Kariera i rozwój kompetencji

Kariera i rozwój kompetencji

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby Aasa była komfortowym, inspirującym i rozwijającym miejscem pracy, pełnym energii i optymizmu. Wspieramy oddolne inicjatywy, wolontariat oraz współpracę międzydziałową i międzynarodową.

Co nas wyróżnia?

Rodzinna atmosfera

W Aasa wszyscy jesteśmy równi, dlatego zwracamy się do siebie po imieniu. Razem tworzymy i wdrażamy swoje pomysły, które napędzają nasz rozwój – zarówno osobisty, jak i całej organizacji.
Wspólnie bierzemy udział w akcjach dobroczynnych, imprezach integracyjnych i maratonach.
Po pracy umawiamy się na grę w piłkę i jeździmy na mecze jako zawodnicy i kibice.
Lubimy się i wspieramy się w codziennej pracy szanując swój czas prywatny w ramach work-life balance.

Przyjazne biuro w dogodnej lokalizacji

Razem zaprojektowaliśmy nasze nowoczesne biuro w Warszawie, zlokalizowane tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego. Mamy tu komfortowe warunki pracy, które odpowiadają na nasze potrzeby. Możemy zrelaksować się w jednej czterech „Stref relaksu” i wypożyczyć ciekawe książki z biblioteczki. Pracujące z nami mamy mają do swojej dyspozycji "Pokój mamy i dziecka".

Troska o Ciebie

Mamy możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, z możliwością wykupienia karty dla naszych bliskich i karty Multisport. Dzięki „Tematycznym wtorkom” co tydzień cieszymy się smakiem wybranych owoców, lodów, soków, sałatek czy innych przekąsek. Na terenie biura znajduje się kilka stref relaksu, kącik z książkami, stół do gry w ping-ponga, playstation oraz pokój do opieki nad dzieckiem.

Nieustanny rozwój

Każdy z nas ma dostęp do wartościowych szkoleń i staży wewnętrznych, dzięki którym nieustająco rozwija swoje kompetencje zawodowe. Ponadto nasi pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą z koleżankami i kolegami z pracy przygotowując tematyczne prezentacje i warsztaty. Naszą siłą są liderzy, którzy stanowią inspirację do podejmowania kolejnych wyzwań. Stawiamy na rozwój, bo to on napędza nas do działania. Osiągamy wszystko, o czym zdołamy pomyśleć – z drobnych myśli rodzą się wielkie rzeczy.

Międzynarodowe kontakty

Pracujemy w międzynarodowym środowisku, z kolegami i koleżankami pochodzącymi z Estonii, Finlandii, Szwecji, Serbii, Rosji, Kazachstanu i Czech. W biurze odbywają się także lekcje języka angielskiego.

Wysoka kultura pracy

Wiemy, jak ważna jest równowaga pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Staramy się tak zarządzać swoim czasem, aby w ciągu 8 godzin zrealizować wszystkie zaplanowane na dany dzień zadania. W badaniu satysfakcji pracowniczej Engagement survey z 2018 roku work-life balance była jednym z wyżej wymienianych wartości. Nasze zespoły w Estonii zdobyły tytuł Najlepszego Pracodawcy 2019 Aon Best Employer Baltics.

Poznaj nasz proces rekrutacji:

Etap 1:

Wszystkie dokumenty aplikacyjne są przez nas czytane z uwagą i zainteresowaniem. Wybieramy te, które najlepiej odpowiadają potrzebom związanym z pracą na danym stanowisku, a następnie zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną w dogodnym dla obu stron terminie.

Etap 2:

Po każdym spotkaniu rekrutacyjnym informujemy kandydatów telefonicznie lub poprzez e-mail o wyniku rozmowy, a wybrane osoby możemy dodatkowo poprosić o zaprezentowanie próbki pracy lub rozwiązanie zadania. Informację o tym przekazujemy odpowiednio wcześnie, aby każdy kandydat miał możliwość się przygotować.

Etap 3:

Docelowym kandydatom przedstawiamy ofertę zatrudnienia, przekazujemy dokumenty i ustalamy, od kiedy rozpoczynają współpracę z nami.

Kontakt dla Kandydatów:

Chcesz wysłać do Aasa swoje CV? Zachęcamy do kontaktu:
rekrutacja@aasapolska.pl