Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Atrakcje na dziecięce urodziny

Atrakcje na dziecięce urodziny

Zbliżają się urodziny twojego dziecka? W takim przypadku warto pomyśleć o tym, aby urządzić dla niego wyjątkowe urodziny. Jakie atrakcje możemy zapewnić maluchowi oraz jego gościom, aby zabawa była jedyna w swoim rodzaju?

Urodziny to ten czas, gdy wszystko powinno być magiczne. Dla dzieci to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w ciągu roku – nie tylko ze względu na otrzymane prezenty, ale również na przyjęcie urodzinowe. Warto zatem wcześniej zastanowić się, co zrobić, aby było ono jedyne w swoim rodzaju.

Urodziny w domu czy w lokalu?

Coraz więcej rodziców organizuje imprezy urodzinowe dla dzieci poza domem. To bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ nie musimy wtedy sprzątać, gotować, dekorować domu, więc oszczędzamy swój czas i swoje nerwy.

Dziecięce urodziny możemy urządzić w wielu miejscach, na przykład może być to kawiarnia, restauracja, możemy wybrać też różne centra zabaw, a nawet takie miejsca jak tor gokartowy, centrum nauki, muzeum, aby wspomnieć tylko o niektórych propozycjach. W każdym mieście możemy znaleźć różne lokale, gdzie będziemy mogli wyprawić dla dziecka wyjątkowe urodziny, które na pewno pozostaną w jego pamięci na dłużej niż te urządzone w domu.

Nie tylko pyszne jedzenie

Podczas dziecięcych urodzin maluchy nie tylko jedzą, ale również bawią się. Warto zatem zadbać o to, aby mali uczestnicy przyjęcia byli całkowicie zadowoleni z tego, co będzie czekało na nich podczas wydarzenia.

Wśród kulinarnych hitów dziecięcych urodzin znajdują się nie tylko chipsy czy ciasteczka, ale również różnego rodzaju pizzę czy inne fast foody. Nie muszą być one jednak wcale niezdrowe – można przygotować je również w zdrowych wersjach. Poza tym warto zadbać o dużą ilość świeżych owoców, które również są bardzo lubiane przez najmłodszych.

Poza tym warto pomyśleć o różnych atrakcjach dla najmłodszych. Możemy zorganizować je samodzielnie, ale możemy również wynająć firmy i osoby, które zajmują się takimi usługami.

Przykładowe atrakcje dla dzieci na urodziny:

• gry planszowe – może być to klasyczny chińczyk czy Monopoly, ale również inne gry, mniej znane, ale też lubiane przez dzieci

• kalambury – to jedna z lubianych przez dzieci atrakcji, która polega na namalowaniu albo pokazaniu różnych haseł, do malowania będziemy potrzebowali większej powierzchni, na przykład sztalugi z dużym blokiem

• ciepło, zimno – klasyczna gra polegająca na poszukiwaniu różnych ukrytych przedmiotów

• wynajęcie dmuchańców – to z kolei propozycja na dziecięce urodziny na świeżym powietrzu, wynajęcie dmuchanego zamku może być nie lada atrakcją

• malowanie twarzy – wystarczą bezpieczne farbki do malowania twarzy, aby maluchu mogły zmienić się w różne zwierzątka i innych bohaterów

• zabawy sportowe – celowanie woreczkami z groszkiem do celu, przygotowanie toru przeszkód to tylko parę propozycji

• zabawy plastyczne – także bardzo lubiane przez dzieci, na przykład mogą polegać na malowaniu papierowych talerzyków, przygotowywaniu ozdób, wylepianiu różnych obrazków lub ich kolorowaniu

To tylko parę atrakcji na dziecięce urodziny, ponieważ jest ich o wiele więcej.

Warto więc wybrać ciekawe zadania, aby urodziny były jeszcze ciekawsze. Gdy organizujemy je w różnych lokalach dla dzieci, wtedy możemy też skorzystać z zabawa prowadzonych przez te lokale.

Ten wpis znajduje się w kategorii