Weź pożyczkę online i nie rezygnuj ze swoich planów!

Sprawdź!

Dzień Matki 2021: 16 pomysłów na prezenty

Dzień Matki 2021: 16 pomysłów na prezenty

Dzień Matki to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku, bo życzeniami i prezentami możemy podziękować naprawdę wspaniałym osobom za to, że są. To mamy, które nas wychowały, obdarzają miłością i nigdy nie kończy im się cierpliwość. Podrzucamy pomysły na wyjątkowe prezenty na Dzień Matki! Zebraliśmy aż 16 propozycji z czterech półek cenowych.

Nie masz pomysłu na prezent, a Dzień Matki niebawem? Zdecydowanie warto o tym pamiętać i wymyślić coś, co rzeczywiście sprawi mamie radość. Warto potraktować to święto jako pretekst, aby umilić mamie ten dzień – kupić coś wyjątkowego, zrobić coś samemu albo zaproponować wspólne spędzenie czasu w ciekawy sposób.

Kiedy jest Dzień Matki?

Do tego wspaniałego święta zostało już niewiele czasu, ale kiedy? Dzień Matki co roku obchodzimy 26 maja, który w tym roku wypada w środę. Warto wiedzieć, że na całym świecie w różne dni obchodzi się Dzień Matki. Polska świętuje we wskazany wyżej dzień, natomiast na przykład Stany Zjednoczone co roku w drugą niedzielę maja. U nich jest więc to święto ruchome, które zawsze można obchodzić w weekend.

Prezenty na Dzień Matki

Prezenty na Dzień Matki powinny być wcześniej przemyślane, dostosowane do upodobań obdarowanej, ale przede wszystkim dane prosto z serca. Mamy są niezwykle tolerancyjne, jeśli chodzi o prezenty od dzieci i cieszą się ze wszystkiego. Jeśli jesteśmy już dorośli, to zamiast laurki warto sprezentować mamie coś wyjątkowego i podziękować jej za lata wychowania.

Prezenty na Dzień Matki do 20 złotych: 4 pomysły

Jaki prezent na Dzień Matki kupić, jeżeli masz niewielki budżet? Możesz wybrać się do sklepu z kawą lub herbatą i kupić mamie aromatyczną mieszankę, dostosowaną do jej gustów smakowych. pożyczka_online_wiosna

Za mniej niż 20 zł możesz też sprezentować jej magnes na lodówkę z Twoim albo Waszym wspólnym zdjęciem. Dzięki niemu zawsze będzie mogła spoglądać na nie i przypominać sobie miłe chwile.

W dobrej cenie dostaniesz również śmieszne skarpetki. Warto postawić na typowy nadruk dla mam – np. „królowa matka” lub „ukochanej mamie”.

Mamy często zapominają o ochronie swojego telefonu, dlatego warto skorzystać z okazji i sprezentować etui na telefon, które kosztuje nie więcej niż kilkanaście złotych.

Prezenty na Dzień Matki do 50 zł: 5 pomysłów

Jeżeli Twoja mama lubi pielęgnację i domowe spa, to jako prezent na Dzień Matki do 50 zł możesz wybrać coś z kategorii przyjemności dla ciała.

Bardzo modny, ale i skuteczny ostatnio jest masaż twarzy. Można go wykonywać samemu w domu, a używa się do tego rollera jadeitowego albo płytki gua sha.

Zbawienne korzyści dla skóry, która po kilku tygodniach staje się jędrniejsza, daje także szczotkowanie na sucho, a do tego celu warto kupić specjalną szczotkę. pożyczka_online_wiosna

Mamom warto zafundować dobroczynny kosmetyk, o którym być może nie słyszały. Serum kładzie się pod krem nawilżający, a dostarcza on skórze wiele cennych składników.

Z kolei do peelingu ciała pod prysznicem możesz podarować mamie rękawicę peelingującą. Jest ona wielokrotnego użytku, nie potrzeba do niej specjalnych kosmetyków – wystarczy żel pod prysznic albo olejek.

Prezenty na Dzień Matki do 100 zł: 4 pomysły

Fankom kawy lub herbaty można podarować ozdobną filiżankę na Dzień Matki. Prezent będzie tym milszy, jeśli wybierzesz kubek z napisem, np. „Tam jest dom, gdzie jest mama”.

Za 100 zł można również wykupić bon ma masaż relaksacyjny, którzy przyda się szczególnie zapracowanym i zabieganym mamom.

Taka kwota to również budżet, który spokojnie wystarczy na wizytę w restauracji. W maju gastronomia z powrotem się otwiera, więc jest to idealna okazja, aby pokazać mamie Twoją ulubioną miejscówkę i może namówić ją na potrawę, której jeszcze nie próbowała?

Niezawodnym prezentem zawsze jest bukiet kwiatów. Zwróć jednak uwagę, że trendy florystyczne się zmieniają i jedna czerwona róża albo goździki w celofanie mogą nie wystarczyć. Poszukaj kwiaciarni, która ma w swojej ofercie naturalne bukiety – pakowane np. w szary papier i obwiązane elegancką materiałową wstążką.

Wyjątkowy prezent powyżej 100 zł

Masz większy budżet na Dzień Matki? Prezenty, z których możesz wybierać, muszą być wyjątkowe!

Możesz zafundować mamie serię zabiegów odmładzających w sprawdzonym salonie kosmetycznym, aby mogła się zrelaksować i poświęcić czas tylko sobie.

Jeżeli mama nie we wszystkich ubraniach czuje się dobrze, możesz zafundować jej konsultację i zakupy z osobistą stylistką. Z pewnością później poczuje się lepiej!

Twoja mama jest fanką książek, ale ulubione pozycje nie mieszczą jej się już na regale? Zainwestuj w czytnik do e-booków, który jest lekki, a dodatkowo można powiększać czcionkę tekstu, więc wygodnie się czyta.

Życzenia z okazji Dnia Matki

Życzenia na Dzień Matki najlepiej oczywiście powiedzieć osobiście, ale jeżeli nie masz takiej możliwości, to możesz wysłać kartkę okolicznościową pocztą, e-mailem albo MMS-em.

Życzenia z okazji Dnia Matki powinny płynąć prosto z Twojego serca. Zastanów się, za co najbardziej chciałbyś mamie podziękować, jakie wspólne chwile zapadły Ci w pamięci albo za co jesteś jej wdzięczny.

Do Dnia Matki zostało niewiele czasu, dlatego już dziś skorzystaj z naszych prezentowych inspiracji. Chcesz sprawić Mamie wyjątkowy prezent, ale brakuje Ci na to środków? Weź pożyczkę przez internet i nie rezygnuj z przygotowania wspaniałej niespodzianki! Złóż wniosek w kilka minut bez wychodzenia z domu. 

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 3500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy 83,89%. Rata miesięczna od 228,15 zł. Roczna stopa oprocentowania 17,5% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 4540,27 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1049,02 zł, prowizja 3491,25 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8040,27 zł. Stan na dzień 06.05.2022 r.                             

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 73,22%. Rata miesięczna od 273,08 zł. Roczna stopa oprocentowania 17,5 % (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 5128,82 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1348,82 zł, prowizja 3780 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9628,82 zł. Stan na dzień 06.05.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1100 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.