Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

AASA POLSKA S.A SPONSOREM STRATEGICZNYM GKS-U KATOWICE

AASA POLSKA S.A SPONSOREM STRATEGICZNYM GKS-U KATOWICE

Umowa obejmuje wsparcie trzech kluczowych sekcji GKS-u: piłki nożnej mężczyzn, siatkówki mężczyzn oraz tenisa ziemnego. Logo firmy znajdzie się na koszulkach piłkarzy i siatkarzy GieKSy. Dla Aasa Polska S.A. istotnym elementem współpracy będzie także możliwość współfinansowania szkolenia młodych zawodników działającej przy klubie Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”. Dodatkowo – oprócz sponsoringu – Aasa Polska S.A. została partnerem Stowarzyszenia Kibiców GKS Katowice „SK1964”. Umowa będzie obowiązywać przez rok.

- Podpisanie umowy z firmą Aasa Polska S.A. to ważny moment dla GKS-u Katowice. Pozyskanie sponsora strategicznego Klubu stanowi ukoronowanie naszych długich starań i rozmów. Fakt, że prywatny podmiot zdecydował się w dużym zakresie wspierać GieKSę dobitnie świadczy o tym, że Klub oparty jest na mocnych fundamentach i stale się rozwija – mówi Wojciech Cygan, Prezes Zarządu GKS GieKSa Katowice S.A.

  • Jako dynamicznie rozwijająca się firma codziennie stawiamy sobie wysokie cele. Decyzja o podjęciu współpracy z równie prężnie rozwijającym się klubem wpisuje się w tę strategię – podkreśla Tomasz Kwiecień, Prezes Aasa Polska S.A. – Sportowcy z GieKSy reprezentują cechy istotne dla naszych klientów, a przez to i nas: ciągłe wychodzenie do przodu, rozwój talentów, realizacja pasji, praca zespołowa, a przede wszystkim gra fair play. W to wszystko bezsprzecznie wierzymy i właśnie tymi cechami chcemy kierować się na co dzień w relacjach z naszymi klientami. Nie boimy się wyzwań i zrobimy wszystko, by razem zawalczyć o najwyższe sportowe cele.

Źródło: gkskatowice.eu

Ten wpis znajduje się w kategorii