Mrozi Cię myśl o zimowych wydatkach? Weź pożyczkę online i nie rezygnuj ze swoich planów!

Sprawdź!
pożyczka online w Aasa Polska
chmurka
Teraz aktywując Pakiet Korzyści możesz wybrać okres spłaty pożyczki!

Wybierając Pakiet Korzyści Aasa zyskujesz:

 • Szybki przelew za 0 zł bezpośrednio na Twoje konto
 • Wakacje od spłaty raty
 • Ubezpieczenie, w ramach którego chronione będzie Twoje życie i zdrowie
 • Gwarancję zabezpieczenia i natychmiastowej wypłaty świadczeń w przypadku choroby lub śmierci
 • Możliwość wyboru okresu spłaty kwoty pożyczki

Ile pieniędzy potrzebujesz?

Rata pożyczki już od
311,33 zł
OKRES SPŁATY POŻYCZKI:
36 MIESIĘCY

Skorzystaj z benefitów!

 • Szybki przelew za 0 zł bezpośrednio na Twoje konto
 • Wakacje od spłaty raty
 • Ubezpieczenie, w ramach którego chronione będzie Twoje życie i zdrowie. Gwarancja zabezpieczenia i natychmiastowej wypłaty świadczeń w przypadku choroby lub śmierci.
 • Możliwość wyboru okresu spłaty kwoty pożyczki
Aktywuj pakiet korzyści AASA
Kwota pożyczki
5000 zł
Okres spłaty pożyczki
36 mies.
Odsetki pożyczki do spłaty
956,40 zł
Prowizja
4987,50 zł
Oprocentowanie
11.5 % (stopa zmienna)
RRSO
76.63 %
Całkowita kwota do zapłaty
10943,90 zł

Minimalny okres trwania umowy pożyczki wynosi 36 miesięcy. Brak maksymalnego okresu spłaty - okres spłaty pożyczki dla Aasa Standard jest stały i wynosi 36 miesięcy (okres spłaty).

Wyliczenia dokonane za pomocą powyższego kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy, służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mogą być traktowane jako oferta lub zaproszenie do zawarcia umowy pożyczki. Ostateczna oferta pożyczki, w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki, uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

POŻYCZKA ONLINE W TRZECH KROKACH

 1. Wybierz kwotę pożyczki online

  WYBIERZ
  KWOTĘ POŻYCZKI

  Korzystając z zamieszczonego na naszej stronie kalkulatora zdecyduj, jakiej kwoty potrzebujesz.

 2. Wypełnij formularz o kredyt online

  WYPEŁNIJ
  WNIOSEK ONLINE

  Do jego uzupełnienia potrzebujesz jedynie dowodu osobistego
  Nie wymagamy od Ciebie dodatkowych poręczeń czy zabezpieczeń. 

 3. Poczekaj aż szybka gotówka wpłynie na Twoje konto

  OTRZYMAJ PIENIĄDZE
  NA KONTO

  Po wydaniu pozytywnej decyzji  kredytowej, poczekaj na przelew i… ciesz się swoją pożyczką.

Zadzwoń teraz
Zadzwoń teraz
801 40 40 40 lub 22 460 03 00
Napisz do nas
Napisz do nas
info@aasapolska.pl
Skorzystaj z formularza
Skorzystaj z formularza
i wyślij wiadomość
Porozmawiaj z nami na czacie
Porozmawiaj z nami
na czacie

KIM JESTEŚMY?

Pożyczka online to flagowy produkt firmy Aasa Polska

Aasa łączy pozytywne cechy oferty banków z ofertą firm pożyczkowych – szybkość, prostotę, transparentność i bezpieczeństwo.

Specjalizujemy się w pożyczkach ratalnych udzielanych klientom indywidualnym oraz osobom prowadzącym działalność gospodarczą w oparciu o unikalny i wieloetapowy proces oceny kredytowej, który zajmuje zaledwie kilka sekund.

WIĘCEJ

BLOG

ile_kosztuje_boze_narodzenie

Na co pożyczamy?

Ile kosztują Święta Bożego Narodzenia w 2021 roku?

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, więc już najwyższy czas kupować prezenty, dekorować dom i zadecydować, co ugotować na świąteczne dni. Gdy z kolei planujesz wyjechać na Gwiazdkę, to również warto już rezerwować noclegi. Zanim jednak cokolwiek zrobisz, to trzeba wiedzieć, na jakie wydatki się przygotować. Zobacz, ile kosztują Święta Bożego Narodzenia w tym roku!

więcej
pozyczka_na_mikolajki

Na co pożyczamy?

