Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Szybka pożyczka na raty on-line od Zaplo – warto ją wziąć?

Szybka pożyczka na raty on-line od Zaplo – warto ją wziąć?

Firmy pożyczkowe nie oferują obecnie tylko i wyłącznie chwilówek, ale również coraz częściej proponują pożyczki ratalne. Jedną z nich jest firma Zaplo, która proponuje swoim klientom możliwość uzyskania pieniędzy przez internet.

Zaplo to jedna z firm wybieranych często przez osoby potrzebujące większych sum niż chwilówka. Dzięki temu, że pożyczkę możemy spłacać w ratach, uregulowanie zadłużenia jest znacznie prostsze niż wtedy, gdy musimy od razu oddać całą sumę. Pożyczki oferowane przez firmę można wziąć bez skomplikowanych formalności – pieniądze mogą być na koncie nawet tego samego dnia.

Ile możemy pożyczyć razem z Zaplo?

Jak już wspomnieliśmy, firma pożyczkowa Zaplo pozwala na pożyczenie więcej niż w przypadku chwilówek. Można wnioskować o sumę w przedziale od 1 000 do 10 000 złotych na okres od 3 miesięcy do 24 miesięcy. Klient może wybrać taką pożyczkę, która odpowiada mu najbardziej, poprzez skorzystanie ze specjalnego kalkulatora zamieszczanego na stronie internetowej firmy. Natychmiast można również zobaczyć wysokość comiesięcznej raty, całkowity koszt pożyczki oraz całkowitą kwotę przeznaczoną do zapłaty.

Jakie są podstawowe wymogi do uzyskania pożyczki w Zaplo?

W celu uzyskania pożyczki należy być obywatelem Polski, w wieku od 21 do 70 lat, posiadać miejsce zamieszkania w Polsce.Firma sprawdza swoich klientów w bazach dłużników, w tym w BIK. Konieczne jest również posiadanie własnego konta bankowego.

Czy do pożyczki Zaplo potrzebne są zaświadczania?

W firmie pożyczkowej Zaplo można wnioskować nawet o 7000 zł bez żadnych zaświadczeń. Zaplo korzysta dodatkowo ze specjalnego systemu pozwalającego na ekspresowe potwierdzenie danych podczas wnioskowania o pożyczkę.

Jednak wtedy, gdy firma będzie miała trudności z określeniem zdolności kredytowej swojego klienta, może zażyczyć dodatkowych dokumentów potwierdzających otrzymywanie dochodów. Może być to zaświadczenie o zarobkach, wyciąg z rachunku bankowego na ostatnie 3 miesiące, decyzja o świadczeniu emerytalnym lub rentowym, zaświadczenie o wysokości emerytury lub renty, odcinek wypłaty emerytury lub renty albo formularz ZUS RMUA.

Proces złożenia wniosku o pożyczkę w Zaplo

Pożyczkę możemy udzielić w trzech krokach. Pierwszym jest wybranie odpowiedniej sumy pożyczki poprzez kalkulator. Wtedy można zobaczyć wszystkie koszty związane z pożyczeniem pieniędzy. Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku, w którym wpisuje się informacje osobowe, adresowe, dane o swoich dochodach. Następnie przechodzi się przez weryfikację tożsamości.

Gdy wszystko będzie wypełnione prawidłowo i firma potwierdzi zdolność kredytową klienta, pieniądze będą natychmiast przelane na jego konto. Najczęściej są one przekazywane już w kwadrans, ale okres ten może się wydłużyć.

Zaplo to dobra oferta dla osób poszukujących pożyczki ratalnej na wyższą sumę. Gdy jednak zależy ci na niższych kosztach, sprawdź naszą ofertę w Aasa – u nas możesz wziąć pożyczkę w jeszcze niższej cenie. Sprawdź samodzielnie i porównaj koszty, żeby przekonać się, że nasza oferta jest bardziej atrakcyjna cenowo!

Ten wpis znajduje się w kategorii