Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Z KREDYTEM ZA PAN BRAT CZYLI "DEKALOG ŚWIADOMEGO POŻYCZANIA"

Z KREDYTEM ZA PAN BRAT CZYLI "DEKALOG ŚWIADOMEGO POŻYCZANIA"

**Z pozoru w zaciągnięciu kredytu nie ma nic trudnego. Wystarczy znaleźć odpowiednią ofertę, złożyć wniosek i czekać na decyzję banku. Jednak jeśli przyjrzymy się temu bliżej okazuje się, że jest to złożony proces.

Aby otrzymać korzystną ofertę trzeba znać odpowiedzi na wiele pytań i wypełnić szereg formalności. Co zrobić, aby kredyt nie okazał się obciążeniem dla naszego budżetu domowego?**

Warto skorzystać z porady doświadczonych osób. Oczywiście możemy zapytać o zdanie rodzinę czy znajomych bądź poszukać informacji w Internecie. Jednak my radzimy, by skorzystać z profesjonalnej pomocy. „Dekalog Świadomego Pożyczania” to książka dla każdego, kto myśli o wzięciu pożyczki bądź kredytu lub ma już na swoim koncie takie doświadczenia.

Poradnik podejmuje 10 najważniejszych zagadnień dotyczących kredytu. Każde z nich dogłębnie analizuje i opisuje, aby możliwie najlepiej wyczerpać temat. Można tu znaleźć nie tylko praktyczne porady związane z pożyczaniem pieniędzy, ale również analizę przykładów wziętych z życia. Z książki dowiemy się również co to jest RRSO, scoring czy zdolność kredytowa. Autor porusza także kwestie związane z poręczeniem kredytowym, zarówno od strony kredytobiorcy, jak i żyranta. Uświadamia nam, dlaczego terminowa spłata świadczenia powinna stać się priorytetem oraz jak postępować w momencie, gdy na drodze pojawi się firma windykacyjna lub komornik.

Te i wiele innych informacji zawartych w książce będzie przydatnych zarówno dla osób, które już związane są umową kredytową, jak i dla tych, którzy dopiero rozważają wzięcie pożyczki.

Za "Dekalogiem Świadomego Pożyczania" stoi Rafał Tomkowicz mający na swoim koncie 14-letnie doświadczenie w bankowości wyniesione z pracy na stanowiskach menadżerskich i doradczych w kilku znaczących instytucjach finansowych w Polsce. Zna również temat od strony pożyczkobiorcy – niejedną przygodę z kredytem ma bowiem na swoim koncie.

Ten wpis znajduje się w kategorii