Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Pożyczki ratalne od Hapi

Pożyczki ratalne od Hapi

Firma Hapi należy do międzynarodowej grupy finansowej IPF, która zajmuje się dostarczaniem różnych usług finansowych. Jakie pożyczki możemy otrzymać od Hapi i dla kogo są one skierowane?

Hapipożyczki to szybkie pożyczki gotówkowe, które możemy otrzymać całkowicie przez internet.Pożyczki od Hapi skierowane są przede wszystkim do tych osób, które potrzebują szybkich i wygodnych pieniędzy – na dowolny cel. Sposób wnioskowania o pożyczkę jest bardzo łatwy, ponieważ wystarczy tylko wypełnić znajdujące się na stronie internetowej pola w formularzu. Gdy wniosek zostanie zaakceptowany, wtedy nawet w ciągu 15 minut na wskazane konto bankowe zostanie wykonany przelew z pożyczką.

Hapipożyczka – ile możemy pożyczyć?

Pożyczkę pozabankową w firmie Hapi możemy otrzymać w kwocie od 800 złotych do 15 000 złotych. Czas spłaty to od 3 do 36 miesięcy. Na stronie internetowej firmy możemy skorzystać ze specjalnego kalkulatora, który pokaże nam, ile będzie wynosiła nasza miesięczna rata wtedy, gdy zdecydujemy się na określoną sumę. Zobaczymy też, ile razem będziemy musieli spłacić.

Dzięki temu, że oferowana przez Hapi pożyczka jest ratalna, spłata zadłużenia może odbywać się w dogodnych dla klienta ratach. Dzięki temu pożyczkobiorca zyskuje elastyczność i może dobrać dla siebie taką ofertę, która będzie najbardziej atrakcyjna. Co więcej, Hapi proponuje klientom możliwość skorzystania wakacji od spłat nawet po 2 miesiącach od wzięcia pożyczki. W ten sposób klient może odroczyć płatność, gdy ma przejściowo inne wydatki.

Kto może liczyć na pożyczkę w Hapi?

Pożyczki oferowane przez firmę Hapi oferowane są dla osób, które posiadają udokumentowane dochody. Osoby, które nie są w stanie przedstawić odpowiednich zaświadczeń, nie będą mogły, niestety, liczyć na dodatkowe wsparcie finansowe. Także firma sprawdza swoich klientów bazach dłużników, dlatego jeżeli mieliśmy w przeszłości problemy ze spłatą zadłużeń, Hapi może odmówić nam udzielenia pożyczki.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, pożyczki Hapi są dostosowywane do klienta, dlatego też to, jak dużo pieniędzy otrzymamy, zależy przede wszystkim od naszej zdolności kredytowej. Jeżeli będzie ona dość niska, w takiej sytuacji nie będziemy mogli liczyć na zbyt wysoką pożyczkę. Gdy jednak nasza zdolność zostanie oceniona jako bardzo dobra, możemy otrzymać nawet maksymalną oferowaną przez firmę sumę.

Jeżeli szukasz alternatywnej oferty dla pożyczek Hapi, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą w Aasa. Dostępna u nas pożyczka ratalna jest przeznaczona również dla osób potrzebujących szybkiego wsparcia finansowego oraz udzielamy ją całkowicie przez internet. Maksymalna kwota pożyczki to 10 000 złotych do spłaty w 24 miesiące. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i złożenia wniosku on-line!

Ten wpis znajduje się w kategorii