Weź pożyczkę, której rata nie wzrośnie przez cały okres spłaty. RRSO: 77,46%

Sprawdź!

Plakat na ścianę – pomysł na szybką dekorację

Plakat na ścianę – pomysł na szybką dekorację

Nie zawsze stworzenie estetycznych, oryginalnych oraz dopasowanych do wnętrz dekoracji musi wiązać się z bardzo dużymi wydatkami. Decydować można się na drobne oraz tanie w produkcji dekoracje jak plakaty, które pozwalają na stworzenie bardzo ciekawych a także w pełni dopasowanych do oczekiwań elementów dekoracyjnych.

Obecnie plakaty wykorzystywane jako dekoracje realizowane są również przy wykorzystaniu nowocześniejszych technologii co przekłada się zarówno na ich stronę wizualną, a także trwałość.

Gdy chce się uzyskać ciekawą dekorację do domu postawienie plakaty na ścianę jest doskonałym rozwiązaniem. Plakaty można zarówno pozyskać w korzystnych cenach, a także w krótkim czasie. Wykonanie plakatu przez wybraną na rynku firmę to bardzo szybki proces produkcyjny. Jednocześnie można decydować się zarówno na projekty graficzne oferowane bezpośrednio w firmach produkujących plakaty, a także można postawić na własne projekty.

Wybór odpowiedniej firmy

Decydując się na zamówienie plakatów na ścianę bardzo ważne jest wybranie odpowiedniej firmy. Sprawdzone na rynku firmy są w stanie zapewnić wykonanie plakatów na wysokiej jakości materiałach. Jednocześnie można liczyć na wykonanie bardzo estetycznie prezentujących się produktów. Pozwala to na połączenie zarówno walorów stylistycznych plakatu, a także optymalnej jakości wykonania. Tak wykonany plakat może być dekorację wnętrza nawet na kilka lat.

Wybierając firmy realizujące dekoracje w formie plakatów na ściany dobrze jest sprawdzić opinie o takich firmach w Internecie. Pozwala to na wybranie takich firm, które są dobrze oceniane przez klientów. Dobrze również kierować się przy wyborze firmy realizujących plakaty stosowanymi przy produkcji technologiami. Wiele firm oferuje również gotowe plakaty na ściany, które pochodzą od renomowanych producentów.

Gotowy czy własny projekt?

Wiele osób decyduje się na plakaty, które realizowane są przy wykorzystaniu indywidualnie wyselekcjonowanych projektów graficznych czy zdjęć. Pozwala to na uzyskanie takich plakatów, które są indywidualnie dopasowane do oczekiwań i potrzeb. Jednocześnie projekty graficzne na indywidualne zamówienie mogą być również przygotowane w firmie realizującej plakaty. Można wówczas dopasować dany plakat na ścianę indywidualnie do stylistyki danego wnętrza.

Wiele firm oferuje również szeroki asortyment gotowych projektów graficznych, które mogą być wydrukowane na plakacie. Wówczas można wybierać z różnorodnych projektów co znacznie ułatwia dokonanie wyboru plakatu spełniającego oczekiwania. Gotowe projekty w wielu firmach to również oryginalne rozwiązania przygotowywane przez grafików z danej firmy.

Internetowe zamówienia

Jeśli chce się skrócić czas, w którym uzyska się plakat na indywidualne zamówienie warto postawić na firmy oferujące swoje usługi za pośrednictwem Internetu. Obecnie takich firm działa na rynku coraz większa liczba, co pozwala na wybranie zarówno profesjonalnych firma, a także takich, które będą w stanie zapewnić szybkie zrealizowanie poszczególnych zamówień.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 88,30%. Rata miesięczna od 353,49 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7161,48 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 5286,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12461,48 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r                                    

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 77,46%. Rata miesięczna od 329,64 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa stała). Całkowity koszt pożyczki: 6326,73 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 4452 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11626,73 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 400,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.     

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna (NNLife TUnŻiR S.A., dalej jako Towarzystwo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.