Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

AASA NOMINOWANA DO NAGRODY BIZNESU SPORTOWEGO

AASA NOMINOWANA DO NAGRODY BIZNESU SPORTOWEGO

Aasa Polska została nominowana do Nagrody Biznesu Sportowego – najważniejszego w kraju wyróżnienia w dziedzinie marketingu sportowego. Jest ona przyznawana osobom i instytucjom, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu.

Oferująca pożyczki ratalne Aasa Polska została sponsorem strategicznym GKS-u Katowice we wrześniu 2016 roku. Wspiera trzy kluczowe sekcje klubu: piłki nożnej mężczyzn, siatkówki mężczyzn oraz tenisa ziemnego. Aasa zaangażowana jest również we współfinansowanie szkolenia młodych zawodników działających przy klubie Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”. Aasa Polska znalazła się w gronie 31 nominowanych do Nagrody Biznesu Sportowego w kategorii „Sponsor Sportu”, przyznawanej za najciekawszy i najlepiej zrealizowany projekt, w oparciu o zasady profesjonalnego programu sponsorskiego. Nagrody Biznesu Sportowego mają promować podmioty bądź osoby przyczyniające się w największym stopniu do rozwoju relacji między sportem i biznesem.

– Aasa Polska wspiera GKS Katowice, ponieważ łączą nas te same wartości: stawianie na pracę zespołową i ciągły rozwój oraz postawa fair play w codziennej działalności – mówi Bartłomiej Ciastek, Sales and Marketing Manager w Aasa Polska – Cieszymy się, że nasze zaangażowanie we wspieranie polskiego sportu zostało docenione przez organizatorów tak prestiżowego konkursu.

Sam klub GKS Katowice otrzymał nominację w kategorii „Organizacja Sportowa”. Jest to wyróżnienie dla klubów i związków, które nie tylko budują siłę swojej marki w oparciu o sukcesy sportowe, ale przede wszystkim wyróżniają się w procesie profesjonalizacji zarządzania oraz wyznaczania kierunków rozwoju, w oparciu o odpowiednie działania marketingowe. Zwycięzcy Nagród Biznesu Sportowego zostaną wyłonieni podczas XIII Gali Sportu i Biznesu, która odbędzie się 23 marca na PGE Narodowym w Warszawie.

Aasa Polska jest technologiczną firmą finansową o skandynawskich korzeniach, która specjalizuje się pożyczek krótkoterminowych, dba o rozwój rynku i klienta. Ściśle współpracuje z wiarygodnymi instytucjami takimi jak Biuro Informacji Kredytowej i Biura Informacji Gospodarczej – Erif i Infomonitor. Firma jest obecna na polskim rynku od 2012 roku.

Ten wpis znajduje się w kategorii