Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

5 pomysłów na tanie wakacje w kraju

5 pomysłów na tanie wakacje w kraju

Coraz więcej Polaków zainteresowanych jest spędzaniem wolnego czasu podczas wakacji na terenie kraju. Wynika to między innymi z tego, że rośnie poziom infrastruktury turystycznej na terenie kraju, która staje się coraz bardziej nowoczesna.

Jednocześnie można korzystać z ciekawie przygotowanych, a także profesjonalnych atrakcji kierowanych do turystów, którzy zainteresowani są bardzo różnorodnymi formami spędzania wolnego czasu podczas wakacji.

Gdy wybiera się miejsce spędzania wolnego czasu na terenie kraju ważne jest przede wszystkim określenie, w jaki sposób zamierza się spędzić wolny czas podczas wakacji.

Jeśli chce się przede wszystkim wypocząć wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie postawienie na takie miejscowości turystyczne, które specjalizują się w oferowaniu wyjątkowych warunków do wypoczynku. Warto wówczas wybrać takie miejscowości turystyczne, które znajdują się nad morzem czy w górach.

Można zdecydować się na luksusowe hotele, które zapewnią różne atrakcje również w samym hotelu. Można w takich hotelach liczyć również na znacznie wyższy standard przygotowany dla gości. Pozwala to na wypoczynek, który jest znacznie bardziej komfortowy. jesienna-pozyczka

Oczywiście takie wakacje można zaplanować zarówno samodzielnie, a także można decydować się na skorzystanie z ofert firm turystycznych. W tym drugim przypadku można liczyć na znacznie bardziej sprawne przygotowanie wyjazdu.

Aktywny wypoczynek

W Polsce można znaleźć zarówno wyjątkowe warunki, a także odpowiednio przygotowane do aktywnego wypoczynku. Decydować można się szczególnie we wschodniej Polsce na spędzenie wolnego czasu podczas spływów kajakowych. Na rynku jest bardzo dużo dostępnych ofert, które pozwalają zarówno komfortowo, a także bezpiecznie zrealizować spływy kajakowe.

Decydować można się również na wynajmowanie jachtów czy łodzi nad polskimi jeziorami. Jest to doskonały sposób na połączenie zarówno aktywnego wypoczynku nad wodą, a także rekreacji. Wybierając takie oferty trzeba jednak z odpowiednim wyprzedzeniem decydować się na przygotowanie wyjazdu, a także na zabukowanie łodzi czy kajaków w wybranych terminach.

Zwiedzanie kraju

W Polsce jest wiele wyjątkowych miejsc, które można zwiedzić. Wielu turystów lubi łączyć zarówno wypoczynek jak też możliwość zapoznania się z wyjątkowymi atrakcjami turystycznymi dostępnymi na terenie kraju. Wybierać można w tym względzie bardzo różne regiony, gdzie można zwiedzać zamki, pałace, zabytkowe budowle. Wiele hoteli jest również dostępnych w zabytkowych miejscach, co pozwala na zapewnienie dodatkowej możliwości spędzenia wolnego czasu w wyjątkowych miejscach.

Ważne jest decydowanie się na takie zorganizowanie wyjazdów związanych ze zwiedzaniem, które pozwalają na możliwość sprawnego zwiedzania poszczególnych miejscowości. Ma to duże znaczenie z punktu widzenia czasu, który trzeba będzie poświęcić na dojazd w poszczególne miejsca.

Wycieczki związane ze zwiedzaniem różnych zabytków to również okazja do samodzielnego przygotowania takiego wyjazdu co również pozwala na zapewnienie większej swobody w określaniu sposobu spędzania wolnego czasu. jesienna-pozyczka

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.