Weź pożyczkę, której rata nie wzrośnie przez cały okres spłaty. RRSO: 77,46%

Sprawdź!

Ile kosztują dobre okulary przeciwsłoneczne?

Ile kosztują dobre okulary przeciwsłoneczne?

Jeśli zamierza się kupić okulary przeciwsłoneczne można korzystać z bardzo szerokiego asortymentu dostępnych wyrobów. Należy jednak brać pod uwagę, że wiele produktów z rynku okularów przeciwsłonecznych nie oferuje odpowiedniej jakości. Bardzo ważne jest z tego powodu rozsądne wybieranie takich produktów, które pozwalają na zapewnienie odpowiedniej jakości.

Gdy chce się mieć pewność, że kupuje się dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne dobrym rozwiązaniem jest decydowanie się na okulary pochodzące od renomowanych producentów. Warto w tym względzie decydować się na zakupy również w sprawdzonych na rynku sklepach.

Obecnie można bardzo wygodnie dokonać zakupów w internetowych sklepach. Nie ma zatem konieczności szukania sklepów stacjonarnych gdzie można pozyskać okulary przeciwsłoneczne. Zawsze można jednak udać się do sklepów z wyrobami oferowanymi przez optyków, gdzie można mieć pewność, że kupi się oryginalne wyroby. Jednak przy zakupach internetowych można liczyć na przeciętnie niższe ceny.

Sprawia to, że zakupy za pośrednictwem Internetu stają się obecnie znacznie bardziej popularne.

 

Markowe okulary

Jeśli chce się mieć pewność, że kupuje się odpowiedniego jakości okulary przeciwsłoneczne dobrym rozwiązaniem jest postawienie na markowe produkty. Jednocześnie na rynku okularów przeciwsłonecznych ze względu na coraz więcej sklepów oferujących takie produkty można bez problemu znaleźć nawet markowe produkty, które dostępne są w sklepach internetowych.

Znacznie łatwiej jest wyselekcjonować takie produkty za pośrednictwem sklepów specjalistycznych, które oferują wyselekcjonowane, pochodzące od renomowanych producentów okulary przeciwsłoneczne.

Oczywiście ceny za najbardziej rozpoznawalne marki mogą być znacznie wyższe, ale zawsze można wyszukiwać oferty promocyjne. Obecnie jest to znacznie łatwiejsze poprzez możliwość zarówno sprawdzenia a także porównania poszczególnych ofert na rynku okularów przeciwsłonecznych. Pozwala to na wyselekcjonowanie takich sklepów, gdzie można liczyć na niższe ceny w ramach różnego rodzaju promocji czy rabatów.

Wybór korzystnych ofert

Wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne realizowane są przy zastosowaniu odpowiednich materiałów a także technologii. Ważne jest z tego powodu zapoznanie się z takimi informacjami jak sposób realizowania okularów przeciwsłonecznych.

Pozwala to na wybranie takich okularów, które są wykonywane przy zastosowaniu znacznie lepszej jakości materiałów czy nowoczesnych technologii. Jednocześnie gdy zamierza wybrać się lepszej jakości wyroby warto również sprawdzić informacje w formie porad dostępne za pośrednictwem Internetu.

Renomowani producenci są w stanie zapewnić między innymi okulary, które są certyfikowanymi produktami, czyli takimi które realizowane są przy zastosowaniu odpowiednich norm produkowania. Oczywiście gdy wybierze się odpowiedniej jakości okulary przeciwsłoneczne można skupić się na szukaniu takich okularów, które pozwalają na zapewnienie również stylowego wyglądu poszczególnych wyrobów tego typu.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 88,30%. Rata miesięczna od 353,49 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7161,48 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 5286,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12461,48 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r                                    

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 77,46%. Rata miesięczna od 329,64 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa stała). Całkowity koszt pożyczki: 6326,73 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 4452 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11626,73 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 400,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.     

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna (NNLife TUnŻiR S.A., dalej jako Towarzystwo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.