Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Pożyczki gotówkowe w ofercie PKO BP

Pożyczki gotówkowe w ofercie PKO BP

W ofercie PKO BP oprócz kont czy lokat znajdziemy również szeroką gamę pożyczek i kredytów. Na co może liczyć osoba potrzebująca szybkiego wsparcia finansowego w mniejszej sumie?

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski (PKO Bank Polski, PKO BP) ma już kilkadziesiąt lat – to bank, który został założony w 1948 roku. Jest to największy bank uniwersalny w Polsce, który świadczy swoje usługi dla klientów indywidualnych, biznesowych, instytucji.

Wśród dostępnych w placówkach PKO BP produktów finansowych wyszukamy również różne pożyczki i kredyty. Do wyboru mamy zarówno pożyczki gotówkowe, jak i kredyty hipoteczne, na przykład przeznaczone na zakup lub budowę nieruchomości. Wśród popularnych pożyczek gotówkowych do wyboru mamy takie produkty jak debet na koncie, kredyt odnawialny czy pożyczkę Mini Ratka, która jest chętnie wybierana na różne wydatki.

Ile możemy pożyczyć?

Jeżeli chcemy zdecydować się na pożyczkę gotówkową Mini Ratka od PKO BP, w takim przypadku możemy otrzymać od 1 000 do nawet 30 000 złotych. Jest to pożyczka przeznczona na dowolny cel, dlatego możemy sfinansować dzięki niej różnych rodzajów wydatki. Czas spłaty ustalany jest indywidualnie w zależności od możliwości klienta. Maksymalnie to do 96 miesięcy lub też do 120 miesięcy, gdy klient decyduje się na konsolidację, czyli na spłatę innych swoich pożyczek, kredytów.

Pożyczka PKO BP – jakie musimy spełnić warunki?

W celu otrzymania pożyczki nie musimy mieć konta w banku PKO BP, ale osoby, które mają konto w serwisie internetowym iPKO lub też korzystają z aplikacji mobilnej mogą załatwić wszystko wygodniej i szybciej. Dla nich bank przygotował specjalną ofertę – propozycję pożyczki na wyższe sumy bez konieczności odwiedzania oddziału w celu podpisania umowy. W przeciwnym przypadku konieczne jest udanie się do jednego z oddziałów banku w celu złożenia wniosku. pozyczka-na-jesien

Udzielenie pożyczki zależne jest od pozytywnej zdolności kredytowej klienta, którą bank dokładnie bada. W tym celu konieczne jest przedstawienie odpowiednich dokumentów potwierdzających dochód, szczególnie przy wyższych sumach. Bank preferuje klientów osiągających dochody z umową o pracę, przez emeryturę lub rentę. Okresowo prowadzone są również dodatkowe akcje, na przykład możemy otrzymać pożyczkę ratalną po okazaniu ostatniego dokumentu PIT.

Bank sprawdza też swoich klientów w bazach takich jak BIK oraz innych pod kątem posiadanych zadłużeń. W przypadku problemów ze spłatą zobowiązań w przeszłości najczęściej spotkamy się z odmową.

Jeśli szukasz innej pożyczki gotówkowej, która będzie opowiadała twoim potrzebom w pełni, sprawdź już teraz pożyczki ratalne od Aasa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pożyczki przez internet do 10 000 złotych, ze spłatą rozłożoną nawet na 24 miesiące. Wniosek możesz złożyć już teraz.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 71,12 %. Rata miesięczna od 271,18 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7,2%. Całkowity koszt pożyczki: 5 019,41 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 530,66 zł, prowizja 4 488,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9 519,41 zł. Stan na dzień 30.06.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 64,86%. Rata miesięczna od 148,68 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7,2%. Całkowity koszt pożyczki: 4 856,33 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 567,08 zł, prowizja 4 289,25 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9 156,33 zł. Stan na dzień 30.06.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 238,40 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.