Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Plakat na ścianę – pomysł na szybką dekorację

Plakat na ścianę – pomysł na szybką dekorację

Nie zawsze stworzenie estetycznych, oryginalnych oraz dopasowanych do wnętrz dekoracji musi wiązać się z bardzo dużymi wydatkami. Decydować można się na drobne oraz tanie w produkcji dekoracje jak plakaty, które pozwalają na stworzenie bardzo ciekawych a także w pełni dopasowanych do oczekiwań elementów dekoracyjnych.

Obecnie plakaty wykorzystywane jako dekoracje realizowane są również przy wykorzystaniu nowocześniejszych technologii co przekłada się zarówno na ich stronę wizualną, a także trwałość.

Gdy chce się uzyskać ciekawą dekorację do domu postawienie plakaty na ścianę jest doskonałym rozwiązaniem. Plakaty można zarówno pozyskać w korzystnych cenach, a także w krótkim czasie. Wykonanie plakatu przez wybraną na rynku firmę to bardzo szybki proces produkcyjny. Jednocześnie można decydować się zarówno na projekty graficzne oferowane bezpośrednio w firmach produkujących plakaty, a także można postawić na własne projekty.

Wybór odpowiedniej firmy

Decydując się na zamówienie plakatów na ścianę bardzo ważne jest wybranie odpowiedniej firmy. Sprawdzone na rynku firmy są w stanie zapewnić wykonanie plakatów na wysokiej jakości materiałach. Jednocześnie można liczyć na wykonanie bardzo estetycznie prezentujących się produktów. Pozwala to na połączenie zarówno walorów stylistycznych plakatu, a także optymalnej jakości wykonania. Tak wykonany plakat może być dekorację wnętrza nawet na kilka lat.

Wybierając firmy realizujące dekoracje w formie plakatów na ściany dobrze jest sprawdzić opinie o takich firmach w Internecie. Pozwala to na wybranie takich firm, które są dobrze oceniane przez klientów. Dobrze również kierować się przy wyborze firmy realizujących plakaty stosowanymi przy produkcji technologiami. Wiele firm oferuje również gotowe plakaty na ściany, które pochodzą od renomowanych producentów. jesienna-pozyczka

Gotowy czy własny projekt?

Wiele osób decyduje się na plakaty, które realizowane są przy wykorzystaniu indywidualnie wyselekcjonowanych projektów graficznych czy zdjęć. Pozwala to na uzyskanie takich plakatów, które są indywidualnie dopasowane do oczekiwań i potrzeb. Jednocześnie projekty graficzne na indywidualne zamówienie mogą być również przygotowane w firmie realizującej plakaty. Można wówczas dopasować dany plakat na ścianę indywidualnie do stylistyki danego wnętrza.

Wiele firm oferuje również szeroki asortyment gotowych projektów graficznych, które mogą być wydrukowane na plakacie. Wówczas można wybierać z różnorodnych projektów co znacznie ułatwia dokonanie wyboru plakatu spełniającego oczekiwania. Gotowe projekty w wielu firmach to również oryginalne rozwiązania przygotowywane przez grafików z danej firmy.

Internetowe zamówienia

Jeśli chce się skrócić czas, w którym uzyska się plakat na indywidualne zamówienie warto postawić na firmy oferujące swoje usługi za pośrednictwem Internetu. Obecnie takich firm działa na rynku coraz większa liczba, co pozwala na wybranie zarówno profesjonalnych firma, a także takich, które będą w stanie zapewnić szybkie zrealizowanie poszczególnych zamówień.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.