Ogrodzenie domu – jak wybrać najlepsze?

Ogrodzenie domu – jak wybrać najlepsze?

Ogrodzenia domu wpływają zarówno na bezpieczeństwo posesji jak też na estetyczną stronę posesji. Na rynku ogrodzeń domu można obecnie dokonywać wyboru z bardzo szerokiego asortymentu dostępnych wyrobów, co pozwala na odpowiednie dopasowanie zarówno typu materiałów stosowanych do produkowania ogrodzeń. Pozwala to na dopasowanie wybranego ogrodzenia do miejsca ich zastosowania.

Jednym z rozwiązań, na które można zdecydować się przy tworzeniu ogrodzeń domów są drewniane płoty. Jest to rozwiązanie na polskim rynku korzystne finansowo, co wynika z dużej dostępności do materiałów drewnianych. Przekłada się to na dużą podaż na rynku materiałów drewnianych a co za tym idzie możliwość korzystania z korzystnych cen przy zakupach płotów drewnianych. Oczywiście płoty drewniane mają swoje wady oraz zalety.

Do wad można zaliczyć między innymi konieczność regularnego ich koszerowania. Drewno musi być poddawane pracom konserwacyjnym co pozwala na zabezpieczenie drewna przed działaniem trudnych warunków atmosferycznych. Deszcz, śnieg, niskie i wysokie temperatury wpływają w dłuższym okresie czasu negatywnie na stan drewna zastosowanego do wykonania drewnianych płotów.

Natomiast odpowiednio zabezpieczone drewno pozwala na zapewnienie efektu świeżości i estetycznego prezentowania się przez kilka lat.

Podmurówka przy ogrodzeniu

Jeśli dom znajduje się w takim miejscu, gdzie pojawiają się możliwości dostania się na posesję domu drobnych zwierząt wówczas można decydować się na podmurówki. Jest to doskonałe rozwiązanie również pod kątem stabilizowania powierzchni, na której można postawić słupy, które utrzymują metalowe kratownice w ogrodzeń.

pozyczka-online-na-lato

Pod kątem estetycznym postawienie na podmurówkę pozwala na zapewnienie dodatkowego elementu, który jest w stanie podkreślić charakter stylistyczny posesji. Można decydować się na różne rozwiązanie kolorystyczne przy ogrodzeniach wykonywanych z podmurówkami. Stylowa podmurówka jest doskonałym uzupełnieniem ogrodzeń opartych na metalowych elementach.

Optymalne rozwiązania

Do optymalnych, a także popularnych rozwiązań na rynku ogrodzeń zaliczyć można konstrukcje, które wykorzystują zarówno betonowe wsporniki, a także metalowe kratownice. Postawienie na metalowe płoty wykonane z ocynkowanych materiałów to przede wszystkim zapewnienie bardzo dużej żywotności ogrodzenia.

Gdy nie chce się regularnie zmieniać ogrodzenia najlepszych rozwiązaniem jest postawienie na materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie takie ogrodzenie jest znacznie bardziej wygodne w użytkowaniu, gdyż nie ma konieczności realizowania regularnej konserwacji.

Stylistycznie postawienie konstrukcje metalowe pozwala na zapewnienie wyboru wielu ciekawych rozwiązań w zakresie wzornictwa. Ocynkowane elementy metalowe, z których wykonywane są ogrodzenia pozwalają na zapewnienie wyboru wzornictwa z bardzo szerokiego zakresu rozwiązań dostępnych na rynku.

Dobrze jest postawić na wyspecjalizowane firmy, które są w stanie dodatkowo zapewnić stworzenie ciekawych detali. Do ogrodzeń metalowych można również zastosować automatyczne bramy, które są zarówno efektownym, a także wygodnym w użytkowaniu rozwiązaniem.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 71,12 %. Rata miesięczna od 271,18 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7,2%. Całkowity koszt pożyczki: 5 019,41 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 530,66 zł, prowizja 4 488,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9 519,41 zł. Stan na dzień 30.06.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 64,86%. Rata miesięczna od 148,68 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7,2%. Całkowity koszt pożyczki: 4 856,33 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 567,08 zł, prowizja 4 289,25 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9 156,33 zł. Stan na dzień 30.06.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 238,40 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.