Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Pozabankowe pożyczki ratalne na dowód

Czy znasz ten koszmar: konieczność przygotowania dokumentu o zatrudnieniu, zaświadczenie o dochodach, dowód osobisty, drugi dokument tożsamości, inne dokumenty wymagane przez banki?

Stop!
U nas tego nie ma!
Aasa to pozabankowe pożyczki ratalne na dowód. Pożyczasz pieniądze:

  • szybko,
  • łatwo,
  • bez stresu,
  • dyskretnie (kadrowa, pracodawca lub inne osoby z zakładu pracy nie muszą o tym wiedzieć).

 

To nie wszystko! U nas pieniądze pożyczasz, kiedy chcesz. Możesz złożyć wniosek o pożyczkę online wtedy, gdy masz wolną chwilę – rano, wieczorem, w środku nocy, w niedzielę. Ty decydujesz!

Szanujemy Twój czas!

Wzięcie pożyczki jeszcze nigdy nie było takie proste. W Aasa wystarczy tylko dowód osobisty, aby przejść proces weryfikacyjny. Nasza dewiza to minimum formalności i maksimum zadowolenia klienta. Doskonale wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego go szanujemy.

Pożyczaj pieniądze z Aasa wygodnie i błyskawicznie. Nasze uproszczone procedury pozwolą Ci zaciągnąć pożyczkę zaraz po tym, gdy pojawią się niespodziewane wydatki. Z nami nic Cię nie zaskoczy!

Pieniądze zawsze pod ręką! Z Aasa to możliwe. Masz dowód osobisty? Masz pieniądze!

Już teraz sprawdź, jak szybko bierze się pożyczkęratalną w Aasa!

Dlaczego mamy przewagę nad bankami?

Każdy, kto chociaż raz był w banku, aby zaciągnąć kredyt, doskonale wie, z czym się to wiąże. Trzeba przygotować się na kolejki w placówkach, skomplikowane i często niezrozumiałe procedury, konieczność dostarczenia wielu dokumentów i długie oczekiwanie na weryfikację. Do tego trzeba jeszcze dojechać do bankowej placówki.

Czy naprawdę chcesz się na to wszystko narażać?

Aby wziąć pożyczkę ratalną w Aasa, wystarczy tylko dowód osobisty i dostęp do internetu. Wszystkie formalności załatwisz w kilka minut. Wszystko w ekspresowym tempie.

W bankach czekasz, a w Aasa pożyczasz pieniądze i cieszysz się życiem. Sprawdź teraz!

Pożyczki ratalne na dowód przez internet

Pozabankowe pożyczki ratalne na dowód w Aasa to minimum formalności, ale także dostęp do pieniędzy w jeden dzień. To wszystko bez wychodzenia z domu. Możesz także wziąć pożyczkę bez względu na to, gdzie jesteś – czekasz na przystanku komunikacji miejskiej, robisz zakupy w sklepie, jesz obiad w restauracji itd. Aasa jest wszędzie! Wystarczy tylko dostęp do internetu i komputer lub smartfon.

Na naszej stronie internetowej wybierz kwotę pożyczki, okres spłaty, a potem wypełnij bardzo krótki formularz. Potrzebujesz tylko dowodu osobistego. Bez zaświadczeń i żadnych innych dokumentów!

Pożycz pieniądze na co chcesz!

Pozabankowa pożyczka ratalna na dowód w Aasa to oszczędność Twojego czasu i wolność. Weź 2000 zł, 5000 zł lub nawet 10000 zł na co tylko chcesz. Ty decydujesz! My nie pytamy. W Aasa dostaniesz pieniądze na dowolny cel. Z naszą pomocą sfinansujesz nie tylko niespodziewane wydatki, ale również planowany od dawna remont, niezapomniane wakacje, korepetycje dziecka lub dowolny inny wydatek.

Już teraz weź pożyczkę w Aasa tylko na dowód. Sprawdź, jakie to łatwe!

Zadzwoń teraz
Zadzwoń teraz
801 40 40 40 lub 22 460 03 00
Napisz do nas
Napisz do nas
info@aasapolska.pl
Skorzystaj z formularza
Skorzystaj z formularza
i wyślij wiadomość
Porozmawiaj z nami na czacie
Porozmawiaj z nami
na czacie

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 74,08%. Rata miesięczna od 245,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 4 617,56 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 627,56 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 617,56 zł. Stan na dzień 05.11.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5 700,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 68,26%. Rata miesięczna od 335,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 6 081,00 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 894, zł, prowizja 5 187,60 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11 781,00 zł. Stan na dzień 23.11.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.