Mrozi Cię myśl o zimowych wydatkach? Weź pożyczkę online i nie rezygnuj ze swoich planów!

Sprawdź!

Szybka pożyczka na raty przez internet

Szybka pożyczka na raty może być przeznaczona na dowolny cel, pożyczkodawca nie zapyta Cię o to, na co planujesz wydać pieniądze. Czym jest szybka pożyczka na raty? Jakie warunki trzeba spełnić, by ją otrzymać? Sprawdź!

Dla kogo jest szybka pożyczka na raty?

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? A może pragniesz zrealizować długo odkładane marzenia? Bez względu na powód, dla którego chcesz pożyczyć pieniądze, szybka pożyczka na raty przez internet w Aasa rozwiąże błyskawicznie Twój problem! U nas pożyczysz pieniądze dyskretnie i bez wychodzenia z domu.

Nie musisz dojeżdżać do naszej placówki!
Nie musisz wypełniać tony dokumentów!
Nie musisz stać w korkach!
Nie musisz tracić czasu i pieniędzy na dojazd!
Nie musisz także stać w kolejkach!
Nie musisz prosić pracodawcy o zaświadczenie o dochodach!
Nie musisz czekać na kuriera z umową!

Za to możesz usiąść wygodnie na ulubionej kanapie z kawą. Potem weź do ręki smartfon, tablet lub laptop i pożycz przez internet tyle pieniędzy, ile potrzebujesz.

Szybka pożyczka na raty w Aasa to minimum formalności, prosty wniosek i szybka decyzja kredytowa. 

Szybka pożyczka na raty – dlaczego właśnie w Aasa?

Warto korzystać z naszej oferty, ponieważ uprościliśmy formalności do niezbędnego minimum. W rezultacie szybka pożyczka na raty w Aasa jest naprawdę błyskawiczna. Nie musisz przygotowywać stosu dokumentów ani przechodzić mozolnej weryfikacji jak w bankach. U nas wszystko załatwisz od ręki i w kilka minut!

Stawiamy na proste procedury i przejrzyste warunki. Dzięki temu nasza szybka pożyczka na raty to niezwykle prosty sposób na pozyskanie pieniędzy. Bez długiego oczekiwania i zbędnych formalności rozpatrzymy Twój wniosek pożyczkowy tak szybko, jak to możliwe. O szybką pożyczkę na raty możesz wnioskować kiedy tylko chcesz - w weekend, w dzień wolny od pracy, a nawet w środku nocy!

Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, ponieważ klient jest dla nas najważniejszy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat naszej pożyczki, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Szybka pożyczka na raty - kiedy warto ją wziąć?

Dzięki naszej szybkiej pożyczce na raty już nigdy nie dasz się zaskoczyć niespodziewanym wydatkom. Bez problemu również zrealizujesz marzenia i projekty, które odkładałeś od dawna.

Szybka pożyczka na raty przez internet w Aasa to łatwy sposób na sfinansowanie zarówno małych, jak i dużych wydatków. Pieniądze możesz wydać na dowolny cel. Nigdy nie pytamy, do czego potrzebujesz pieniędzy.

Pożycz, ile potrzebujesz i spłacaj w lekkich ratach

Nasza szybka pożyczka na raty to maksimum swobody i elastyczny produkt. Nie tylko sam decydujesz, ile pożyczysz pieniędzy, ale również spłacasz co miesiąc tylko tyle, ile chcesz.

Sam możesz dopasować wysokość miesięcznej raty do możliwości Twojego domowego budżetu. Wystarczy wybrać odpowiedni okres spłaty.

Chcesz mieć małą ratę? Wybierz większą liczbę miesięcy! A może zależy Ci na jak najszybszej spłacie zobowiązania? Wtedy masz do dyspozycji minimalny okres spłaty. Ty decydujesz!

Bez żadnych haczyków, ukrytych kosztów i niezrozumiałych zapisów w umowie. U nas wszystko jest jasne!

Złóż wniosek już teraz i przekonaj się, że spełnienia marzeń nie warto odkładać na później!

Weź pożyczkę 

 

Zadzwoń teraz
Zadzwoń teraz
801 40 40 40 lub 22 460 03 00
Napisz do nas
Napisz do nas
info@aasapolska.pl
Skorzystaj z formularza
Skorzystaj z formularza
i wyślij wiadomość
Porozmawiaj z nami na czacie
Porozmawiaj z nami
na czacie

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 76,71%. Rata miesięczna od 249,07 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna): 11,5%. Całkowity koszt pożyczki: 4 754,03 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 764,03 zł, prowizja – 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to
8 754,03 zł. Stan na dzień 05.01.2022 r.  

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5 700,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 70,81%. Rata miesięczna od 340,67 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 11,5%. Całkowity koszt pożyczki: 6 275,74 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1088,74 zł, prowizja 5 187,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11 975,74 zł. Stan na dzień 05.01.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo. 

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.