Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Pożyczka dla firm

Pożyczka dla firm

Posiadanie własnej firmy wymaga nieraz sporych nakładów finansowych – zarówno na jej założenie, jak i późniejsze prowadzenie i rozwój. W związku z tym wielu przedsiębiorców regularnie korzysta z finansowania zewnętrznego w formie kredytów i pożyczek. Gdzie możemy szukać tych najlepszych?

W firmie pieniądze potrzebne są zarówno na codzienną działalność, jak i na różnego rodzaju inwestycje. Zdarza się też, że klient nie zapłaci, a my musimy uiścić opłaty. Są ponadto okresy, gdy nie mamy wielu klientów. Wtedy płynność finansowa firmy może stanąć pod znakiem zapytania. Kredyt lub pożyczka może być strzałem w dziesiątkę.

Pożyczki dla firmy nie tylko w banku

Najczęściej pożyczki firmowe kojarzymy z tymi bankowymi. Rzeczywiście, instytucje bankowe mają dla swoich klientów szeroką gamę produktów, które obejmują między innymi konta, lokaty, produkty inwestycyjne, także pełną paletę kredytów. Są to między innymi kredyty na rozpoczęcie działalności, limity kredytowe w rachunku firmowym – tak zwana linia kredytowa, kredyty obrotowe, także do dyspozycji są kredyty i pożyczki hipoteczne.

W celu uzyskania kredytu bankowego dla firmy konieczne jest spełnienie odpowiednich wymogów. Banki z chęcią przyznają środki firmom działającym już od dłuższego czasu, w dobrej sytuacji finansowej. Gdy mamy firmę nową lub w gorszym okresie, możemy mieć trudność z otrzymaniem wsparcia finansowego, ponieważ banki nie traktują nas jeszcze jako godnego zaufania gracza. Do wniosku musimy też dostarczyć szereg dokumentów, między innymi dokumenty rejestracyjne firmy, dokumenty księgowe, a w przypadku większych sum konieczne będzie zabezpieczenie.

Jednak po pożyczki dla firm możemy nie tylko skierować się do banku. Do dyspozycji mamy też pożyczki pozabankowe, które również adresowane są specjalnie dla biznesu. Z takiej oferty można skorzystać w Aasa Dla Biznesu – to atrakcyjna pożyczka pozabankowa już od pierwszego dnia prowadzenia działalności i tylko na dowód osobisty. Dodatkowym plusem jest szybka decyzja!

Gdzie możemy otrzymać najlepszą pożyczkę firmową?

Oczywiście, odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, ponieważ każda firma ma inne wymagania oraz możliwości. Generalnie wówczas, gdy możemy wziąć pożyczkę bankową, to oferta warta rozważenia. Gdy jednak bank ma wyśrubowane wymagania i w konsekwencji otrzymujemy odmowę, warto zapoznać się z ofertami pozabankowymi. Wbrew opiniom nie są one wcale niebezpieczne oraz bardzo drogie.

W przypadku Aasa Dla Biznesu pożyczka może wynieść maksymalnie 10 000 złotych oraz może być udzielona na termin do 24 miesięcy. To atrakcyjna propozycja dla każdej firmy, która znajduje się w przejściowych kłopotach finansowych lub ma świetną okazję do wykonania przyszłościowego kroku inwestycyjnego. Co więcej, pożyczkę możemy otrzymać całkowicie przez internet – wystarczy tylko wypełnić wniosek, poczekać na kontakt od konsultanta, podpisać umowę u kuriera i niedługo potem możemy mieć pieniądze na koncie całkowicie do swojej dyspozycji.

Zatem jeżeli potrzebna jest pożyczka dla firmy, warto patrzeć nie tylko na to, co oferują banki. Także pozabankowo możemy otrzymać szybkie wsparcie dla biznesu!

Ten wpis znajduje się w kategorii