33 najlepsze prezenty na Mikołajki

W sklepach już rozgościły się świąteczne dekoracje, a to znak, że Boże Narodzenie tuż tuż! Zanim jednak przyjdą święta, to warto przygotować dla bliskich osób drobny prezent na Mikołajki. To zawsze bardzo miły gest, który z pewnością wywoła uśmiech na niejednej twarzy. Podpowiadamy, kiedy są Mikołajki i jaki prezent przygotować dla dziewczyny, chłopaka i dziecka.

więcej
pożyczka_bez_bik

Jak oszczędzać

Pożyczki bez BIK – wszystko, co trzeba o nich wiedzieć

W niektórych firmach pozabankowych są dostępne pożyczki, w ramach których nie są sprawdzane bazy. Dla osób, które mają problem ze spłatą zadłużeń to ostatnia szansa na uzyskanie finansowania. Jeśli rozsądnie podchodzisz do swoich finansów, to pożyczek bez BIK i BIG lepiej unikać. Sprawdź, dlaczego i z jakiego powodu historia kredytowa jest tak ważna.

więcej
pożyczka_na_black_friday

Na co pożyczamy?

Pożyczka na Black Friday i Cyber Monday

Już niebawem wypada największe w roku święto zakupów, w ramach którego w wielu sklepach można skorzystać z naprawdę dużych promocji i sporo zaoszczędzić. Zebraliśmy najważniejsze informacje na ten temat! Odpowiadamy, kiedy jest Black Friday i Cyber Monday, jak się do nich przygotować, ile trwają oraz czy warto wziąć pożyczkę na zakupy.

więcej
Ile kosztuje remont kuchni? Liczymy!

Wydatki i budżet

Ile kosztuje remont kuchni? Liczymy!

Jesień to idealny czas, aby zaplanować remont kuchni. Pierwszym krokiem, który trzeba podjąć, aby zacząć remont, jest zaplanowanie budżetu. Ceny materiałów budowlanych i robocizny idą w górę. Dlatego sprawdź, ile kosztuje remont kuchni i jak go przeprowadzić krok po kroku!

więcej
plac_zabaw_dla_dziecka

Wydatki i budżet

Jak zrobić plac zabaw dla dzieci? Ile to kosztuje?

Domowy plac zabaw dla dzieci to spore wyzwanie. Po pierwsze trzeba mieć do tego osobny pokój albo zaaranżować kącik w salonie czy w pokoju dziecka. Jednak szczególnie dla energicznych maluchów domowe place zabaw to spełnienie marzeń! W końcu nie trzeba iść do parku, aby w ciekawy sposób się pobawić. Sprawdź, jak zrobić plac zabaw dla dziecka w domu i w ogrodzie!

więcej

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 76,71%. Rata miesięczna od 249,07 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna): 11,5%. Całkowity koszt pożyczki: 4 754,03 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 764,03 zł, prowizja – 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to
8 754,03 zł. Stan na dzień 05.01.2022 r.  

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5 700,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 70,81%. Rata miesięczna od 340,67 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 11,5%. Całkowity koszt pożyczki: 6 275,74 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1088,74 zł, prowizja 5 187,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11 975,74 zł. Stan na dzień 05.01.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo. 

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.

Masz w planach wziąć pożyczkę online? Dobrze trafiłeś! Zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące takiego produktu, więc z tekstu dowiesz się: czym jest pożyczka online, gdzie można ją wziąć, co zrobić, by taka szybka gotówka trafiła na nasze konto oraz na co można wydać pożyczone pieniądze.

Pierwsza pożyczka online to zawsze wyzwanie. Nie wiadomo, na jakiego pożyczkodawcę się zdecydować, jak złożyć wniosek i czy w Twojej sytuacji w ogóle masz szansę na uzyskanie finansowania. Jednak nie taki diabeł straszny jak go malują. Odsłaniamy kulisy takiego produktu jak kredyt online żebyś wiedział, czego możesz się spodziewać.

Krok 1 – Zastanów się nad kwotą pożyczki online

Już wiesz, że chcesz wziąć pożyczkę online. Ani bank, ani firma pożyczkowa nie będą rozliczały Cię z wydanych pieniędzy, co oznacza, że taka szybka gotówka może zostać przeznaczona na dowolny cel. Warto jednak pożyczyć tylko tyle, ile potrzebujesz. Pamiętaj, że im więcej pożyczysz, tym więcej będziesz musiał później oddać. Zaciągnięty teraz kredyt online, to dług jak każdy inny, który będzie obciążeniem dla Twojego budżetu. 

