Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

POŻYCZKA Z AASA NAJLEPSZĄ POŻYCZKĄ RATALNĄ ROKU !

POŻYCZKA Z AASA NAJLEPSZĄ POŻYCZKĄ RATALNĄ ROKU !

Czwartek, 11 lutego 2016 roku, okazał się szczęśliwy dla Aasa Polska. Podczas Gali Loan Magazine Awards 2015 odebraliśmy statuetkę dla najlepszej pożyczki ratalnej ubiegłego roku. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że wyboru dokonała sama branża pozabankowa.

Gala Loan Magazine Awards 2015 odbyła się we wrocławskim Hotelu Mercure. Statuetkę dla Pożyczki Roku z rąk Edyty Szymczak, prezesa Rejestru Dłużników ERIF odebrał Dominik Ciula, Sales and Marketing Manager w Aasa Polska. Konkurencję mieliśmy poważną i dużą – o trofeum walczyło aż sześć marek. Jednak zdaniem przedstawicieli rynku pozabankowego to pożyczka ratalna oferowana przez Aasa Polska była produktem, który wyróżnił się w swoim segmencie i najmocniej przyczynił się do jego wzrostu w ubiegłym roku.

Na tle konkurencji, pożyczki na raty Aasa Polska wyróżniają się przede wszystkim malejącymi ratami – z każdym miesiącem kwota do spłaty jest coraz niższa. Klientom oferujemy do 3400 zł na 24 miesiące.

Nasz sukces to również wasza zasługa, drodzy klienci. To dzięki waszemu zaufaniu i lojalności, a także zapotrzebowaniu, sugestiom i wątpliwościom, możemy budować produkt jak najlepiej odpowiadający indywidualnym potrzebom. Nagroda w takiej kategorii jest dla Nas sygnałem że idziemy w dobrym kierunku oraz jest zarazem motywacją do podejmowania kolejnych działań ulepszających nasz produkt!