Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Pożyczki gotówkowe od Optima – czy warto?

Pożyczki gotówkowe od Optima – czy warto?

Firma Optima z siedzibą w Gdańsku już od kilkunastu lat zajmuje się udzielaniem pożyczek gotówkowych. Aktualnie oferuje ona również pożyczki całkowicie przez internet. Ponadto świadczy szereg dodatkowych usług, między innymi w ramach skupu złota, pomocy w opłacaniu rachunków, przelewów międzynarodowych.

Optima należy do grupy Dollar Financial Group, która obecna jest w ponad 30 krajach na całym świecie. Jak wskazuje na swojej stronie internetowej, jej głównym celem jest zaspokajanie potrzeb klientów, którzy poszukują szybkich i prostych rozwiązań finansowych.

Pożyczki od Optima – ile możemy dostać?

Firma Optima przygotowała dla swoich klientów szeroką gamę pożyczek zarówno krótkoterminowych, jak i długoterminowych. W ofercie firmy znajdują się trzy rodzaje pożyczek, które różnią się pomiędzy sobą warunkami oraz maksymalnymi kwotami. Pożyczyć możemy od 500 do 20 000 złotych na okres od 6 miesięcy do 24 miesięcy. Dzięki temu, że w Optima możliwa jest pożyczka ratalna, klienci mogą rozłożyć spłat na niskie, miesięczne raty.

Pierwsza z nich to Optima Comfort, która jest wygodną i szybką pożyczką z dojazdem do klienta. Dzięki niej można otrzymać do 4 000 złotych z dowodem osobistym oraz do 6 000 złotych z dokumentem, który potwierdza uzyskiwane dochody. W przypadku kolejnej pożyczki możemy liczyć już na kwotę do 10 000 złotych. Wypłatę otrzymamy w formie gotówki, a spłacanie rat także odbywa się w domu.

Druga pożyczka to Optima Direct, która cechuje się bardzo prostymi zasadami. Pozwala ona na uzyskanie do 6 000 złotych na start, a następnie do 12 000 złotych w ramach następnej pożyczki. Raty rozkładane są na równe kwoty w okresie spłat od 12 do 24 miesięcy. Raty regulujemy przelewem.

Trzecia oferta to Optima Nova – to wygodna pożyczka na wysokie kwoty z elastycznymi okresami spłat. Można ubiegać się o nią również całkowicie przez internet, a pieniądze będą przelane na wskazane konto. Możemy pożyczyć do 20 000 złotych.

Za pośrednictwem firmy Optima możemy też zaciągać kredyty gotówkowe i konsolidacyjne oraz kredyty dla przedsiębiorców, które przeznaczone są na finansowanie działalności. Oferta kredytów dostępna jest tylko w placówkach stacjonarnych – na miejscu pracownicy firmy doradzą, jakie oferty będą najlepsze.

Warunki pożyczek Optima

Firma Optima podchodzi indywidualnie do swoich klientów, dlatego też jej pracownicy mogą zaproponować ofertę, która będzie odpowiadała potrzebom i możliwościom pożyczkobiorcy. W celu uzyskania pożyczki firma wymaga stałego źródła dochodu, ale za to możliwe jest uzyskanie pożyczki bez BIK i bez sprawdzania w innych bazach.

Jeśli szukasz innej pożyczki gotówkowej, która będzie opowiadała twoim potrzebom w pełni, sprawdź już teraz pożyczki ratalne od Aasa.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pożyczki przez internet do 10 000 złotych, ze spłatą rozłożoną nawet na 24 miesiące.. Wniosek możesz złożyć już teraz.

Ten wpis znajduje się w kategorii