Informacje o pożyczkach
i finansach osobistych

Pożyczki gotówkowe w PKO BP

Pożyczki gotówkowe w PKO BP

W ofercie PKO BP oprócz kont czy lokat znajdziemy również szeroką gamę pożyczek i kredytów. Na co może liczyć osoba potrzebująca szybkiego wsparcia finansowego w mniejszej sumie?

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski (PKO Bank Polski, PKO BP) ma już kilkadziesiąt lat – to bank, który został założony w 1948 roku. Jest to największy bank uniwersalny w Polsce, który świadczy swoje usługi dla klientów indywidualnych, biznesowych, instytucji.

Wśród dostępnych w placówkach PKO BP produktów finansowych wyszukamy również różne pożyczki i kredyty. Do wyboru mamy zarówno pożyczki gotówkowe, jak i kredyty hipoteczne, na przykład przeznaczone na zakup lub budowę nieruchomości. Wśród popularnych pożyczek gotówkowych do wyboru mamy takie produkty jak debet na koncie, kredyt odnawialny czy pożyczkę Mini Ratka, która jest chętnie wybierana na różne wydatki.

Ile możemy pożyczyć?

Jeżeli chcemy zdecydować się na pożyczkę gotówkową Mini Ratka od PKO BP, w takim przypadku możemy otrzymać od 1 000 do nawet 30 000 złotych. Jest to pożyczka przeznczona na dowolny cel, dlatego możemy sfinansować dzięki niej różnych rodzajów wydatki. Czas spłaty ustalany jest indywidualnie w zależności od możliwości klienta. Maksymalnie to do 96 miesięcy lub też do 120 miesięcy, gdy klient decyduje się na konsolidację, czyli na spłatę innych swoich pożyczek, kredytów.

Pożyczka PKO BP – jakie musimy spełnić warunki?

W celu otrzymania pożyczki nie musimy mieć konta w banku PKO BP, ale osoby, które mają konto w serwisie internetowym iPKO lub też korzystają z aplikacji mobilnej mogą załatwić wszystko wygodniej i szybciej. Dla nich bank przygotował specjalną ofertę – propozycję pożyczki na wyższe sumy bez konieczności odwiedzania oddziału w celu podpisania umowy. W przeciwnym przypadku konieczne jest udanie się do jednego z oddziałów banku w celu złożenia wniosku.

Udzielenie pożyczki zależne jest od pozytywnej zdolności kredytowej klienta, którą bank dokładnie bada. W tym celu konieczne jest przedstawienie odpowiednich dokumentów potwierdzających dochód, szczególnie przy wyższych sumach. Bank preferuje klientów osiągających dochody z umową o pracę, przez emeryturę lub rentę. Okresowo prowadzone są również dodatkowe akcje, na przykład możemy otrzymać pożyczkę ratalną po okazaniu ostatniego dokumentu PIT.

Bank sprawdza też swoich klientów w bazach takich jak BIK oraz innych pod kątem posiadanych zadłużeń. W przypadku problemów ze spłatą zobowiązań w przeszłości najczęściej spotkamy się z odmową.

Jeśli szukasz innej pożyczki gotówkowej, która będzie opowiadała twoim potrzebom w pełni, sprawdź już teraz pożyczki ratalne od Aasa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pożyczki przez internet do 10 000 złotych, ze spłatą rozłożoną nawet na 24 miesiące.. Wniosek możesz złożyć już teraz.

Ten wpis znajduje się w kategorii