Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

POŻYCZKA Z AASA NAJLEPSZĄ POŻYCZKĄ RATALNĄ ROKU !

POŻYCZKA Z AASA NAJLEPSZĄ POŻYCZKĄ RATALNĄ ROKU !

Czwartek, 11 lutego 2016 roku, okazał się szczęśliwy dla Aasa Polska. Podczas Gali Loan Magazine Awards 2015 odebraliśmy Pożyczki Roku z rąk Edyty Szymczak, prezesa Rejestru Dłużników ERIF odebrał Dominik Ciula, Sales and Marketing Manager w Aasa Polska. Konkurencję mieliśmy poważną i dużą – o trofeum walczyło aż sześć marek. Jednak zdaniem przedstawicieli rynku pozabankowego to pożyczka ratalna oferowana przez Aasa Polska była produktem, który wyróżnił się w swoim segmencie i najmocniej przyczynił się do jego wzrostu w ubiegłym roku.

Na tle konkurencji, pożyczki na raty Aasa Polska wyróżniają się przede wszystkim malejącymi ratami – z każdym miesiącem kwota do spłaty jest coraz niższa. Klientom oferujemy do 3400 zł na 24 miesiące.

Nasz sukces to również wasza zasługa, drodzy klienci. To dzięki waszemu zaufaniu i lojalności, a także zapotrzebowaniu, sugestiom i wątpliwościom, możemy budować produkt jak najlepiej odpowiadający indywidualnym potrzebom. Nagroda w takiej kategorii jest dla Nas sygnałem że idziemy w dobrym kierunku oraz jest zarazem motywacją do podejmowania kolejnych działań ulepszających nasz produkt!

Ten wpis znajduje się w kategorii