Zimowa pożyczka dla każdego do 15 tys. złotych.

Sprawdź!

Informacje o pożyczkach
i finansach osobistych

Pożyczka na operację plastyczną piersi

Pożyczka na operację plastyczną piersi

Nie każda kobieta jest w pełni zadowolona ze swojego biustu. Może być za duży, za mały, nieforemny. Jednak dzięki specjalnym operacjom plastycznym piersi mogą uzyskać wymarzoną wielkość i kształt. Teraz spełnienie swoich życzeń można sfinansować także przez pożyczkę. Jak wybrać tą najlepszą i jaka kwota będzie potrzebna?

Według badań przeprowadzonych przez TNS Polska około 800 tysięcy Polek w wieku po 30. roku życia chciałoby zmienić wygląd swojego biustu. Jednak tylko niektóre z nich decydują się na operację. Przede wszystkim wynika to z braku odpowiednich środków, ale również z obawy o wynik operacji, komplikacje czy też ze względu na przeciwwskazania zdrowotne.

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna dają kobietom do dyspozycji szeroką gamę metod modelowania piersi. W ostatnim czasie popularne są zabiegi z wykorzystaniem zastrzyków z kwasu hialuronowego, który czasowo jest w stanie powiększyć piersi. To jednak rozwiązanie tylko na określony czas, ponieważ substancja ta wchłania się i konieczne jest powtarzanie zabiegu. Trwały efekt jesteśmy w stanie osiągnąć przez operację plastyczną, która odbywa się już pod narkozą i wymaga odpowiedniego przygotowania i postępowania po zabiegu.

Ile kosztuje operacja plastyczna piersi?

Operacji plastycznej piersi nie wykonamy zasadniczo na NFZ. Są one przeprowadzane tylko w określonych przypadkach, na przykład w celu rekonstrukcji piersi. Zatem kobieta, która chciałaby zmienić wielkość i kształt swojego biustu, będzie musiała zapłacić za to z własnej kieszeni.

Ceny są zróżnicowane i zależne od tego, o jaki zabieg dokładnie chodzi. Za powiększenie piersi zapłacimy około 15 000 złotych. Z kolei za ich zmniejszenie i wymodelowanie już około 18 000 złotych. Ceny są zależne także od rodzaju i jakości wykorzystanych implantów. Musimy też pamiętać o tym, że przed wykonaniem zabiegu konieczne będzie przeprowadzenie odpowiednich badań, między innymi badań krwi, które też mogą kosztować kilkaset złotych.

Nowy biust na raty

Gdy nie dysponujemy odpowiednią sumą lub po prostu nie chcemy wydawać wszystkich zgromadzonych oszczędności, możemy zdecydować się na pożyczkę na operację plastyczną biustu. Gdzie możemy ją zaciągnąć?

Obecnie prywatne kliniki medyczne coraz częściej przystępują do specjalnych programów pozwalających na rozłożenie kosztów zabiegu na raty. Wtedy możemy zaciągnąć pożyczkę na miejscu, podobnie jak w przypadku pożyczki ratalnej przy zakupie telewizora czy lodówki w sklepie RTV i AGD.

Druga opcja to pożyczka ratalna wzięta w banku albo w pozabankowej firmie pożyczkowej. Warto więc policzyć, gdzie będziemy mogli wziąć pożyczkę na lepszych warunkach i taniej. Raty medyczne w klinikach nie zawsze są tańsze od pożyczek oferowanych przez firmy pozabankowe i banki.

Dzisiaj pożyczkę na nowy biust możemy wziąć nie tylko w placówce, ale również możemy zaciągnąć ją całkowicie przez internet – w ten sposób pieniądze mogą wpłynąć na nasze konto bankowe nawet w ciągu tego samego dnia, w którym złożyliśmy wniosek. Takie pożyczki dostępne są na uproszczonych warunkach – bez potrzeby dostarczania zaświadczeń.

Ten wpis znajduje się w kategorii