Informacje o pożyczkach
i finansach osobistych

Stali klienci mają łatwiej – uruchomią nową pożyczkę od ręki

Stali klienci mają łatwiej – uruchomią nową pożyczkę od ręki

Stali klienci mają łatwiej uruchomią nową pożyczkę od ręki

 

Podpisanie Umowy Pożyczki w Aasa i uruchomienie wypłaty środków jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Możesz zrobić to jednym kliknięciem – szybko, wygodnie i bezpiecznie.

 

To nowatorskie udogodnienie wprowadziliśmy specjalne dla naszych stałych klientów i klientek. W Aasa wiemy, jak ważny jest szybki dostęp do gotówki. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby uzyskanie pożyczki na dowolny cel, było jeszcze prostsze. Jak podpisać umowę on-line jednym kliknięciem?

Jeśli jesteś naszym stałym klientem lub klientką, zacznij od złożenia prostego wniosku o pożyczkę .O pozytywnej decyzji poinformujemy Cię przy pomocy SMS-a i maila, a Umowę pożyczki podpiszesz w jeden z preferowanych przez Ciebie sposobów:

 

  1. Po zalogowaniu się do Twojego Profilu na stronie internetowej  lub
  2. Klikając w link wysłany mailem wraz z informacją o przyznaniu pożyczki

 

Jak podpisać umowę on-line poprzez Profil Klienta?

 

Jeśli wybierzesz opcję podpisania Umowy po zalogowaniu do swojego Profilu, otrzymasz możliwość uruchomienia pożyczki klikając w pole “Podpisz Umowę”. Wówczas niezwłocznie realizujemy wypłatę pożyczki, zgodnie wybraną przez Ciebie formą wypłaty środków: standardowym przelewem, szybkim przelewem Blue Cash lub przy pomocy czeku GIRO.

 

Podpisanie Umowy przez kod SMS – alternatywa dla opcji podpisu jednym kliknięciem

 

Umowa pożyczki w Aasa może być podpisana również za pośrednictwem kodu z wiadomości SMS, wysłanej na numer telefonu komórkowego podany we wniosku. Ta opcja jest również dostępna tylko dla stałych klientów i klientek, którzy mają na swoim koncie co najmniej jedną spłaconą pożyczkę w Aasa.

 

Aby z niej skorzystać, wystarczy kliknąć w link przesłany mailem wraz z pozytywną decyzją o przyznaniu pożyczki. Nastąpi wtedy przekierowanie na Profil klienta, gdzie w puste pole należy wpisać kod z SMS-a, a następnie kliknąć przycisk “Podpisz umowę”. 

 

Po wpisaniu prawidłowego kodu SMS następuje uruchomienie pożyczki i wypłata środków. W porównaniu z metodą podpisania online jednym kliknięciem, w tym przypadku wymagane jest wykorzystanie telefonu komórkowego.

 

Zalety podpisania umowy przez on-line przez jedno kliknięcie lub kod SMS:

  • oszczędność czasu i wygoda – wystarczy jeden ruch myszką
  • maksymalne bezpieczeństwo – serwis Aasa jest odpowiednio chroniony, a prowadzone w nim transakcje są całkowicie bezpieczne
  • szybka wypłata pieniędzy – przelew środków następuje natychmiast po potwierdzeniu przez kliknięcie lub wpisanie kodu z SMS-a

 

Jak podpisać umowę on-line, jeśli jestem nowy klientem?

 

Podobnie, jednak wymagany jest jeden dodatkowy krok, czyli weryfikacja tożsamości. Przechodzi ją każda osoba, która po raz pierwszy ubiega się o pożyczkę w Aasa. Jesteśmy odpowiedzialnym pożyczkodawcą dlatego musimy upewnić się, że taka osoba naprawdę istnieje i nikt się pod nią nie podszywa. W tym celu prosimy o dokonanie weryfikacji tożsamości poprzez przelew 1 zł za pośrednictwem serwisu Blue Media, co jest jednoznaczne z podpisaniem umowy. Umowę można podpisać również w obecności kuriera, który przywiezie umowę i poprosi o okazanie dowodu osobistego. 

Ten wpis znajduje się w kategorii