Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Takto – pożyczki ratalne przez internet

Takto – pożyczki ratalne przez internet

Firma Takto zajmuje się udzielaniem pożyczek pozabankowych w formie ratalnej przez internet. Nie jest szerzej znana, ponieważ nie prowadzi szeroko zakrojonych kampanii reklamowych w mediach, niemniej jednak ma też licznych klientów. Na jaką pożyczkę możemy liczyć w Takto i na jakich warunkach jest ona udzielana?

Takto Finanse, która określana jest też jako Tak To, to firma należąca do grupy Ultimo, która zajmuje się obrotem wierzytelnościami. Takto specjalizuje się głównie w pożyczkach udzielanych na większe sumy, które możemy rozłożyć na raty, dlatego są one łatwiejsze w spłacie.

O pożyczkę Takto możemy wnioskować całkowicie przez internet, niemniej jednak w celu jej uzyskania będziemy musieli poczekać na kuriera z umową. To wydłuża nieco czas oczekiwania na środki, niemniej jednak z takiej procedury korzysta aktualnie większość firm pozabankowych oferujących pożyczki ratalne na duże sumy.

Ile możemy pożyczyć w firmie Takto?

Na stronie internetowej firmy pożyczkowej Takto możemy zapoznać się z aktualnymi informacjami dotyczącymi pożyczek. Znajdujący się na niej kalkulator pozwala na obliczenie kosztów pożyczki przy wskazaniu interesującej nas sumy oraz okresu.

Minimalna suma pożyczki w Takto to 500 złotych, natomiast maksymalna to 10 000 złotych. Wobec tego możemy uzyskać środki na większe wydatki, których nie są w stanie pokryć zwykłe chwilówki opiewające obecnie maksymalnie na kwoty 2 500 – 3 000 złotych. Spłatę naszego zadłużenia możemy rozłożyć na okres od 6 do 36 miesięcy. Płatność rat odbywa się comiesięcznie.

Kto może dostać pożyczkę w Takto?

Główne wymagania to polskie obywatelstwo, posiadanie ważnego dowodu osobistego, wiek od 18 do 75 lat.Na swojej stronie firma wskazuje, że pożyczkę możemy otrzymać wtedy, gdy zarabiamy minimum 500 złotych netto miesięcznie, przy czym akceptowane są różne źródła dochodów.

Możemy otrzymać pożyczkę nie tylko wtedy, gdy zarabiamy na podstawie umowy o pracę, mamy rentę czy emerytury, ale również Takto pozwala na uzyskanie pożyczki na podstawie umów zlecenia, umów o dzieło, kontraktów, zasiłków i innych świadczeń, z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, dzierżawy, alimentów na siebie.

Ponadto klient nie powinien mieć aktualnych zajęć komorniczych oraz zadłużeń odnotowanych między innymi w BIG i BIK.

Jak otrzymać pożyczkę w Takto?

W celu uzyskana pożyczki w firmie Takto możemy wypełnić formularz kontaktowy na stronie albo skontaktować się telefonicznie. Po przekazaniu określonych informacji będziemy mogli otrzymać wstępną decyzję. Potem firma może zażyczyć sobie przesłania dokumentów, na przykład ich skanów przez e-mail. Po kolejnej akceptacji i autoryzacji musimy też odebrać od kuriera wzór umowy i przekazać dokumenty w formie fizycznej.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze mogą być już przesłane do klienta. Możemy otrzymać je przelewem na konto albo odebrać w punkcie pocztowym jako usługa Giro.

Jeśli szukasz innej pożyczki gotówkowej, która będzie opowiadała twoim potrzebom w pełni, sprawdź już teraz pożyczki ratalne od Aasa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pożyczki przez internet do 10 000 złotych, ze spłatą rozłożoną nawet na 24 miesiące. Wniosek możesz złożyć już teraz.

Ten wpis znajduje się w kategorii