Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń

Najczęściej pożyczki długoterminowe to te, które zaciągamy na okres od 6 miesięcy do 10 lat. Są one dostępne obecnie nie tylko w bankach, ale również oferuje je coraz więcej pozabankowych firm pożyczkowych. Możemy wziąć je także bez konieczności dostarczania szeregu zaświadczeń – całkowicie przez internet!

Pożyczka długoterminowa to dobry wybór wtedy, gdy potrzebujemy dodatkowych środków przeznaczonych na pokrycie naszych wydatków w większej sumie. Pożyczki na dłuższe terminy to w większości przypadków pożyczki ratalne, które polegają na rozłożeniu zobowiązania na określoną liczbę rat. Wtedy jesteśmy w stanie łatwiej poradzić sobie z zapłatą.

Kiedy warto wziąć pożyczkę długoterminową? Wszystko zależy już od naszych potrzeb. Jako że pożyczki możemy przeznaczyć na dowolny cel, nie musimy przekazywać pożyczkodawcy żadnych informacji dotyczących tego, co chcemy zakupić. Możemy w związku z tym wykorzystać środki na zakupy, na przykład sprzęt AGD i RTV, komputer, możemy sfinansować przyjęcie lub wyjazd wakacyjny, wydać środki w prywatnym gabinecie medycznym czy też pokryć inne zobowiązania.

Kto może liczyć na pożyczkę długoterminową?

Aby otrzymać pożyczkę długoterminową bez zaświadczeń, musimy spełnić podstawowe wymogi pożyczkodawcy. Aktualnie zarówno banki, jak i pozabankowe firmy pożyczkowe mają podobne wymogi z niewielkimi wyjątkami. Zwykle możemy pożyczyć do około 10 000 – 15 000 złotych bez potrzeby dostarczania dodatkowych dokumentów.

Podstawa to ważny dowód osobisty i polskie obywatelstwo. Także wymagany jest najczęściej stały adres zamieszkania w Polsce. Do spłacenia pożyczki będziemy potrzebować także zdolności kredytowej, czyli odpowiednich dochodów pozwalających nam na spłatę zadłużenia. Im więcej zarabiamy, tym większą pożyczkę możemy otrzymać. Gdy jednak nie potrzebujemy bardzo wysokiej sumy, wtedy nie musimy dostarczać żadnych dokumentów potwierdzających nasze zarobki – wtedy wypełniamy tylko wniosek pożyczkowy. W dokumencie wpisujemy informacje o tym, ile zarabiamy i z jakiego tytułu, a także jakie mamy wydatki, dlatego nie musimy przedkładać zaświadczenia o wysokości zarobków.

Ponadto bardzo ważne jest posiadanie pozytywnej historii kredytowania w bazach, na przykład BIK czy BIG. Jeśli w przeszłości wzięliśmy już pożyczkę czy kredyt i zobowiązanie to spłaciliśmy bez problemów, wówczas zbudowaliśmy pozytywną historię kredytowania w powyższych bazach. Świadczy ona o nas jako o rzetelnym, godnym zaufania kliencie. Jeśli jednak mieliśmy opóźnienia w spłacie wynoszące ponad miesiąc, wtedy także w bazach znalazła się taka informacja. Wówczas możemy otrzymać odmowę, ponieważ dla potencjalnego pożyczkodawcy także stanowimy ryzyko.

Zapraszamy po pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń do Aasa Polska!

Jeżeli potrzebujesz pieniędzy, nasza pożyczka ratalna w Aasa Polska to doskonały wybór. Oferujemy naszym klientom do 10 000 złotych z możliwością rozłożenia na 24 raty. Od naszych klientów nie wymagamy zazwyczaj dostarczania zaświadczeń. W wybranych przypadkach prosimy jednak klientów o takie dokumenty jak wyciąg bankowy, zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający stały dochód.

Ten wpis znajduje się w kategorii