Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Pożyczka przez internet

Czy można połączyć zalety bankowego kredytu, takich jak wysoka dostępna kwota, wakacje od raty i ubezpieczenie na wypadek problemów ze spłatą z uproszczoną procedurą i łagodniejszą oceną zdolności kredytowej? Jak najbardziej! To właśnie korzyści, na które możesz liczyć, biorąc pożyczkę przez internet w Aasa. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto.

Pożyczka przez internet – co to jest?

Pożyczka przez internet to pieniądze, które możesz pożyczyć w firmie, która oferuje właśnie takie usługi. Wniosek składasz, jak wskazuje sama nazwa przez internet, a to oznacza, że nie musisz wychodzić z domu, aby wypełnić swoją aplikację. Potrzebny jest Ci do tego tylko ważny dowód osobisty. Umowę podpisujesz również przez internet, nie musisz czekać na kuriera, ani nigdzie chodzić.  Po pozytywnej decyzji pożyczkowej wyślemy Ci link SMS-em oraz e-mailem, który to umożliwia.

Pożyczka przez internet to także dobre rozwiązanie, jeśli nie chcesz nikomu mówić o swoich planach dotyczących uzyskania takiej pomocy finansowej. Wniosek składasz w zaciszu swojego domu czy biura, o dowolnej porze i nie są konieczne żadne rozmowy telefoniczne. Choć oczywiście możesz do nas zadzwonić albo napisać na chacie, jeśli masz wątpliwości związane z uzyskaniem pożyczki. Możesz również złożyć wniosek przez telefon, wówczas w trakcie całego procesu będziesz mógł liczyć na pomoc naszego konsultanta.

Kiedy otrzymasz pieniądze, możesz wydać je, na co chcesz. My tego nie sprawdzamy ani nie weryfikujemy. Dla nas ważne jest, aby raty były płacone w terminie. Należności spłacasz, wysyłając do miesiąc przelew na konto wskazane w Twojej umowie pożyczki.

Czy można wziąć pożyczkę przez internet?

Pożyczkę przez internet jak najbardziej można wziąć. Przewaga firm pozabankowych nad bankami jest taka, że załatwisz wszystko zdalnie, przez co oszczędzasz czas. Niestety banki podejrzliwie patrzą szczególnie na osoby, które do tej pory nie korzystały z ich usług i często przed udzieleniem pierwszego kredytu wymagają, aby potencjalny klient zjawił się w placówce wraz ze swoim dowodem osobistym.

Jest to oczywiście umotywowane tym, aby bank wiedział, komu pożycza pieniądze i aby nie dochodziło do wyłudzeń. Firmy pożyczkowe także to weryfikują, ale opracowały takie procesy, które pozwalają zrobić to bez wychodzenia z domu. Zobacz, jak robimy to w Aasa!

Weź pożyczkę

Formalności ograniczamy do minimum, czyli w większości przypadków do wypełnienia wniosku wystarczy tylko dowód osobisty. W niektórych przypadkach możemy także poprosić o podstawowe dokumenty dochodowe. Aby potwierdzić Twoje dane osobowe, poprosimy Cię o przelanie 1 zł na wskazane przez nas konto. Oczywiście tę niewielką sumę natychmiast Ci zwrócimy. Chodzi tylko o to, abyśmy mogli sprawdzić, czy dane, które podałeś nam we wniosku, zgadzają się z tymi podanymi w banku. Możesz również zweryfikować swoją tożsamość korzystając z takiej usługi jak Kontomatik, a wówczas przelew weryfikacyjny nie będzie potrzebny.

Jak wziąć pożyczkę przez internet?

Zaciągnięcie pożyczki przez internet jest naprawdę więc proste. Co trzeba więc zrobić?

  1. Wypełnij wniosek o pożyczkę na stronie Aasa. Na suwaku zaznaczasz, jaką kwotą jesteś zainteresowany, a my od razu wyliczamy Ci szacunkową ratę. Następnie podajesz niezbędne informacje o sobie, wysokość i źródło dochodu oraz wybierasz metodę wypłaty środków. Nie zapomnij zaznaczyć, że decydujesz się również na Pakiet Korzyści, który gwarantuje Ci wypłatę pożyczki w formie szybkiego przelewu za 0 zł. Możesz również wybrać przelew standardowy, na którego wysłanie mamy 10 dni roboczych
  2. Kiedy wyślesz aplikację, ruch jest po naszej stronie. Analizujemy Twój wniosek. Jeśli masz stałe źródło dochodów i nie masz negatywnych wpisów w bazach kredytowych, to najprawdopodobniej otrzymasz pożyczkę przez internet. Status swojego wniosku możesz w każdej chwili sprawdzić w profilu klienta, do którego otrzymasz dostęp.
  3. Jeśli decyzja będzie pozytywna, czas na podpisanie umowy. Robisz to bez wychodzenia z domu – za pomocą kliknięcia w link, który wyślemy Ci e-mailem albo SMS-em.
  4. Przelewamy na Twoje konto bankowe pieniądze z pożyczki przez internet.
  5. To jednak jeszcze nie koniec! Teraz musisz dbać o terminową spłatę rat. Rachunek, na który należy przelewać pieniądze, znajdziesz w swojej umowie o pożyczkę albo w profilu klienta.

Gdzie wziąć pożyczkę przez internet? Tylko w Aasa!

Podsumujmy – czy Aasa to dobry adres, aby wziąć pożyczkę przez internet? Jeżeli cenisz sobie przejrzyste warunki, sprawiedliwą ocenę Twojej sytuacji finansowej oraz korzystne parametry cenowe, to jak najbardziej.

Warto wiedzieć, że jesteśmy członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, co zobowiązuje nas do stosowania etycznych zasad pożyczania i oferowania wysokiej jakości obsługi klienta. Jednak dla nas nie jesteś tylko klientem. Chcemy Ci zaoferować transparentne warunki pożyczania pieniędzy, kiedy tego potrzebujesz. Środki możesz wydać na przykład na leczenie, wymianę domowego sprzętu, remont czy wymarzone wakacje.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, dotyczące naszej oferty pożyczki przez internet albo sposobu wnioskowania, to zadzwoń do nas, wyślij e-mail albo napisz na chacie. Będzie nam bardzo miło z Tobą porozmawiać!

Weź pożyczkę

Zadzwoń teraz
Zadzwoń teraz
801 40 40 40 lub 22 460 03 00
Napisz do nas
Napisz do nas
info@aasapolska.pl
Skorzystaj z formularza
Skorzystaj z formularza
i wyślij wiadomość
Porozmawiaj z nami na czacie
Porozmawiaj z nami
na czacie

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 74,08%. Rata miesięczna od 245,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 4 617,56 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 627,56 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 617,56 zł. Stan na dzień 05.11.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5 700,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 68,26%. Rata miesięczna od 335,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 6 081,00 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 894, zł, prowizja 5 187,60 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11 781,00 zł. Stan na dzień 23.11.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.