Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

ING Bank Śląski – warunki pożyczek

ING Bank Śląski – warunki pożyczek

W ofercie banku ING możemy znaleźć szeroką gamę różnych produktów finansowych, w tym pożyczki gotówkowe, limity zadłużenia na koncie, kredyty hipoteczne oraz pożyczki hipoteczne (przeznaczone na dowolny cel). W celu otrzymania pieniędzy musimy spełnić odpowiednie wymogi.

ING Bank Śląski S.A. (ING BSK) jest bankiem komercyjnym, którego siedziba znajduje się w Katowicach. Zajmuje się on świadczeniem kompleksowych usług bankowych dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Pod względem wartości aktywów jest piątym największym bankiem w Polsce. Aktualnie ma ponad 4 miliony klientów.

Pożyczka gotówkowa w ING

Jednym z popularnych produktów w ING Banku Śląskim jest gotówkowa pożyczka ratalna. Jest to pożyczka przeznaczona na dowolny cel, którą można wziąć wygodnie i szybko, a także na dowolnym urządzeniu – to powoduje, że nie musimy udawać się do placówki w celu załatwienia formalności.

Warto jednak pamiętać, że nie jest to możliwe w przypadku każdej pożyczki ING – aby można było otrzymać pożyczkę jednym kliknięciem w bankowości internetowej, trzeba być już klientem. W przeciwnym przypadku będziemy musieli skontaktować się z bankiem telefonicznie lub udać się do placówki bankowej.

Pożyczka gotówkowa oferowana przez ING pozwala na uzyskanie od 1 000 do 160 000 złotych. Czas spłaty wynosi od 3 miesięcy do 96 miesięcy. Oprocentowanie w przypadku pożyczek do 20 000 złotych wynosi 8,99%. Przy pożyczce do okresu 3 lat oprocentowanie jest stałe, powyżej jest zmienne. Znajdujący się na stronie internetowej banku kalkulator pozwala na obliczenie wysokości raty pożyczki. Dowiemy się też z niego, że otrzymamy bardziej atrakcyjną pożyczkę wtedy, gdy jesteśmy stałym klientem, czyli osobą, która ma konto w banku ING od co najmniej 3 miesięcy. Na konto musi wpływać wynagrodzenie.

Pożyczka gotówkowa w ING – dla kogo?

Bank na stronie internetowej zaznacza, że do wzięcia pożyczki gotówkowej nie jest potrzebna umowa o pracę. Akceptowane są różne dochody, w tym osiągane z tytułu umowy o dzieło, umowy zlecenia, emerytury. Jest to duże udogodnienie dla osób, które zarabiają na podstawie umów cywilnoprawnych, ponieważ nie w każdym banku mogą one otrzymać pieniądze.

To, jak dużo pieniędzy otrzymamy, zależne jest przede wszystkim od naszej zdolności kredytowej. Bank liczy ją na podstawie deklarowanych przez nas dochodów lub też wymaga odpowiedniej dokumentacji w celu jej potwierdzenia. Im lepszą mamy zdolność kredytową, tym więcej będziemy mogli pożyczyć.

Warto też wskazać, że przy sprawdzaniu wiarygodności klienta ING korzysta z różnych baz dłużników, na przykład BIK. Osoby, które miały problemy ze spłatą zadłużeń w przeszłości, mogą spotkać się z odmową.

Jeśli szukasz innej pożyczki gotówkowej, która będzie opowiadała twoim potrzebom w pełni, sprawdź już teraz pożyczki ratalne od Aasa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pożyczki przez internet do 10 000 złotych, ze spłatą rozłożoną nawet na 24 miesiące.. Wniosek możesz złożyć już teraz.

Ten wpis znajduje się w kategorii