Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Revolut – co to jest?

Revolut – co to jest?

Z pewnością większość z osób, które kochają podróżować, lub często robią zakupy w Internecie na zagranicznych stronach, słyszała już o karcie Revolut. Jak pokazują statystyki, jej użytkowników stale przybywa z roku na rok.

Czym jest ta światowa karta i na czym polega jej fenomen? Dowiesz się już dzisiaj, po przeczytaniu tego wpisu. Gwarantujemy, że po zapoznaniu się z jej wszystkimi opcjami po prostu będziesz musiał ją mieć!

Jak to działa?

Nic prostszego! Potrzebujesz tylko telefonu, na który pobierzesz aplikację Revolut. By zacząć z niej w pełni korzystać, należy przelać dowolną kwotę powyżej 20 złotych na utworzone konto. Pieniądze mogą zostać wpłacone w wybranej walucie.

Moje konto Revolut zostało zasilone, co dalej?

Od teraz dysponujesz wielowalutową kartą, z wbudowanym kantorem. Jak to możliwe? Płać w dowolnej walucie aplikacją Revolut, a aplikacja zajmie się resztą.

Takich cen nie ma żaden kantor!

Revolut ofertuje kurs międzybankowy, czyli korzystniejszy niż w kantorach. Obowiązuje on przede wszystkim od poniedziałku do piątku. W weekendy doliczana jest prowizja 0,5% od każdej wymiany. Warto o tym pamiętać i nie czekać z wymianą do ostatniej chwili.

Podręczny bankomat? Czemu nie!

Revolut może wszystko. To właśnie na tym polega jego fenomen. Dzięki niemu możesz bezpłatnie wypłacać pieniądze z lokalnych bankomatów na całym świecie. Nie musisz już martwić wysokimi prowizjami – koniec z tym! Od kiedy masz Revolut w kieszeni, to Ty rządzisz!

Kieszonkowy asystent

Chcesz wiedzieć co jeszcze Revolut może zrobić dla Ciebie? O tak, to jeszcze nie koniec! Ta rewolucyjna aplikacja mobilna to również wbudowany planer wydatków, który pomoże Ci w prosty sposób zapanować nad swoimi finansami. Już zawsze będziesz wiedział, gdzie podziały się Twoje pieniądze. Nic się przed Tobą nie ukryje. Zapanuj nad niekontrolowanymi wydatkami i zacznij oszczędzać. To nigdy wcześniej nie było prostsze!

Grosz do grosza, czyli rewolucyjna funkcja aplikacji mobilnej

Masz problem z oszczędzaniem? Ile razy planujesz odłożyć trochę grosza to pojawiają się nowe wydatki? Znamy to doskonale! Revolut ma na to plan. Oszczędzanie włącza się samo. Gwarantujemy, że nawet tego nie odczujesz.

Na czym to polega? Otóż podczas płatności kartą, kwoty są zaokrąglane do pełnych dziesiątek. Dla przykładu – jeżeli za zakupy masz zapłacić 357 Euro, z Twojego konta zostanie pobrane 360 Euro. Co z Twoimi 3 Euro?

Spokojnie! To są właśnie Twoje oszczędności, które lądują na specjalnym koncie oszczędnościowym. Nawet nie odczujesz braku tych pieniędzy, a w ten sposób reszty będą się kumulować. Będziesz w szoku, ile jesteś w stanie odłożyć w ten sposób.

 

Dlaczego ta karta wciąż podbija serca Polaków?

Revolut to projekt brytyjskiej firmy, który działa na rynku od 2015 roku. Przez ten czas wprowadzono wiele udoskonaleń i wygodnych opcji, które wpływają na wysokie zainteresowanie aplikacją. W jednym miejscu są dostępne takie opcje jak historia transakcji, wymiana walut o najkorzystniejszym kursie, a nawet ubezpieczenia. To wszystko w jednej aplikacji - nieprawdopodobne!

Oczywiście Revolut to nie tylko aplikacja. Dla osób, które lubią tradycyjne rozwiązania, twórcy przygotowali również zwykłą kartę magnetyczną, która wygląda jak znane dotychczas karty bankomatowe, kredytowe i inne.

To nic nie kosztuje

Z aplikacji można korzystać bez opłat, jednak istnieje kilka ograniczeń. Oczywiście każdy ma możliwość wykupienia specjalnej taryfy aplikacji, która te ograniczenia zniesie. Umożliwi to między innymi dwukrotnie wyższe wypłaty z bankomatów (1600 PLN, 400 EUR, 400 USD).

Użytkownicy płatnego konta Premium, mogą również bez limitów wykonywać przelewy na konta bankowe. Podstawowy pakiet aplikacji nakłada ograniczenia, które po wykorzystaniu limitu blokują możliwość wykonywania dodatkowych przelewów.

Dla osób, które sporadycznie korzystają z tego rodzaju przelewów, darmowe konto będzie wystarczające. Obecnie aplikacja oferuje naprawdę szeroki wachlarz usług w bezpłatnej taryfie. Niewykluczone, że wraz ze wzrostem popularności programu ulegnie to zmianie i zostaną włączone dodatkowe zaostrzenia.

Na ten moment serdecznie polecamy do zapoznania się z aplikacją, ponieważ jest to zupełna nowość. Tyle użytecznych opcji w jednym miejscu nie miała jeszcze jak dotąd żadna aplikacja. To wspaniałe narzędzie, które pomoże zaoszczędzić sensowne kwoty, dzięki najkorzystniejszej wymianie walut. Opcja oszczędzania na zaokrąglaniu kwot to także wspaniała możliwość odłożenia środków, bez większego zaangażowania i wyrzeczeń.

Gotowy na rewolucyjną aplikację? Zacznij już teraz. Sprawdź, jak to działa i ciesz się oszczędnościami!

Ten wpis znajduje się w kategorii