Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

POŻYCZKA RATALNA OD AASA WŚRÓD NAJLEPSZYCH W 2015 ROKU

POŻYCZKA RATALNA OD AASA WŚRÓD NAJLEPSZYCH W 2015 ROKU

Pożyczka Ratalna Roku. Konkurencja jest spora – o tytuł najlepszego pożyczkodawcy w sektorze ratalnym walczymy z 5 innymi ofertami. Decyzję o tym kto, zdaniem innych uczestników branży pozabankowej, najmocniej przyczynił się do wzrostu sektora w ubiegłym roku, i powinien otrzymać statuetkę, poznamy 11 lutego podczas uroczystej gali Loan Magazine Awards 2015, która odbędzie się we Wrocławiu.

Gala Loan Magazine Awards 2015

Konkurs Loan Magazine Awards 2015 służy wyróżnieniu marek, osób, partnerów biznesowych, instrumentów finansowych oraz usług, które w 2015 roku miały największy wpływ na rozwój i kształt rynku pożyczek pozabankowych. Gala odbędzie się we wrocławskim Hotelu Mercure, a jednym z jej kluczowych punktów, oprócz rozdania nagród w 13 kategoriach, będzie licytacja ciekawych gadżetów z autografami gwiazd polskiego sportu. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na pomoc dla Leona.

Pożyczka Ratalna Aasa Polska

Aasa Polska kieruje swoją ofertę pożyczki na raty do osób, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą wziąć kredytu w banku, a jednocześnie poszukują elastycznej i szybkiej formy podreperowania stanu domowych finansów czy zaspokojenia potrzeby, która przy posiadanych dochodach jest celem odkładanym na „wieczne później”. Pożyczka ratalna pozwala uzyskać kwotę do 3400 zł, której spłatę można rozłożyć na 24 miesięczne raty. Co ważne, z każdą spłatą wysokość raty maleje. Aasa Polska należy również do grona firm pożyczkowych wyróżnionych certyfikatem odpowiedzialnego pożyczkodawcy Loan Magazine.

Ten wpis znajduje się w kategorii