Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

WAKACJE - GORĄCY SEZON NA POŻYCZKI !

WAKACJE - GORĄCY SEZON NA POŻYCZKI !

Okres wakacyjny to czas wyjazdów, które kosztują niestety Polaków coraz więcej. Z tego względu, aasapolska.pl i pozyczkaportal.pl zbadały jak Polacy radzą z samodzielnym finansowaniem urlopu. Z badania wynika, że aż 42 proc. Polaków jest w stanie opłacić w całości wyjazdu na wakacje, a 44 proc. deklaruje, że koszty przerosły ich oczekiwania . Nie brakuje także tych, którzy rozważają rezygnacją z urlopu ze względu na brak oszczędności, jest ich ok. 20 proc. Czy pożyczki online, a przy wyborze najlepszej oferty na pewno pomocna będzie porównywarka pożyczek przez internet.

W WAKACJE POŻYCZAMY WIĘCEJ

Pożyczki online są już dobrze znane w naszym kraju. Zdobyły popularność dzięki ograniczeniu formalności do minimum podczas wnioskowania oraz szybkiemu i zautomatyzowanemu procesowi weryfikacji klienta. Już co 10 Polak wypróbował zalety pożyczania pieniędzy przez internet, a 60 proc. respondentów zamierza skorzystać ponownie z usług firm FinTech-owych w razie potrzeby[2].

„Kiedy zaczyna się okres urlopów, firmy pożyczkowe działają na pełnych obrotach, bo to właśnie wtedy zainteresowanie pożyczkami pozabankowymi wzrasta. Polacy nie chcą rezygnować z wyjazdów, więc szukają szybkich i bezpiecznych sposobów na dofinansowanie. Najważniejsze jest to, aby dokładnie wiedzieć czego się potrzebuje i wyszukać ofertę skrojoną na miarę. Pomóc w tym mogą porównywarki pożyczkowe i eksperci”– komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl

WYJAZDY ZAGRANICZNE CZĘŚCIEJ FINANSOWANE POŻYCZKĄ

Jak wynika z badań pozyczkaportal.pl i pożyczka online[3].

„Chwilowy brak gotówki przed urlopem, to już nie problem. Pożyczkodawcy chętnie udzielają chwilówek na wyjazdy, ponieważ spłacalność takich zobowiązań w terminie według szacunków ekspertów jest na poziomie 81 proc.”– dodaje Bartłomiej Ciastek, Marketing Manager Aasa Polska.

[1] ARC Rynek i Opinia na zlecenie Liberty Direct.

[2] „Postawy Polaków wobec oszczędzania”

[3] Dane pozyczkaportal.pl i Aasa Polska.

Ten wpis znajduje się w kategorii