Krok 2 – Zdecyduj się, czy wybrać bank, czy firmę pozabankową

Pożyczki online oferują banki oraz firmy pozabankowe. Jeżeli potrzebujesz więcej niż 15 -20 tys. zł, to do wyboru zostają Ci tylko te pierwsze instytucje, bo one mogą zaproponować nawet kilkaset tysięcy złotych. Jeśli jednak satysfakcjonuje Cię kilka lub kilkanaście tysięcy złotych, to możesz rozważyć także sektor pozabankowy. Wnioski rozpatrywane są szybciej, a dodatkowo nie trzeba odwiedzać żadnych placówek. Od złożenia aplikacji aż do momentu, gdy szybka gotówka trafi na Twoje konto, wszystko załatwiasz online.

Gdy wcześniej zdarzały Ci się niewielkie zaległości w spłacie zobowiązań albo nie masz umowy o pracę, to pożyczkę online również łatwiej uzyskasz w firmie pozabankowej. Banki są dużo bardziej restrykcyjne w ocenie szans na kredyt. 

Krok 3 – Sprawdź, czy masz szansę na uzyskanie pożyczki online

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać finansowanie?

 • Trzeba być w odpowiednim wieku.
 • Trzeba mieć polskie obywatelstwo oraz na stałe mieszkać na terenie kraju.
 • Trzeba mieć aktywny numer telefonu do obsługi wniosku.
 • Trzeba mieć konto bankowe, które posłuży do weryfikacji danych osobowych.
 • Trzeba uzyskać pozytywną ocenę zdolności do spłaty pożyczki, czyli zarabiać na tyle, aby z bieżących dochodów bez problemu spłacać ratę.
 • Nie można widnieć w rejestrach dłużników.

Jeżeli spełniasz te warunki, to z dużym prawdopodobieństwem pożyczka online zostanie Ci przyznana. 

Krok 4 – Zobacz, jak wybrać odpowiednią ofertę

Jeżeli decydujesz się skorzystasz z oferty sektora pozabankowego, to wiedz, że masz do wyboru kilkadziesiąt firm, udzielających pożyczek online.

Najpierw warto sprawdzić, czy dana firma działa legalnie. Potwierdzeniem będzie wpis w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego i członkostwo w Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Po drugie, trzeba zweryfikować, czy firma pożycza bezpiecznie, czy robi to za wszelką cenę, nie zwracając uwagi na to, czy zadłużenie ma szansę zostać terminowo spłacone. Rozsądni pożyczkodawcy tacy jak Aasa Polska działają zgodnie z zasadami odpowiedzialnego pożyczania i weryfikują zapisy w Biurze Informacji Kredytowej oraz biurach informacji gospodarczej.

Następnie musisz oczywiście porównać parametry cenowe. Konkurencja jest spora, więc warto odwiedzić porównywarki pożyczek, aby zweryfikować, która firma pożycza najtaniej.

Jeśli wyłonisz już najlepszego dla Ciebie pożyczkodawcę, to pamiętaj, aby dokładnie przeczytać umowę, a wątpliwości od razu wyjaśniać na chacie lub infolinii. Jeżeli pod drugiej stronie telefonu czy komputera znajdują się kompetentni i pomocni doradcy, to jest to również dla Ciebie znak, że warto w danej firmie wziąć pożyczkę. Co później? Złożenie wniosku o kredyt online!

Krok 5 – Dowiedz się, jak złożyć wniosek o pożyczkę

O pożyczki online jak wskazuje sama nazwa wnioskuje się przez internet. A to oznacza, że wchodzisz na stronę internetową konkretnego pożyczkodawcy, wybierasz na kalkulatorze kwotę, która Cię interesuje, a algorytm od razu przelicza prawdopodobną ratę oraz koszty pożyczki.

Następnie przechodzisz do wniosku i wypełniasz go informacjami o sobie (imię, nazwisko, PESEL, adres, numer dowodu osobistego itp.). Później wypełniasz dane dotyczące uzyskiwanych przez Ciebie dochodów. Po wypełnieniu wniosku pozostaje Ci czekać na decyzję kredytową.

Krok 6 – Pamiętaj o terminowej spłacie

Otrzymanie przelewu z pożyczką online to jednak jeszcze nie koniec. Pamiętaj, że musisz wywiązać się z podpisanej umowy i zgodnie z jej zapisami spłacać raty. W swojej umowie o pożyczkę znajdziesz numer konta, na który trzeba przelewać pieniądze. Otrzymasz również harmonogram spłaty, który będzie wskazywał, jakie kwoty i kiedy musisz uiszczać.

Pamiętaj, że terminowa spłata zwiększa szansę na uzyskanie kolejnej pożyczki online w przyszłości.

Warto pamiętać, że pożyczki online to takie same zobowiązania finansowe jak kredyty w banku i trzeba podchodzić do tego rozsądnie i odpowiedzialnie.

czytaj więcej