Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Karta upominkowa w prezencie

Karta upominkowa w prezencie

Szukasz dobrego pomysłu na prezent na urodziny, pod choinkę albo na inną okazję? Nie musisz głowić się nad tym, co będzie najlepszym wyborem. Po prostu możesz wręczyć kartę upominkową!

Chyba każdy z nas znalazł się kiedyś w sytuacji, gdy konieczne było zakupienie jakiegoś upominku dla bliskiej osoby, ale nie wiedzieliśmy tak naprawdę co dla niej wybrać. Wtedy możemy kupić coś uniwersalnego, ale nawet kwiaty, kosmetyki czy alkohol, które wręczane są bardzo często, nie zawsze będą strzałem w dziesiątkę.

Jeśli nie chcesz popełnić błędu i wręczyć takiego prezentu, który po prostu nie będzie udany, pomyśl o podarowaniu karty upominkowej. To znacznie lepszy wybór od pieniędzy, które nie zawsze będą dobrym wyborem. Pieniądze wprawdzie możemy dać dziecku albo nastolatkowi, ale wręczenie koperty komuś, starszemu nie zawsze jest w dobrym tonie. Rozwiązaniem może być właśnie karta upominkowa.

Czym są karty upominkowe do sklepów?

Karty upominkowe są specjalnymi bonami, które pozwalają na realizację zgromadzonych na nich pieniędzy. Zatem zamiast własnymi środkami możemy opłacić coś kartą upominkową.

Dzisiaj wiele sklepów oferuje swoim klientom karty upominkowe – dotyczy to zarówno sklepów internetowych, jak i stacjonarnych. Karty możemy kupić do sklepów odzieżowych, z obuwiem, z wyposażeniem wnętrz, z książkami i innymi mediami, jubilera, sklepu z elektroniką, a także do wielu innych. Zatem możemy wybrać na prezent kartę do takiego sklepu, w którym dana osoba na pewno zrobi udane zakupy.

Kwota na karcie upominkowej

Karty upominkowe sprzedawane są w dwóch wariantach – w określonych z góry kwotach albo w kwotach, które wybieramy samodzielnie. W pierwszym przypadku najczęściej spotykamy karty o nominałach 20 złotych, 50 złotych, 100 złotych, 200 złotych czy 500 złotych. Zatem wybieramy taką kartę, której nominał odpowiada naszemu budżetowi na prezent.

Druga opcja to karta doładowana taką sumą, którą wskażemy samodzielnie. Wtedy możemy wybrać taką sumę, która będzie odpowiadała nam najbardziej i nie musi być to suma okrągła.

Jak korzysta się z karty upominkowej?

Osoba, która otrzymała kartę upominkową, może wykorzystać ją podczas zakupów w sklepach stacjonarnych oraz w sklepach on-line w zależności od karty. Karta może mieć nie tylko postać plastiku, ale też może być to zwykły kod do wpisania w sklepie on-line – to dobry wybór wtedy, gdy potrzebujemy prezentu na ostatni moment, ponieważ kod możemy mieć u siebie nawet w kilka minut po jego zakupie przez internet.

Kwota z karty upominkowej może być wykorzystana podczas mniejszych lub większych zakupów.

W tym pierwszym przypadku z karty odlicza się po prostu wydaną kwotę, natomiast w drugim, gdy kwota zakupów jest wyższa od kwoty na karcie, dokonujemy dopłaty.

Kup kartę upominkową już teraz!

Zatem jeśli chcesz sprawić bliskiej osobie niespodziankę, ale nie chcesz też kupować czegoś, co mogłoby nie przypaść jej do gustu, pomyśl o zakupieniu karty upominkowej. Możesz zrobić to nawet w tym momencie na stronach internetowych wielu sklepów!