Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

JAK OSZCZĘDZAĆ Z POMOCĄ NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII?

JAK OSZCZĘDZAĆ Z POMOCĄ NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII?

Nowoczesne technologie powstały głownie po to, aby ułatwić nam życie. Ale mogą one również pomóc w oszczędzaniu i sprawić, że wiele z kosztów ponoszonych przez przeciętnego "Kowalskiego" może zostać zmniejszonych. W jaki sposób?

Serwisy streamingowe, takie jak Deezer czy Spotify, pozwalają słuchać muzyki całkowicie za darmo. Dzięki temu miłośnicy muzyki mogą oszczędzić na kupowaniu płyt czy pojedynczych utworów. Niektóre serwisy pozwalają również na pobieranie muzyki i tworzenie własnych list.

Kolejną przykładem oszczędzania dzięki nowym technologiom jest używanie komunikatorów typu Skype. Dzięki nim, mając podłączenie do Internetu, możemy rozmawiać całkowicie za darmo z innymi użytkownikami. Szczególnie przydatne staje się to w przypadku połączeń międzynarodowych. Koszt takiej rozmowy minimalizujesz do zera!

Jeszcze inną opcją może być używanie inteligentnych termostatów do regulacji zużycia gazu bądź nowoczesnych żarówek. Mogą być one zarządzane za pomocą urządzeń mobilnych.

Pomyśl również o tym, aby korzystać z darmowych programów komputerowych. Zamiast kupować pakiet biurowy Microsoft Office, możesz pobrać za darmo pakiet Open Office lub korzystać Google Docs.

Ten wpis znajduje się w kategorii