Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

5 pomysłów na ferie zimowe w Polsce

5 pomysłów na ferie zimowe w Polsce

Aby spędzić udane, rodzinne ferie, wcale nie musimy wyjeżdżać za granicę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi 5 pomysłami na wyjątkowe ferie zimowe w Polsce!

1. Wyjazd na narty lub snowboard

Ferie zimowe to idealny czas, aby wyjechać na narty albo na snowboard. Możemy wybrać się zarówno do Zakopanego i okolicznych miejscowości, jak również do Karpacza oraz do położonych w pobliżu zimowych kurortów.

Jest w czym przebierać – polskie trasy i wyciągi są coraz lepsze, do wyboru mamy też różne szkółki narciarskie oraz wypożyczalnie. Nawet jeśli nie mamy doświadczenia ze zjazdami na jednej lub dwóch deskach, mamy przed sobą wiele świetnych propozycji.

2. Jura Krakowsko-Częstochowska

To doskonałe miejsce na rodzinny wypad przez cały rok. Na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej można spacerować, zwiedzać zamki, oglądać eksponaty w muzeach, jeździć konno, a nawet jeździć na nartach na specjalnie przygotowanych trasach.

Ten region Polski o bogatej historii wygląda naprawdę magicznie w ciągu zimy i zapewnia mnóstwo atrakcji dla młodszych i dla starszych. Przed wyjazdem warto go dobrze zaplanować – nie wszystkie zamki i ruiny są dostępne w ciągu całego tygodnia, niektóre są otwarte jedynie w ciągu weekendów albo zimą są zamknięte dla odwiedzających. jesienna-pozyczka

3. Termy

W Polsce możemy spędzić wyjątkowy czas także na relaksie w termach. Do wyboru mamy wiele miejscowości, na przykład możemy wybrać Chochołowskie Termy w Chochołowie, Szaflary, Białkę Tatrzańską lub Bukowinę Tatrzańską, Termy Maltańskie, Cieplickie czy Warmińskie, dlatego w wielu zakątkach Polski możemy znaleźć świetne atrakcje.

Najlepiej wybrać takie termy, które mają także aquapark, ponieważ dzieci będą mogły wtedy spędzić aktywnie swój czas.

4. Kraków

Kraków zimą jest doskonałym miejscem dla osób lubiących zwiedzanie – turystów nie ma wtedy tak dużo, a ceny są niższe niż w sezonie wakacyjnym.

Oprócz podziwiania zabytków z zewnątrz możemy również wybrać się do muzeów oraz galerii sztuki – wtedy zimowa aura nie będzie nam straszna. Wśród miejsc lubianych przez dzieci znajdują się między innymi Wawel z interesującymi ekspozycjami, Kościół Mariacki, Muzeum Archeologiczne, Sukiennice, Podziemia Rynku – Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

5. Półkolonie dla dzieci

Jeśli nie możemy wyjechać na dłuższe ferie do innej miejscowości, mamy także jeszcze jedną opcję – półkolonie dla dzieci. W tym przypadku maluch spędza połowę dnia na różnych zajęciach, które mogą być związane z jego zainteresowaniami, na przykład informatyką, fotografią, kulinariami, sztuką, sportami.

Półkolonie organizowane są przez wiele różnych instytucji kultury. Ceny pobytu są także bardzo atrakcyjne. To najlepszy wybór wtedy, gdy rodzice pracują i nie mogą wziąć wolnego i przy tym nie chcą zostawiać dziecka w domu samego. jesienna-pozyczka

Zatem ferie zimowe w Polsce to wiele świetnych propozycji przeznaczonych dla całej rodziny.

Warto zapoznać się z różnymi propozycjami i znaleźć dla całej rodziny idealne miejsce do zimowego wypoczynku i zabawy!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.