łatwiejsze w spłacie dzięki rozłożeniu zadłużenia na raty. Jedną z takich firm jest InCredit. Co warto wiedzieć na temat jej oferty?

Firma InCredit wywodzi się z Łotwy i należy do grupy NetCredit. Działa również w innych krajach Europy, pomagając swoim klientom w uzyskaniu szybkich pożyczek pozabankowych na dowolny cel. Dużą zaletą pożyczek oferowanych przez InCredit jest ich wysoka suma, dlatego wtedy, gdy potrzebujemy wyższego wsparcia finansowego, jej pożyczka ratalna to jedna z dostępnych na polskim rynku ofert.

Niedługo InCredit zamierza przekształcić się w Moneza – będzie to nowa odsłona szybkich pożyczek ratalnych. Klienci, którzy już teraz korzystają z oferty InCredit, nie będą musieli na nowo wykonywać przelewu weryfikacyjnego w celu zatwierdzenia warunków umowy.

W przypadku pożyczek od InCredit wszystkie formalności jesteśmy w stanie załatwić przez internet. To duże udogodnienie dla tych, którzy nie mają czasu na odwiedzenie placówki stacjonarnej czy po prostu w okolicy nie mają żadnych punktów tego rodzaju.

Jak dużo możemy pożyczyć w InCredit?

Firma udziela pożyczek pozabankowych w kwotach od 100 do 10 000 złotych. Całkowity czas spłaty pożyczki wynosi do 24 miesięcy, czyli zadłużenie spłacamy w 24 ratach. Swoim klientom oferuje również darmowe pożyczki, ale tylko w ograniczonej sumie do 2 000 złotych, które udzielane są na okres 61 dni.

Z maksymalnej sumy pożyczki, czyli 10 000 złotych mogą skorzystać jednak tylko stali klienci, którzy bez przeszkód spłacili swoje poprzednie zobowiązania względem firmy InCredit. Nowi klienci mogą liczyć na wspomnianą sumę do 2 000 złotych, a dopiero od każdej kolejnej pożyczki możemy otrzymać większy limit.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę w InCredit?

Zaletą pożyczek pozabankowych jest ich łatwa dostępność. W przypadku firmy InCredit musimy być osobą na stałe mieszkającą i pracującą w Polsce i mieć od 21 do 70 lat, musimy posiadać stałe dochody, a także rachunek w polskim banku oraz aktywny numer telefonu w jednej z sieci telefonii komórkowej.

Firma wskazuje, że podchodzi indywidualnie do każdego ze swoich klientów, dokonując oceny jego wniosku. W związku z tym jeżeli okaże się, że według jej wiedzy klient nie ma wystarczającej zdolności kredytowej do otrzymania wnioskowanej sumy, firma może zaproponować mniejszą sumę lub odmówić udzielenia pożyczki.

Zatem jeżeli potrzebujesz pieniędzy w wysokiej sumie, InCredit to jedna z dostępnych propozycji na polskim rynku pożyczek ratalnych. Minusem jest jednak fakt, że maksymalna suma 10 000 złotych dostępna jest jedynie dla stałych klientów. Jeżeli zależy ci na uzyskaniu wyższej kwoty od razu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w Aasa. Oferujemy szybkie i wygodne pożyczki internetowe dla osób potrzebujących pieniędzy od zaraz. Wniosek można wypełnić już teraz on-line.

Ten wpis znajduje się w kategorii