Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

KORZYSTAJ Z E-FAKTURY

KORZYSTAJ Z E-FAKTURY

Często zdarza się, że w natłoku obowiązków nie możemy znaleźć faktury – dokumentu zaświadczającego o przeprowadzonych przez nas operacjach gospodarczych.

Jest on nam niezbędny do takich czynności, jak np. odliczenie podatku. W takim momencie z pomocą przychodzi nam aplikacja na smartfona – eFakturomat.

Dzięki tej aplikacji możemy na bieżąco uaktualniać bazę elektronicznych faktur. Trzymane w jednym miejscu z pewnością nie zostaną zgubione. Ułatwia to także dostęp do nich z każdego miejsca o każdej porze.

Posiadanie e-faktur sprawi, że zgubienie bądź wyrzucenie papierowej wersji tego dokumentu nie będzie stanowić dla nas problemu.

Aby zacząć korzystać z eFakturomatu konieczne jest utworzenie konta oraz pobranie darmowej aplikacji na smartfon. E-faktury tworzymy sami, skanując kod na paragonie i uzupełniając, które produkty mają znaleźć się na liście. Obsługa aplikacji jest łatwa i intuicyjna, a podpowiedzi aplikacji przeprowadzą nas płynnie przez cały proces tworzenia elektronicznej faktury. Od tej pory zarówno odbiorca, jak i nabywca będą mieć nieograniczony dostęp do faktur. Własnoręcznie wpisywane dane ustrzegą nas przed błędami, które mogłaby popełnić osoba wystawiająca fakturę.

Dzięki eFakturomatowi każdy przedsiębiorca ma natychmiastowy dostęp do faktur. Teraz rozliczenie się z Urzędem Skarbowym nie będzie problematyczne. eFakturomat jest zatem idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy chcą mieć swoje finanse zawsze uporządkowane i pod kontrolą.

Źródło: http://www.sfera-finansow.pl/wiadomosci/koniec-problemu-ze-zgubionymi-fakturami-vat/