Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Pożyczki Alior – dla kogo?

Pożyczki Alior – dla kogo?

Bank Alior prowadzi intensywne kampanie reklamowe skoncentrowane na swoich pożyczkach i kredytach. Kto może otrzymać pożyczkę od Alior?

Alior Bank jest średniej wielkości bankiem, który rozpoczął swoją działalność w 2008 roku. Kieruje on swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Aktualnie ma on około 3 milionów klientów. Ma także jedną z największych w kraju sieci dystrybucyjnych.

W ofercie Alior Banku możemy znaleźć szeroką gamę produktów. Zaliczają się do nich między innymi rachunki, karty, lokaty, także możemy korzystać z pożyczek i kredytów. Alior prowadzi też własny kantor walutowy w internecie.

Kredyty i pożyczki gotówkowe w Alior Banku

Produkty finansowe dostępne w Alior Banku regularnie się zmieniają, by na promocyjnych warunkach oferować klientom finansowanie. Największym zainteresowaniem cieszą się pożyczki gotówkowe, które pozwalają na sfinansowanie dowolnych wydatków – można też wnioskować o nie przez internet. Do wyboru mamy też takie produkty jak kredyty konsolidacyjne, kredyty mieszkaniowe, limity odnawialne w rachunku.

Dzięki szerokiej gamie różnych pożyczek i kredytów pracownicy banku są w stanie dobrać je indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Wybrane pożyczki możemy też otrzymać przez internet i telefon – wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie, a następnie przekazać dodatkowe informacje w trakcie rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku. Środki zostaną przelane na wskazane konto.

Kto może otrzymać pożyczkę w Alior Banku?

Podobnie jak w innych bankach, także w banku Alior musimy spełnić określone wymagania w celu otrzymania finansowania. Podstawa to stałe dochody, które powinny być potwierdzone przez odpowiednią dokumentację, na przykład zaświadczenie o dochodach. Nie zawsze jednak musimy przedstawiać zaświadczenia, szczególnie wtedy, gdy zaciągamy pożyczkę na mniejszą sumę. Wówczas wystarczy najczęściej oświadczenie, w którym musimy zaznaczyć, ile zarabiamy, musimy też wpisać sposób zarobku, na przykład na umowie o pracę, podać dane pracodawcy.

To, jak dużą pożyczkę jesteśmy w stanie otrzymać, zależy przede wszystkim od naszej zdolności kredytowej. Jest ona obliczana za każdym razem indywidualnie. W przypadku osiągania wyższych dochodów jesteśmy w stanie otrzymać pożyczkę na wyższą sumę.

Warto też pamiętać o tym, że bank sprawdza swoich klientów pod kątem zadłużeń w różnych bazach, w tym w BIK. Dzięki temu zabezpiecza się przed pożyczkobiorcami, którzy mogliby nie spłacić zobowiązania w terminie. Oczywiście, nie każdy wpis w bazie oznacza, że klient nie będzie spłacał rat. Niestety, bank jednak w takiej sytuacji zwykle nie wydaje pozytywnej decyzji.

Gdy nie możesz otrzymać pożyczki gotówkowej w Alior Banku, zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą w Aasa. Z nami możesz otrzymać pożyczkę ratalną w kwocie do 10 000 złotych na bardzo atrakcyjnych warunkach. Wniosek można złożyć nawet teraz.

Ten wpis znajduje się w kategorii