Weź pożyczkę, której rata nie wzrośnie przez cały okres spłaty. RRSO: 77,46%

Sprawdź!

Narożnik do salonu – jak wybrać najlepszy model?

Narożnik do salonu – jak wybrać najlepszy model?

Gdy wybiera się meble do salonu bardzo ważne jest postawienie na takie, które są dopasowane pod kątem wymiarów do posiadanej powierzchni użytkowej w salonie. Jednocześnie dobrym rozwiązaniem jest postawienie na funkcjonalne meble co ma znaczenie szczególnie przy takich rodzajach mebli jak narożnik. Narożnik to element zestawów wypoczynkowych montowanych w salonach.

Gdy wybiera się meble do salonu niezbędne jest zarówno branie pod uwagę funkcjonalności takich mebli, a jednocześnie również wizualnego prezentowania się. Odpowiednio wyselekcjonowany narożnik do salonu pozwala na połączenie zarówno stylowego wyglądu, a także wygody użytkowania.

Wygodne i praktyczne elementy salonu pozwalają na stworzenie w salonie przestrzeni, w której przyjemnie będzie spędzało się czas. Jednocześnie do salonu w ramach zestawów wypoczynkowych można decydować się zarówno na sofy, a także na narożniki z funkcjami spania. Jednocześnie zestawy wypoczynkowe to również fotele oraz pufy, które stanowią podstawowe wyposażenie wnętrza salonu.

Wygodne narożniki

Narożniki do salonu powinny być dopasowane pod kątem wymiarów do wielkości posiadanego pomieszczenia. Gdy salon jest mniejszym wnętrzem wówczas warto decydować się na mniejsze narożniki połączone z pojedynczymi elementami zestawu wypoczynkowego jak pojedyncza pufa czy fotel. Natomiast w większym salonie można decydować się na większe zestawy.

Dotyczy to również większych rozmiarów narożnika czy foteli. Pozwala to na odpowiednie wykorzystanie posiadanej w salonie przestrzeni i stworzenie przestrzeni, która nie prezentuje się pusto. Jednocześnie narożnik z funkcją spania pozwala na łączenie go w ramach aranżacji w różnorodny sposób w zależności od potrzeb użytkownika.

Narożniki z funkcją spania to również doskonałe rozwiązanie w przypadku salonów, które łączą różne funkcje.

Takie salony znajdują się zarówno w mieszkaniach jak też w domach, gdzie nie posiada się dodatkowego pomieszczenia, które może być przeznaczone wyłącznie na salon pokój gościnny. Gdy salon łączy różne funkcje wówczas narożnik z funkcją spania pozwala na wykorzystanie takiego pokoju również jako pokój, gdzie mogą spać domownicy.

Kształty narożników

Gdy wybiera się narożniki z funkcją spania można również decydować się na różnorodne kształty tego rodzaju mebli. Nowoczesne narożniki pozwalają na zapewnienie bardzo różnych kształtów. Do najczęściej spotykanych typów modeli narożników stosowanych w salonach można zaliczyć typy L Czu U. W takich narożnikach znajdują się dwa boczne szezlongi lub pojedynczy szezlong.

W mniejszych salonach znacznie wygodniejszym rozwiązaniem jest postawienie na modele typu L. Jednocześnie w nowoczesnych narożnikach można również decydować się zarówno na umiejscowienie szezlonga zarówno po lewej jak też po prawej stronie.

Natomiast duże narożniki w kształcie litery U doskonale są w stanie sprawdzić się w pomieszczeniach, które mają bardzo duże powierzchnie użytkowe. Przy wybieraniu narożników oprócz wymiarów warto brać pod uwagę również głębokość czy wysokość siedziska.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 88,30%. Rata miesięczna od 353,49 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7161,48 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 5286,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12461,48 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r                                    

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 77,46%. Rata miesięczna od 329,64 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa stała). Całkowity koszt pożyczki: 6326,73 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 4452 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11626,73 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 400,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.     

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna (NNLife TUnŻiR S.A., dalej jako Towarzystwo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.