Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Profi Credit – pożyczki domowe

Profi Credit – pożyczki domowe

Firma Profi Credit specjalizuje się w udzielaniu pożyczek z dostawą do domu. Dla swoich klientów przygotowała ofertę nawet 25 000 złotych z możliwością spłaty do 36 miesięcy. Pożyczki udzielane są bez zbędnych formalności oraz z elastycznym harmonogramem spłat.

Profi Credit Polska S.A. należy do Profireal Group, która świadczy usługi pożyczkowe również w Czechach, Słowacji, Bułgarii i Rosji.

Profi Credit to propozycja dla osób potrzebujących szybko większej sumy na dowolne wydatki. W przeciwieństwie do chwilówek ten parabank oferuje pożyczki ratalne w wyższych sumach. Firma przekonuje, że odpowiada na indywidualne potrzeby swoich klientów i udziela pożyczek różnym wnioskującym, także tym, którzy nie mogą liczyć na otrzymanie kredytu bankowego. Warto również wspomnieć, że oprócz pożyczek dla klientów indywidualnych posiada też w ofercie pożyczki dla firm.

Ile pożyczymy w Profi Credit?

Jak wspomnieliśmy na wstępie, możemy otrzymać pożyczkę w maksymalnej wysokości 25 000 złotych. Warto jednak wskazać, że kwota pożyczki jest ustalana na podstawie zdolności kredytowej klienta, dlatego też będzie ona już ustalona po kontakcie z doradcą i przeanalizowaniu sytuacji finansowej klienta.Przedsiębiorcy chcący otrzymać pożyczkę mogą liczyć na kwotę do 4 000 złotych.

Jak otrzymać pożyczkę w Profi Credit?

W celu uzyskania pieniędzy należy skontaktować się z firmą pod wskazanym przez nią numerem telefonu albo można wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na jej stronie internetowej – wówczas po kilku minutach skontaktuje się z nami doradca finansowy firmy. W trakcie rozmowy doradca przeprowadza weryfikację zdolności kredytowej.

Kolejnym etapem, gdy wniosek zostanie już zaakceptowany, jest przekazanie informacji do terenowego doradcy finansowego. Skontaktuje się on z klientem w celu umówienia się na spotkanie, podczas którego zostanie dopełniona reszta formalności. Pieniądze będą wypłacone przez przelew bankowy lub też jako gotówka.

Pożyczka ratalna Profi Credit to ciekawa propozycja dla osób potrzebujących szybkich pieniędzy w wysokiej sumie. Jeśli jednak zależy ci na wygodzie, skorzystaj z oferty Aasa – razem z nami możesz złożyć wniosek o pożyczkę całkowicie przez internet i otrzymać nawet do 10 000 złotych rozłożonych na 24 raty.

Ten wpis znajduje się w kategorii