Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Prezenty świąteczne – zacznij kupować je już teraz!

Prezenty świąteczne – zacznij kupować je już teraz!

Nie masz jeszcze żadnego pomysłu na świąteczne upominki? Chociaż do świąt zostało jeszcze trochę czasu, to już teraz warto zacząć zastanawiać się nad tym, co podarować swoim bliskim. Im szybciej podejmiemy decyzję, tym zakupy będą łatwiejsze!

Zdarza się, że zostawiasz świąteczne zakupy na ostatni moment i potem pomstujesz na tłumy w sklepach i mały wybór? W takim przypadku w tym roku warto zrobić to inaczej – wcześniejsze zaplanowanie zakupów oszczędzi nie tylko czas, ale również pieniądze i nerwy.

Im wcześniej zaczniemy, tym lepsze prezenty możemy zakupić. Wielu z nas ma problemy z ich wyborem, a na ostatni moment możemy kupić po prostu coś, co nie będzie trafione. Co więcej, gdy rozpoczniemy poszukiwania wcześniej, możemy znaleźć dobry prezent bez przepłacania. Oczywiście, oszczędzamy sobie też przedświątecznego chaosu w sklepach – prezent możemy kupić zarówno stacjonarnie, jak i on-line bez obawy, że nie dojdzie na czas przed świętami.

Co kupić w prezencie dla bliskich?

Nie wiesz, co zakupić dla bliskiej osoby? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z naszym krótkim poradnikiem, który pomoże ci w podjęciu odpowiedniej decyzji. Na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

Przede wszystkim warto dyskretnie podpytać bliskich, czy nie wiedzą, co mogłoby się spodobać osobie, dla której prezentu poszukujemy. Warto też sięgnąć pamięcią w przeszłość i przypomnieć sobie, czy osoba, dla której szukamy podarunku, nie wspominała o czymś, co mogłoby się jej przydać. jesienna-pozyczka

Jeśli nie mamy żadnego takiego tropu, możemy wybrać dla niej upominek związany z jej zainteresowaniami, na przykład może być to coś w kategorii sportowej, do czytania, kosmetyki, bon upominkowy do ulubionego sklepu.

Możemy również postawić na jeden z uniwersalnych upominków, który sprawdzi się na każdą okazję. W tej kategorii warto wskazać między innymi na kosmetyki, perfumy, galanterię skórzaną, kwiaty, gadżety elektroniczne, na przykład pendrive, słuchawki, kosze prezentowe z różnymi delikatesowymi produktami, dekoracyjne świece do domu, biżuteria, aby wspomnieć o paru propozycjach.

Gdzie kupować świąteczne upominki?

Jeśli chcemy zakupić świąteczny prezent dla bliskiej nam osoby, możemy zrobić to zarówno e sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Gdy nie chcemy tracić czasu na dojazdy do centrum handlowego, możemy po prostu kupić rzeczy on-line – co więcej, często znajdziemy je wtedy także w bardzo atrakcyjnych cenach i możemy skorzystać z różnych promocji, by zapłacić jeszcze mniej.

Zakupy internetowe są dobrym wyborem także wtedy, gdy poszukujemy produktów rzadko dostępnych w sklepach stacjonarnych. Przykładowo, on-line możemy bardzo łatwo zakupić różne personalizowane produkty jak biżuteria, szkła, obrazy.

Podsumowując, jeśli chcesz kupić coś dla bliskiej osoby na święta, nie czekaj, ale zacznij swoje poszukiwania już teraz. Im prędzej zabierzesz się za zakupy, tym potem oszczędzisz sobie więcej czasu i nerwów. Ponadto, masz też więcej czasu do namysłu i możesz wybrać prezent idealny i w przystępnej cenie.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.