Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Provident – pożyczki gotówkowe

Provident – pożyczki gotówkowe

Firma Provident jest jedną z najbardziej popularnych firm pozabankowych działających w Polsce. Swoim klientom oferuje możliwość uzyskania pieniędzy na dowolny cel przez internet lub też jako pożyczka domowa.

Provident to instytucja finansowa działająca międzynarodowo. . Jak wskazuje na swojej stronie, jej głównym celem jest oferowanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych. Z usług firmy skorzystało już ponad 3,9 miliona klientów. Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF).

W ofercie firmy Provident znajduje się obecnie szeroka gama produktów, do których zalicza się między innymi pożyczki domowe, które otrzymujemy i spłacamy za pośrednictwem doradcy, pożyczki internetowe, także dostępne są pożyczki dla firm, które potrzebują środków na prowadzenie działalności.

Ile możemy pożyczyć w firmie Provident?

Wysokość sumy pożyczki zależna jest przede wszystkim od wybranego produktu. Zasadniczo limit wynosi 15 000 złotych, ale nowi klienci mogą wziąć pożyczki na mniejsze sumy, a dopiero potem uzyskać zwiększenie limitu.

Czas spłaty jest określany indywidualnie w zależności od zdolności kredytowej klienta. To od 3 miesięcy do 24 miesięcy. Warto przy tym wskazać, że możemy zdecydować się zarówno na spłatę pożyczki w formie rat comiesięcznych, jak i cotygodniowych. W ten sposób klient może samodzielnie wybrać, jaka forma spłaty odpowiada mu najbardziej.

Pożyczka w Providencie – kto może ją dostać?

W celu zawarcia umowy o pożyczkę w formie Provident klient musi spełnić określone wymagania. Przede wszystkim musi być on osobą pełnoletnią, posiadać stałe zameldowanie oraz być obywatelem Polski. Także wymagane jest stałe źródło dochodu, na przykład pensja, renta czy emerytura. Zależnie od wybranego rodzaju pożyczki konieczne będzie przedstawienie odpowiedniego dokumentu potwierdzającego dochody.

Firma Provident korzysta z baz takich jak BIK, KRD, BIG, niemniej jednak negatywna historia kredytowania nie oznacza wcale, że pożyczka jest niedostępna. Wobec tego decyzja o przyznaniu czy też nieprzyznaniu pożyczki jest już indywidualna i podejmowana na bazie różnych czynników.

Jak wnioskować o pożyczkę w Provident?

Jeżeli chcemy wziąć pożyczkę w firmie Provident, musimy przede wszystkim skontaktować się z firmą. Możemy zrobić to telefonicznie lub też przez internet, gdy chcemy otrzymać pożyczkę on-line.

Klienci, którzy chcą zdecydować się na pożyczkę domową, czyli z obsługą doradcy terenowego, muszą także umówić się z nim na spotkanie w najbardziej dogodnym terminie. Doradca przyniesie wszystkie dokumenty, sprawdzi te przedstawione przez klienta, a jeżeli decyzja zostanie wydana jako pozytywna, przekaże również pieniądze. Spłata może odbywać się do rąk doradcy dojeżdżającego do domu klienta lub też na konto bankowe firmy.

Jeśli szukasz innej pożyczki gotówkowej, która będzie opowiadała twoim potrzebom w pełni, sprawdź już teraz pożyczki ratalne od Aasa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pożyczki przez internet do 10 000 złotych, ze spłatą rozłożoną nawet na 24 miesiące. Wniosek możesz złożyć już teraz.

Ten wpis znajduje się w kategorii