Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

POŻYCZKA NA ŚWIĄTECZNY BUDŻET

POŻYCZKA NA ŚWIĄTECZNY BUDŻET

Okres przedświąteczny to dla większości osób szał zakupów, a co za tym idzie regularnie i gwałtownie kurczący się portfel.

Dla wielu z nas nie lada wyzwaniem może okazać się takie zaplanowanie budżetu, aby wystarczyło nam pieniędzy na świąteczne zakupy. Często po prostu nie mamy czasu na to, aby kupić wszystko z dużym wyprzedzeniem. Nie zawsze też udaje się skorzystać z promocji i obniżonych cen. Zrezygnowani i zmęczeni, na dwa dni przed świętami, kupujemy już to, co jest w zasięgu naszych rąk nie patrząc na cenę. Nierzadko jesteśmy zmuszeni wydać więcej, niż wcześniej zaplanowaliśmy. Oczywiście planowanie świątecznych wydatków i bezwzględne przestrzeganie tego planu da nam poczucie kontroli nad własnym budżetem. Ale co zrobić, jeśli nie uda nam się to?

W takiej sytuacji z pomocą mogą przyjść firmy pożyczkowe. O Ile znajomi czy rodzina zazwyczaj mają problem z pożyczeniem pieniędzy (przecież też mają wydatki związane ze świętami), o tyle firmy pożyczkowe zrobią to z przyjemnością i to na naprawdę przyzwoitych warunkach. Często to jedyne rozwiązanie, które pozwoli nam przeżyć święta bez martwienia się o pieniądze.

Takie firmy wspomogą nas w trudnych finansowo, przedświątecznych chwilach i sprawią, że magia świąt będzie nam towarzyszyć nawet przy chudszym portfelu. Jednocześnie też zadbają o to, aby cały proces udzielenia pożyczki był dla nas jak najprostszy.

Musimy jednak pamiętać, że udzielenie pożyczki nie dzieje się automatycznie. Raport UOKiK wykazał, że 65% wniosków pożyczkowych nowych klientów zostało odrzuconych.

Najlepszym sposobem na przeżycie świąt bez nadszarpnięcia budżetu jest jego wcześniejsze zaplanowanie. Wiadomo jednak, że mogą zdarzyć się sytuacje nieprzewidziane, na które nie mamy wpływu. Wtedy zamiast załamywać ręce, warto wziąć pożyczkę. Tym bardziej że według raportu UOKiK jej średni koszt nie jest tak wysoki - zawiera się w przedziale 19-23% przyznawanej kwoty.

Źródło: http://www.sfera-finansow.pl/wiadomosci/dlaczego-warto-planowac-swiateczny-budzet-juz-teraz/